چه یک 'ضروری' کسب و کار و چه کسی تصمیم می گیرد ؟

باب McNichols مدیر کل از اغراق گویی باشگاه گلف در مسا آریزونا مبارک خود زمین گلف در نظر گرفته شده است ضروری اس

توسط AKHBAREMAAAA در 9 اردیبهشت 1399

باب McNichols مدیر کل از اغراق گویی باشگاه گلف در مسا آریزونا مبارک خود زمین گلف در نظر گرفته شده است ضروری است. به این معنی که او هنوز هم یک شغل است. اما او را بسیار هیجان زده در مورد کلمه "ضروری است." "من متاسفم در راه است که دسته خود را به نام 'ضروری کسب و کار.' و من درک می کنم که بیمارستان ها و دیگر امکانات ضروری در راه است که گلف نیست," او گفت:.

او آن را می شود: البته مردم می توانند زندگی بدون گلف. اما این به آن معنا نیست که آنها باید. و بسیاری از آنها شده است در آینده به بازی در دوره های خود را. "شما را به بازی در برابر خود و شما را به بازی در برابر و البته شما ممکن است با افراد دیگر اما وجود دارد بدون نیاز به تماس فیزیکی است."

چه آن را به یک "ضروری" کسب و کار در طول همه گیر? در اواسط ماه مارس فدرال وزارت امنیت داخلی مشخص شده ضروری کسب و کار از جمله کشاورزی و ساخت و ساز و انرژی است. اما در نهایت آن را به فردی متحده و شهرستانها به تصمیم می گیرید.

"مبهم و سردرگم است که چگونه من را توصیف واکنش از کسب و کارهای کوچک گفت:" الیزابت میلیتو در فدراسیون ملی کسب و کار مستقل است که صرف مقدار از ماه گذشته بر روی گوشی با صاحبان کسب و کار رفتن بیش از دولت مقرر.

برخی از فرامین نوشته شده در دست و پا چلفتی حقوقی اصطلاحات آن را سخت به درک. و استدلال در پشت بسیاری از نامگذاریهای فقط حس را ندارد. "چرا هوای آزاد, ساخت و ساز اما نه در بیرون محوطه سازی ؟" او گفت:. "اضافه کرده است که به سردرگمی و نا امیدی است."

و قوانین فقط می رویم به دریافت بیشتر گیج کننده به عنوان متحده راه اندازی مجدد اقتصاد خود را از آنجا که نمی توان آن را یک جرم بازگشایی اما یک قطره. آن را دوباره خواهد بود تا به دولت های محلی را انتخاب کنید که می شود برای باز کردن — و چه کسی می تواند rehire کارگران است. "وجود دارد یک راه برای انجام آن را ملاحظه و با خیال راحت. اما ما نیاز به برنامه ریزی برای شروع بازگشایی مجدد" میلیتو گفت.

برای کسانی است که می تواند بازگشایی آن را نمی خواهد کسب و کار به عنوان معمول است. پس چه آن را مانند نگاه ؟

"این یک مقدار زیادی از nos. و آن را فقط احساس بی دست و پا را به ما بگویید مشتریان هیچ" گفت: Jessie جاکوبسن صاحب Tonkadale گلخانه ای در میننتنکا مینه سوتا. "آن را در مقابل آنچه که خدمات به مشتریان است." بدون حمام و سرویس بهداشتی بدون خرید در گروه بیشتر از آن رایگان اذوقه و نوشابه پاپ کورن مشتریان را دوست دارم.

چرا که او می تواند باز بماند ژاکوبسن بود قادر به نگه داشتن کارکنان خود را در حقوق و دستمزد. و کسب و کار پایین است فقط یک کمی. اما آزمون واقعی در راه است — 40% از فروشگاه فروش سالانه اتفاق می افتد ممکن است. "همه ما بهار محصول به پایان رسیده و آماده برای روز مادر," او گفت:. "نوع آنچه من می خواهم به تماس" بزرگ نشان می دهد.' "

البته بسیاری از صنایع باید نسخه خود را از نشان می دهد در بهار و تابستان است. که آیا آنها قادر خواهید بود را به مرحله? که به دولت های محلی خود.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن