چه خواهد ساخت به عنوان شرکت شروع به بازگشایی?

شده اند وجود دارد برخی از های اخیر نشانه هایی از اندکی بهبود اقتصادی در مه — در حال حاضر که دولت ها و کسب و کا

توسط AKHBAREMAAAA در 7 خرداد 1399

شده اند وجود دارد برخی از های اخیر نشانه هایی از اندکی بهبود اقتصادی در مه — در حال حاضر که دولت ها و کسب و کار به طور آزمایشی بازگشایی.

که بازگشایی شامل ساخت که در آن برای مثال خودکار گیاهان را آغاز کرده اند ramping تا تولید دوباره. که می آید همراه با نظارت بر سلامت و مونتاژ-خط احتیاطی برای حفظ کارگران امن تر است.

بانک فدرال رزرو ریچموند شاخص تولید ممکن است برای بازگشت از یک رکورد کم, اما آن را هنوز هم در پایین ترین سطح خود از سال 2009.

تولید کنندگان از خودرو و هواپیما و نفت و گاز تولید شده است و ضربه های سخت و کاهش کسب و کار و هزینه های مصرف کننده.

حتی در بخش های که در آن تقاضا است که هنوز هم بالا مانند پردازش مواد غذایی coronavirus آلوده کارگران و کاهش تولید. آرون Sundaram در CFRA تحقیقات می گوید: برخی از بسته بندی گوشت می آمد گیاهان تعطیل retooled و بازگشایی شد.

"نه به ظرفیت کامل قبل از COVID-19," Sundaram گفت. "هنوز هم وجود دارد چالش های نگه داشتن کارگران امن اجتماعی فاصله در گیاهان است."

افزایش اتوماسیون و استفاده از روبات های بیشتر می تواند یک راه حل برای شلوغ, دست ها را در خطوط تولید.

اما ند تپه در اوهایو تولید موسسه در دانشگاه ایالتی اوهایو می گوید: در کوتاه مدت, آیا شرط بندی بر روی آن.

"من اصلا انتظار برای دیدن بسیاری از سرمایه گذاری" هیل گفت. "شرکت در حال حاضر در حال تلاش برای توجه به آنها میزان سوختگی در نقد به مطمئن شوید که آنها باز بماند."

تولید کنندگان گذاشته 1.3 میلیون نفر از کارگران در ماه آوریل است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن