زمانی که 600 دلار در هفته بیکاری همه گیر چک اجرا و چه پس از آن ؟

این 600 دلار در هفته در مزایای اضافی ارائه شده به هر بیکاری کارگر که در بیمه بیکاری در حال حاضر تنظیم شده است

توسط AKHBAREMAAAA در 11 تیر 1399

این 600 دلار در هفته در مزایای اضافی ارائه شده به هر بیکاری کارگر که در بیمه بیکاری در حال حاضر تنظیم شده است به اعتبار ژوئیه 31. بخشی از مراقبت قانون فدرال همه گیر جبران بیکاری برنامه پرداخت می شود به حدود 29 میلیون آمریکایی. و اگر کنگره را کاری نیست تا پایان ماه آینده می تواند از لحاظ اقتصادی زشت است.

پس COVID-19 آمار در ماه مارس میلیون ها نفر از کارگران شده است furloughed یا گذاشته است. کنگره پاسخ با اضافه کردن اضافی و بیکاری پول به هر بیکاری در دولت چک در کشور است. اقتصاددان Michael فشار در آمریکا سازمانی موسسه گفت که "ارائه مقدار زیادی از درآمد امنیتی به کارگران و آن را پشتیبانی می کند به طور کلی هزینه های مصرف کننده."

پرداخت آن را جایگزین 10 ٪ تا 15 ٪ از آمریکایی ها قبل از همه گیر درآمد. اگر پول را قطع و در پایان ماه جولای میشل همیشه در ملی قانون استخدام پروژه گفت: نزدیک به 30 میلیون بیکار آمریکایی را به عقب پرتاب بر روی مزایای دولت به تنهایی.

"من فکر می کنم مردم خواهد بود بسیار شوکه روز که 600 دلار متوقف می شود" همیشه گفت. "کارگران می تواند کسب عنوان کمی به عنوان مثل [در] آریزونا حداکثر سود است که تنها 240 دلار در هفته است."

او فکر می کند کنگره باید تمدید این برنامه در 600 دلار در هفته تا زمانی که نرخ بیکاری کمتر از دو رقم دوباره.

اما گونه استدلال می کند که زمان به نفع سطح بسیار بالا آن مانع از مردم به دنبال استخدام جدید.

"در حالت ایده آل شما خواهد گسترش مکمل مزایای بیکاری, اما شما می خواهم آنها را در یک مسیر سر خوردن — شروع در $300 در بالا-بیکاری-نرخ متحده و نوع فاز آن را از وجود دارد" گفت: فشار.

آنچه باید یک گزینه با توجه به علامت Hamrick در Bankrate.com برای فدرال همه گیر بیکاری چک به متوقف کردن جریان روی یک سکه در آخرین هفته از ماه جولای.

او گفت که افزایش خطر "است که این آسیب اقتصادی باقی بماند چرا که با آمدن به این بحران بسیاری از آمریکایی ها زندگی می کردند به چک چک و سپس همه ناگهانی برای بسیاری از این حقوق به پایان رسید."

و آنها نمی شود و دوباره تا زمانی که نرخ بیکاری و شغل وجود دارد برای رفتن به.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن