هنگامی که کسب و کار نیست پول دولت های محلی در حال ساخت پول است.

با اندازه اقتصاد تعطیل, آن را سخت برای شرکت ها و مردم به پول. دولت های محلی نیاز شرکت ها و مردم پول را به پول

توسط AKHBAREMAAAA در 27 فروردین 1399

با اندازه اقتصاد تعطیل, آن را سخت برای شرکت ها و مردم به پول. دولت های محلی نیاز شرکت ها و مردم پول را به پول خود را از طریق مالیات است.

برای راسل ایزلی که صاحب نیواورلئان Airboat تورهای بهار است که پول های نجومی. تیم خود را معمولا طول می کشد بیش از 200 بازدید کننده را به مرداب در هر روز است.

"ما بیرون رفتن وجود دارد و ما اتمام تمساح. وجود دارد بسیاری از shorebirds. وجود دارد racoons طاس عقاب" ایزلی گفت.

اما با COVID-19 هیچ کس در حال آمدن است برای دیدن حیوانات دیگر. ایزلی مجبور به بستن و ذخیره کردن 25 نفر. این بدان معناست که هیچ پول برای کسب و کار خود را بدون پول برای کارکنان خود و بدون پول برای لوئیزیانا که متکی بر مالیات از گردشگری است.

"اقتصاد به طور کلی شده است را تکان داد" گفت: چریستینا مکفارلاند مدیر پژوهش در لیگ ملی از شهرستانها و همکاری نویسنده از یک موسسه بروکینگز گزارش در شهرستانها و مالی تاثیر COVID-19. "اقتصاد چیزی است که درایوهای محلی درآمد و این است که با قرار دادن مقدار زیادی از استرس در بودجه خود را."

کسانی که بودجه تکیه بر فروش اموال و مالیات بر درآمد. این دولت است که بخش عمده ای از پول خود را از یک مالیات جریان می تواند یک زمان سخت در حال بهبود است. در بعضی از نقاط در اوهایو مالیات بر درآمد باعث می شود تا تقریبا 75 درصد از این درآمد با توجه به بروکینگز گزارش. در Oklahoma City, مالیات بر فروش باعث می شود تا تقریبا 60٪.

"آنها در حال رفتن به که جریان درآمد خشک تا یک شب" گفت: Michael Pagano, مدیر دولت مالی مرکز تحقیقات در دانشگاه ایلینوی شیکاگو و همکاری نویسنده بروکینگز گزارش. او گفت: برای دولت های محلی از دست دادن بزرگ در درآمد مالیاتی به معنی reevaluating بودجه.

"این مستلزم آن است که دولت های محلی شناسایی آنچه که به نظر آنها خود خدمات اصلی" Pagano گفت. او اضافه کرد که پروژه های زیربنایی مانند راه آهن و جاده ها و سدها می تواند کاهش بودجه و همچنین پارک ها و تفریح و سرگرمی. و دیگر شهرستان خدمات مانند زباله وانت می تواند کاهش می یابد.

حتی پس از, بودجه برخی مناطق می تواند به افزایش پس از COVID-19 — مانند بهداشت عمومی و ایمنی.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن