چه اتفاقی می افتد به نیویورک, آسمان, اجاره بالا?

اجاره بها در مکان هایی مانند نیویورک و سان فرانسیسکو است به استفاده از یک اصطلاح فنی مجنون. متوسط اجاره یک اتا

توسط AKHBAREMAAAA در 12 تیر 1399

اجاره بها در مکان هایی مانند نیویورک و سان فرانسیسکو است به استفاده از یک اصطلاح فنی مجنون. متوسط اجاره یک اتاق خواب در نیویورک $4,208 رسیده بود ،

خواهد شد که تغییر ؟

برخی از افراد در حال گرفتن معافیت در اجاره خود را. یوری پینتر زندگی در یک "تبدیل دو خوابه" در طبقه چهارم از یک پیاده روی در جهنم است ، که به معنی آن ساخته شده بود به عنوان یک اتاق خواب اما بخشی از دیوار ساخته شده برای تبدیل اتاق نشیمن به اتاق خواب دوم. هیچ اتاق نشیمن. این یک راه نسبتا مشترک از زندگی در نیویورک است. اجاره 2500 دلار در ماه است. پینتر خواست برای شکستن. "من با ارسال آنها از طریق ایمیل از من خواسته برای 50 ٪ خاموش در واقع من خواسته برای نیمی از قیمت می باشد." صاحبخانه انطباق می شد. او گفت: "ما نمی توانیم پنجاه درصد اما ما 25 درصد است."

یوری معامله نیست نامعلوم اما آن سه ماه به طول انجامید تا کنون. افراد دیگر در این تقاضای بالا در منطقه منهتن به خصوص در ساختمان های لوکس شده اند قادر به مذاکره مجدد خود را اجاره پایین و یا حرکت به, جدید, بزرگتر, بهتر, واحد کمتر از آنها در غیر این صورت پرداخت.

"این احتمال وجود دارد که بیشتر مردم در حال گرفتن اجاره تخفیف بیش نیست اما هر کسی نمی گفت:" جاناتان میلر رئیس میلر ساموئل اولین وبزرگترین املاک و مستغلات.

او گفت: بازار نرمترین در پایان بالا در حال حاضر برای این نوع از آپارتمان ها است که به طور معمول در تقاضای بالا — یک اتاق خواب — در تقاضای بالا در مناطق. برای مردم نه در ساختمان های لوکس و نه در نقاط داغ?

"ما دیده نمی شود هر گونه تغییر" گفت: جودیت Goldiner وکیل حقوقی جامعه از نیویورک است. "مشتریان ما زیر 200% از فقر فدرال است که در نیویورک است در مورد یک خانواده چهار درآمد حدود $40,000 در سال است. صاحبخانه نشده اند و از دادن هر گونه سازش," او گفت:.

آنچه در مورد تجاری اجاره? آن را بسیار پیچیده و نامشخص وضعیت در حال حاضر.

در مورد سه بلوک از یوری پینتر را پیاده روی تا نشسته Turkuaz رستوران. مشتریان خود استفاده می شود شامل تئاتر را برانگیخت و گردشگران است. در حال حاضر آن را در خدمت یک تعداد انگشت شماری از مردم محلی در پاسیو.

"ما در حال تلاش برای درک چه مقدار از آن ما می تواند در بهبود و در چه زمانی" گفت: Deniz Kocak این شرکت ،

او شده است قادر به پرداخت اجاره چند ماه گذشته و آینده نامشخص است. "خوب," او گفت: با سنگین تردید "ما نمی آیند به یک توافق نهایی با صاحبخانه ما."

او گفت: برخی از دوستان او در کسب و کار شده اند قادر به کاهش اجاره بها را دیگران نیست. خرده فروشی و رستوران و فضاهای بسیار بیشتر احتمال دارد برای دیدن اجاره سقوط از کسب و کارهای دیگر می گوید: Jonathan Woloshin سر از املاک و مستغلات با UBS Global مدیریت ثروت. اما با اجاره آپارتمان های پایان بالا مستاجران بیشتر اهرم.

"چه شده است هر دو جالب و کمی دلسرد کننده است به شنیدن این که بزرگترین دهندگان غیر از آنهایی که به دنبال کمک هستند با بیشترین, منابع," او گفت:.

تجاری اجاره تمرکز از جنگ حقوقی در سراسر کشور و چه استدلال غالب خواهد شد و تاثیر فشار بر اجاره در بازارهای مختلف. مایکل Einbinder یک شریک در Einbinder و دان گفت: "برخی از مستاجران در حال گرفتن اقدام قانونی علیه صاحبخانه که با ارسال آنها را متوجه و نشان می دهد آنها قصد اقدام قانونی علیه مستاجران." برخی از مستاجران استدلال کرده اند که "آنها وارد شده به خود را اجاره و برای کار در یک رستوران یک تئاتر یک فروشگاه خرده فروشی — که آنها نمی توانند کار دیگر" و در نتیجه آنها درخواست به دادگاه نیاز نیست برای پرداخت های دوره ای از زمان این کسب و کار بسته شد و یا حتی لغو اجاره نامه."

نیویورک رفته از طریق تروما چندین بار قبل و اجاره را پایین آمده است.

"اجاره رفت و در برخی موارد 15% و در برخی موارد 20 درصد در برخی موارد تا 25 درصد و در سال 2011 بیشتر از قبل از بحران مالی جهانی رانت به دست آمد دوباره گفت:" استیون Soutendijk های اجرایی مدیر عامل در Kushman و ویکفیلد یک خدمات املاک و مستغلات شرکت. شرکت او نگاه کرد چه اتفاقی افتاد بعد از بحران مالی است.

اما این است که بحران مالی است. این یک بحران بهداشتی. جاناتان میلر میلر با ساموئل اولین وبزرگترین املاک و مستغلات شده است در نیویورک برای مدت طولانی به اندازه کافی برای دیدن بسیاری از امواج از آشفتگی. "شما می دانید شده از طریق شنی و 9/11 و لیمن چه متفاوت در این بحران [است] وجود دارد هیچ نقطه پایان است."

و برخی از چیزهایی که احساس نمی موقت. "وجود دارد یک بازنگری از جایی که شما زندگی می کنند در رابطه با که در آن شما کار می کنند," او گفت:. میلیون ها نفر از نیروهای جدید مشغول به کار شده اند از خانه برای سال در حال حاضر. پنج درصد از شهرستان چپ بین ماه های مارس و آوریل 40 درصد از مردم در برخی از محله های ثروتمند. این سوال ممکن است آنها درخواست می شود این است که آیا آنها نیاز به اینجا زندگی می کنند. مردم چگونه پاسخ این سوال را تحت تاثیر قرار دهد تقاضا برای مسکن و فضای اداری و تجاری اجاره.

"شما می دانید اگر شما گوش دادن به این روایت در حال حاضر آن را مانند تلفن های موبایل وجود دارد gonna be پنج نفر در شهر نیویورک در ماه سپتامبر من فکر نمی کنم این مسیری است که ما قصد داریم اما وجود دارد یک بازنگری از جایی که شما زندگی می کنند در رابطه با که در آن شما کار می کنند" میلر گفت.

"این یک بیت از یک کیسه مخلوط" گفت: Paimann لدهی معاون ارشد رئیس جمهور در هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک. "همان روز که توییتر اعلام کرد که کارکنان خود را می توانید از خانه کار می کنند به طور دائم Infinite اعلام کرد آنها در حال امضای اجاره نامه برای 300 ، 000 فوت مربع در قلب میدان تایمز."

"این خیلی زود به بگویید" چه اتفاقی می افتد, او گفت:.

به عنوان شهرستان بازگشایی بیش از چند ماه آینده واقعی تقاضا برای مسکن و فضای اداری تبدیل خواهد شد روشن تر است.

در جهنم آشپزخانه یوری پینتر است تعجب اگر او به ماندن بگیرید.

"آن را به ارزش آن در شهر نیویورک اجاره است که ارزش آن نیست. علت ما در حال پرداخت پول برای زندگی ما در حال پرداخت برای شهرستان ما در حال پرداخت پول برای زندگی در خارج از آپارتمان و در غیر این صورت آن را می سازد هیچ احساس های مالی."

چگونه بسیاری از Yuris وجود دارد که آنچه را تو تعیین اجاره بها. چرا که اجاره بها در پایان فقط یک اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم می خواهم به اینجا.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن