چه خواهد شد نگاه هالیوود مانند زمانی که آن را در نهایت بازگشایی?

چند هفته پیش بازیگر Kiki Melendez تا به حال یک آزمون برای تلویزیون نشان می دهد "NCIS." اما او گفت: نه به در آم

توسط AKHBAREMAAAA در 10 اردیبهشت 1399

چند هفته پیش بازیگر Kiki Melendez تا به حال یک آزمون برای تلویزیون نشان می دهد "NCIS." اما او گفت: نه به در آمده است.

"من به آن فرستاده شده به آنها را. شما می دانید, من خودم ثبت و ارسال آن به آنها را." Melendez شنیده نشده برگشت نشده است; NCIS متوقف تولید با توجه به COVID-19.

این COVID-19 همه گیر آورده هالیوود به توقف screeching. که بخش عظیمی از کالیفرنیا اقتصاد است. این به معنی از دست دادن شغل برای همه از روی صفحه نمایش استعداد به مواد غذایی و آرایشی هنرمندان و دوربین اپراتورها فقط به نام چند. و حتی زمانی که هالیوود می کند راه اندازی مجدد یک مقدار زیادی تغییر خواهد کرد. تاپیک بحث در مجموعه کارکنان گرفتن آزمایش به طور منظم برای coronavirus. استودیو در حال بنا به گزارش ها به فکر محدود کردن استفاده از اضافی.

"این وحشتناک است برای صنعت" Melendez گفت. "منظورم این است که زمانی که من برای اولین بار آمد و اینجا بود که من کردم همه تجربه من. این که چگونه من حمایت خودم. "

ایده های دیگر نیز روی میز گفت: Frank پترسون جمهور پاینوود آتلانتا Studios که در آن مارول مانند فیلم "انتقامجویان" در حال فیلم برداری شده است.

"یکی از ایده هایی که تعدادی از این استودیو در حال کار بر روی quarantining این تیم داشتن آنها را با هم ماندن و یا با هم کار کنند و با هم سفر" پترسون گفت.

او انتظار دارد که کمتر فیلمبرداری در محل — فقط آن را آسان تر برای کنترل یک بسته studio محیط زیست نسبت به, می گویند خیابان های نیویورک.

و سوال بزرگ این است که آیا این همه اتفاق افتاد ؟ برخی از استودیو به امید شروع دوباره در ژوئیه اما بسیاری می گویند سقوط بازگشایی واقعی تر است.

"ما نمی دانیم که هنگام ورود دوباره برگزار خواهد شد اما ما می خواهید آماده می شود گفت:" کالین بل, مدیر اجرایی کالیفرنیا کمیسیون فیلم.

او گفت: او را به داشتن مداوم بحث در مورد آنچه در آن خواهد بود. چون یک چیز مطمئن است: زمانی که هالیوود در نهایت بازگشت به کسب و کار نمی توان آن را کسب و کار به عنوان معمول است.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن