چه چیزی در پشت این بدهی ملی است ؟

کنگره گذشت بیش از 3 تریلیون دلار در coronavirus مربوط به امداد و قانون و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: او ب

توسط AKHBAREMAAAA در 29 خرداد 1399

کنگره گذشت بیش از 3 تریلیون دلار در coronavirus مربوط به امداد و قانون و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: او به دنبال یکی دیگر از لایحه. بخشی از این گفتگو در مورد چه بیشتر هزینه های دولت می تواند برای بدهی های ملی است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد چگونه کار می کند:

چه کسری است که با بدهی

به درک بدهی ملی شما باید برای شروع با کسری بودجه.

"کسری است که بیش از مقدار شما صرف در این سال بیش از مقدار که شما در حال گرفتن در گفت:" والری Ramey استاد اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ،

دولت صرف پول در هر سال در چیزهایی مانند امنیت اجتماعی و نظامی و در این سال coronavirus نجات بسته است. کسری زمانی اتفاق می افتد که دولت سالانه درآمد که عمدتا از مالیات نیست به اندازه کافی برای پوشش تمام هزینه های.

این دفتر بودجه کنگره تخمین می زند که coronavirus قانون افزایش یافته است در این سال کسری بودجه از حدود $1 تریلیون دلار به 3.7 تریلیون دلار بود.

"هر وقت آنها صرف بیش از آنها را که فقط اضافه می کند تا بدهی خود را" Ramey گفت. "اگر آنها در حفظ و انجام آن در سال بیش از سال آنها را به عنوان میزان بدهی که بدان معنی است که کل مبلغ آنها مدیون مردم نگه می دارد در حال رشد در طول زمان است."

بدهی های ملی است که این مقدار از پول است که از دولت وام گرفته است. در حال حاضر بدهی های ملی است و بیش از $26 تریلیون. این عدد آنقدر بزرگ است که در بخشی به دلیل افزایش هزینه ها در طول زمان بحران مانند ما در زمان حاضر است. این حجم از بدهی های ملی نیز با دیگر سیاست های مالی و تصمیم گیری های کنگره و کاخ سفید از جمله در سال 2017 کاهش مالیات مشاغل و عمل است که تامین مالی توسط دولت بدهی.

چگونه دولت قرض

دولت مقدار زیادی از راه قرض گرفتن پول است. اوراق خزانه خزانه و اوراق قرضه خزانه داری همه انواع مختلف اوراق بهادار درآمد ثابت است که کار مانند وام به دولت است.

"زمانی که دولت قرض پول به بازارهای مالی و در واقع آن را نگه می دارد در مزایده گفت:" کنت روگوف سابق اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول. "بگو من دولت ایالات متحده و من قصد دارم به شما پرداخت $10,000 10 سال از در حال حاضر و آنچه شما مایل به پیشنهاد برای که؟"

این وام های برگزار شده توسط دولت های ایالتی و محلی صندوق بازنشستگی و افراد که همه پول را از بهره. نرخ بهره این اوراق بهادار پایین در حال حاضر در بخشی به دلیل عدم اطمینان اقتصادی.

"در جهان نامشخص ایالات متحده بدهی است که احتمالا به عنوان امن به عنوان آن می شود" گفت: دبورا لوکاس استاد امور مالی در موسسه تکنولوژی ماساچوست را اسلوان دانشکده مدیریت. دلیل اصلی بدهی ایالات متحده در نظر گرفته شده است امن است چرا که دولت هرگز قصور در آن بدهی معنی آن را همیشه پرداخت آن را به عقب.

"ما تا حد زیادی سود را از داشتن یک اقتصاد پایدار ، ثبات سیستم سیاسی" لوکاس گفت.

این است که بدهی های بلند مدت نگرانی ؟

در حال حاضر اقتصاددانان نیست خیلی نگران بدهی با توجه به لوکاس.

"بخشی از دلیل آن این است که نرخ بهره بسیار پایین," او گفت:.

اما حتی اگر آن را ارزان برای دولت به قرض گرفتن آن را هنوز هم تریلیون دلار پرداخت.

"وقتی که دولت برای پرداخت بدهی های آن است که در نهایت به افزایش مالیات" لوکاس گفت. "این بدان معناست که نسل های آینده احتمالا رفتن به بالاتر از نرخ مالیات نسبت به آنچه که ما لذت بردن از در حال حاضر."

علاوه بر بالا بردن مالیات راه دیگری وجود دارد که دولت می تواند پرداخت آن بدهی: گرفتن وام بیشتر. برخی از اقتصاددانان در برابر این توصیه و می خواهید به تمرکز بر پرداخت بدهی در حالی که دیگران فکر می کنم هزینه های دولت می تواند ادامه.

صرف نظر از چگونگی احساس آنها در مورد بدهی در دراز مدت ترین اقتصاددانان ایران در موضوع در حال حاضر.

"مردم باید در واقع می خواهند بدهی به رشد در حال حاضر" لوکاس گفت. "این دقیقا همان زمانی که دولت بسیار مهم است قادر به کمک به مردم چیزهایی هستند که واقعا بد است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن