هنگامی که کسب و کار بازگشایی خواهد شد مصرف کنندگان دوباره میان COVID-19 نگرانی ها ؟

متحده در حال ساخت تماس های مختلف در حال حاضر در مورد توقف تدریجی کسب و کارهای پشت در با COVID-19 هنوز هم در حا

توسط AKHBAREMAAAA در 5 اردیبهشت 1399

متحده در حال ساخت تماس های مختلف در حال حاضر در مورد توقف تدریجی کسب و کارهای پشت در با COVID-19 هنوز هم در حال گسترش و مرگ و میر هنوز نصب در سراسر کشور.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اعلام کرده است که روز جمعه برخی از کسب و کار خدمات مانند سالن مو درمانگران ماساژ و مرکز تناسب اندام — می توانید بازگشایی, اجازه می دهد تا ساکنان به انجام بیش از خرید مواد غذایی در تلاش برای حفظ کسب و کار و تقویت اقتصاد. کارشناسان هشدار می دهند این می تواند به گسترش این بیماری است. مصرف کنندگان به این کسب و کار با توجه به سلامت خطر است ؟

پس از دو هفته اقامت در خانه سفارشات وجود دارد محدود به برخی از مصرف کنندگان آماده به گام برای کوتاهی مو و outs کار.

اما برای پرش شروع اقتصاد مصرف کنندگان نیاز به درآمد قابل تصرف. با اخراج نصب که در تامین کوتاه مدت می گوید: Camilla Yanushevsky در CFRA پژوهش است.

"حتی اگر مردم rehired و پیدا کردن یک کار جدید من فکر می کنم آنها در حال رفتن به نوع ناشی از خست با هزینه های خود را" Yanushevsky گفت.

بسیاری از کسانی که هنوز در کار نخواهد بود تمایل به بیرون رفتن یا نه. آنها ترس از بیمار شدن.

"اعتماد مصرف کننده به طور چشمگیری کاهش یافته هر روز در خط با تعداد موارد تایید شده گفت:" جان لیر در صبح مشورت کنید.

به عنوان طولانی به عنوان COVID-19 نگه می دارد, پخش كردن, لیر می گوید: اطلاعیه که کسب و کار باز دوباره ممکن است تفاوت های زیادی.

"مصرف کنندگان می گویند آن را به حدود سه تا شش ماه قبل از آنها احساس راحتی بیرون رفتن برای غذا خوردن و رفتن به سینما" او گفت:.

لیر می گوید: مصرف کنندگان باید بدانند که تست به طور گسترده ای در دسترس است و که وجود دارد راه را برای ردیابی و جداسازی افراد بیمار به نگه داشتن دیگران امن از سرایت.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب