آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

دهها میلیون نفر از مردم از کار و تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری به دلیل COVID-19 — اعداد است که سر و صدا پرون

توسط AKHBAREMAAAA در 18 اردیبهشت 1399

دهها میلیون نفر از مردم از کار و تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری به دلیل COVID-19 — اعداد است که سر و صدا پرونده های قبلی. مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. (همان لایحه همچنین شامل یک بار $1,200 پرداخت برای بسیاری از آمریکایی ها. شما می توانید پیدا کردن جزئیات بیشتر در مورد که در اینجا.)

افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31. گسترش واجد شرایط برای پوشش فرفره کارگران و مردم خود اشتغالی اجرا می شود تا پایان سال است. بدانند چه شما واجد شرایط هستند می تواند پیچیده و وابسته به دولت که در آن شما زندگی می کنند.

وجود دارد سه سوال مهم: چه کسی واجد شرایط? چقدر پول آیا مزایای فراهم شده است ؟ و برای چند هفته ؟

مقدار پرداخت می شود متفاوت است اما به طور معمول حدود نیمی از کارگران درآمد قبلی با یک کلاه. ملی به طور متوسط $بود 371.88 هر هفته در پایان 2019.

واضح ترین سود جدید به مردم برای استفاده از بیکاری پرداخت پس از coronavirus اضافی 600 $در هر هفته. که فدرال تامین و پرداخت شده است به عنوان یک نرخ ثابتی برای تمام متقاضیان که واجد شرایط برای هر سطح از دولت بهره مند شوند. که افزایش اجرا می شود در پایان ماه ژوئیه مهم نیست که وقتی کسی شروع به ادعا مگر اینکه بودجه بیشتر تایید شده است.

از ماه اوت به بعد بیکاری پرداخت سقوط به سطح متحده پرداخت. کارشناسان می گویند وهله اول به بررسی توصیه این است که دولت خود را بیکاری وب سایت. شما باید قادر به پیدا کردن جزئیات بیشتر از مزایای در دسترس وجود دارد و گاهی اوقات درخواست آنلاین.

چه مدت پرداخت گذشته نیز متفاوت است. "مردم می تواند تا پایان با شماره های مختلف هفته در کشورهای مختلف گفت:" چاد سنگ اقتصاددان ارشد در مرکز بودجه و اولویت های سیاست.

در حالت عادی غیر coronavirus بار, مزایای, در فلوریدا و کارولینای شمالی برای مثال طی 12 هفته گذشته. در کالیفرنیا و ویرجینیا آن 26 هفته. این مرکز در بودجه و اولویت های سیاست اتحاد نقشه های تعاملی از منافع توسط دولت است.

مقررات جدید معنی مزایای گذشته بسیاری دیگر. تقریبا هر کس می خواهد حداقل 39 هفته و یا پوشش تا پایان سال هر کدام که می آید برای اولین بار.

اما دوباره تا بدانند دقیقا چگونه است که امر توسط دولت متفاوت است. وجود دارد چند اختصارات شما در حال رفتن به می خواهم برای آشنایی با, برای کمک به حرکت سیستم به طوری که ما ممکن است به عنوان به خوبی آنها را از راه در اینجا.

این پایه است که دولت بیمه بیکاری (UI) به نفع سطح. زمانی که نرخ بیکاری بالا موجود گسترش منافع (EB) برنامه در ضربات برای اضافه کردن 13 تا 20 سال از پرداخت های اضافی. مراقبت عمل می افزاید: 13 هفته از بیماری همه گیر جبران بیکاری (PEUC) و همچنین ایجاد بیماری همه گیر کمک های بیکاری (PUA).

PUA در مورد سوال سوم: چه کسی واجد شرایط? آن را پوشش می دهد افرادی که به طور معمول نمی توان با توجه به مزایای مانند فرفره کارگران (فکر می کنم Uber و Lyft رانندگان که با داشتن یک زمان سخت در حال حاضر) و همچنین مترجمان آزاد و خود اشتغالی. آن را نیز پوشش می دهد افرادی که نمی توانند کار را برای همه گیر مربوط به دلایل مانند آنها و یا یکی از اعضای خانواده بیمار هستند.

"در حال اجرا طولانی شکایت در میان UI طرفداران در مورد حالت منظم و مدارک است که آنها منسوخ شده از نظر واجد شرایط بودن" سنگ گفت.

مفهوم بیکاری پرداخت در ایالات متحده قدمت آن به سال 1935 و تعریف شده در اطراف معمولا یک مرد به طور موقت بین معمولی و مشاغل, او گفت:. تصویر واقعی بسیار متفاوت است و مردم از رنگ پایین دستمزد بگیران و زنان بیشتر احتمال دارد به سابقه کار که ممکن است تصویب سنتی آزمون به واجد شرایط برای مزایای. مراقبت عمل به روز رسانی دسته از کارگران که واجد شرایط شامل فرفره کارگران و مترجمان آزاد است اما تنها به طور موقت.

بیشتر مشکل برای هر کسی که در تلاش برای درخواست مزایای است که به سادگی که آنها یکی از میلیون ها نفر. بیکاری در دولت دفاتر که در برخورد با دولت برای این مزایا در حال غرق سیل از برنامه های کاربردی جدید. (یکی از مدعیان بیکاری پردازنده در ایالت نیویورک, هلن اسپوزیتو به تازگی گفت: بازار است که آن را بدتر از خوشه از 9/11, رکود بزرگ و طوفان های شنی هم اضافه شده و ضرب در 3.)

"آنچه که بدان معنی است که مردم قادر به دریافت از طریق دریافت اطلاعات اولیه" گفت: Angela Cornell یک استاد حقوق در دانشگاه کورنل.

"بسیاری از افرادی که باید حق را به این وجوه و باید پول در دست خود را در حال حاضر نیست آن را داشته باشد."

حتی گسترش مزایای پوشش همه. ما بازار-ادیسون پژوهش های نظرسنجی ها نشان می دهد نزدیک به نیمی از افرادی که از کار نمی اعمال می شود برای بیکاری. به عنوان بد به عنوان بیکاری اعداد نگاه کنید در حال حاضر آنها می تواند حتی بالاتر است.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن