آنچه که اتفاق خواهد افتاد به تولید ناخالص داخلی ؟

در اوایل این ماه در یک بحث در مورد کوروناویروس و اقتصاد فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت که او انتظار ضعیف سه ما

توسط AKHBAREMAAAA در 2 اردیبهشت 1399

در اوایل این ماه در یک بحث در مورد کوروناویروس و اقتصاد فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت که او انتظار ضعیف سه ماهه دوم مشخص شده توسط "بسیار پایین اقتصادی خروجی و افزایش مدعیان بیکاری."

با بیش از 22 میلیون نفر داشتن ظ اولیه نرخ بیکاری ما در حال حاضر می توانید ببینید "افزایش" پاول با اشاره به. آنچه که ما لازم نیست که داده ها در حال حاضر این است که چگونه این بحران مؤثر است تولید ناخالص داخلی ارزش کل کالا و خدمات ساخته شده در این کشور است.

ما به نام چند اقتصاددانان به درخواست آنها چگونه محاسبه تولید ناخالص داخلی در زمانی که خیلی از اقتصاد را متوقف کرده است و برای شنیدن پیش بینی های خود را از این بحران اقتصادی را بر تولید ناخالص داخلی برای سه ماهۀ دوم که در ماه آوریل آغاز شده و طول می کشد از طریق ژوئن.

"ما فکر می کنم شما دنبال آن هستید و در مقیاس سالیانه انقباض جایی بین 20 و 25%" گفت: Jay Bryson اقدام اقتصاددان ارشد در ولز فارگو. برای مرجع و تولید ناخالص داخلی رشد 2 ٪ در سه ماهه دوم سال 2019.

Bryson پیش بینی است که بر اساس این واقعیت است که مردم نه پول خرج کردن را به عنوان معمول است. خود را محاسبه Bryson ساخته شده حدس تحصیل چه هزینه های مصرف کننده را مانند نگاه در صنایع مختلف.

"فقط نگاه مردم رفتن را از طریق [حمل و نقل اداره امنیت] خطوط. که پایین 95%," او گفت:. در نتیجه او انتظار سفر هوایی به پایین 80 تا 90 درصد این سه ماهه و پیش بینی شبیه قطره در رستوران و هتل و صنایع.

Bryson و همکارانش در ولز فارگو پیش بینی تولید ناخالص داخلی به طور منظم, اما او گفت که این محاسبه شد متفاوت تر از معمول است.

"رک و پوست کنده وجود دارد خیلی بیشتر از علم در حال حاضر" Bryson گفت. "ما باید چیزی شبیه به این. هیچ راهکار است که ما می توانید بروید و گرد و خاک کردن و می گویند: "آه این است آنچه در آن مانند به نظر می رسد زمانی که اقتصاد به طور کامل خاموش شود.'"

کمپل هاروی استاد امور مالی در دانشگاه دوک در زمان یک رویکرد متفاوت برای محاسبه تولید ناخالص داخلی خود را برآورد برای سه ماهه دوم با تمرکز بر از دست دادن درآمد به جای هزینه کردن تغییرات.

"من جای تعجب نیست برای دیدن منهای 25 درصد" هاروی گفت.

هفته آینده ما یک برآورد از آنچه اتفاق افتاده است به تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول که شامل همان ابتدا از این بحران است. برآورد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم منتشر خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.

Betsey استیونسون, استاد اقتصاد و سیاست عمومی در دانشگاه میشیگان است که به دنبال حتی بیشتر پایین خط.

"ما دیدیم که در سال 2008 و رکود است که در آن زمان از چند سال قبل از ما در واقع می دانستند که چگونه بد ما بدترین چهارم که در آن رکود اقتصادی بود" استیونسون گفت. "این کاملا امکان پذیر است که ما نمی دانیم واقعا چقدر کاهش در تولید ناخالص داخلی در این سال گذشته و سه ماهه و یا سه ماهه به مدت پنج سال."

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب