چه گنجانده شده است در $484 میلیارد COVID-19 امداد بسته

کنگره را تایید کرده است نزدیک به 500 میلیارد دلار COVID-19 امداد بسته خواهد شد که در حال حاضر سر به کاخ سفید ب

توسط AKHBAREMAAAA در 5 اردیبهشت 1399

کنگره را تایید کرده است نزدیک به 500 میلیارد دلار COVID-19 امداد بسته خواهد شد که در حال حاضر سر به کاخ سفید برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا می کند.

خانه تایید اندازه گیری در یک 388-5 رای امروز زیر سنا تصویب در روز سه شنبه.

این بسته شامل بیش از $320 میلیارد در بودجه برای چک حفاظت از برنامه فراهم می کند که وام به کسب و کارهای کوچک.

دولت در ابتدا به حدود 350 میلیارد دلار برای این برنامه که با واکنش انتقادی پس از شرکت های بزرگ دریافت وام. داد و ستد عمومی شرکت کردم بیش از 500 میلیون دلار وام کسب و کار کوچک در مجموع با توجه به یک تجزیه و تحلیل از وال استریت ژورنال.

در پاسخ به واکنش های کوچک کسب و کار دولت جدید منتشر ارشاد امروز حاکی از این است که شرکت های عمومی خواهد شد و تا مارس 7 برای بازگشت کمک کند. برخی از شرکت ها در حال حاضر بازگشت سرمایه, مانند, Shake Shack دریافت کرده است که 10 میلیون دلار در وام.

با توجه به SBA بیانیه وام گیرندگان خواهد شد که برای نشان دادن "است که خود را PPP درخواست وام ضروری است."

"بعید است که یک شرکت عمومی با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازار سرمایه خواهد بود قادر به ایجاد مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب" SBA گفت: در بخش پرسش و پاسخهای متداول.

به عنوان بخشی از کمک های بسته 75 میلیارد دلار را به بیمارستان 60 میلیارد دلار خواهد بود اختصاص داده شده برای اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام و 25 میلیارد دلار را به صندوق COVID-19 تست.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن