هنگامی که پیدا کردن فسیل می پردازد صورتحساب

بزرگ سفید و کودن کوسه دندان. نهنگ و دلفین استخوان. اینها تنها برخی از فسیل شما می توانید پیدا کردن در رودخانه

توسط AKHBAREMAAAA در 25 تیر 1399

بزرگ سفید و کودن کوسه دندان. نهنگ و دلفین استخوان. اینها تنها برخی از فسیل شما می توانید پیدا کردن در رودخانه ها از کارولینای جنوبی — اگر شما می دانید که در آن به آنها را پیدا کنید.

Schuyler Andrulat می داند که به کجا نگاه. او مالک نخل باد بزنی فسیلی گشت و گذار یک کسب و کار او آغاز شده و پس از یک عمر شکار فسیلی در Summerville, South Carolina.

"مادر من در واقع تا به حال من بسته بر روی قفسه سینه خود را در یک زنجیر قدم زدن در ساحل به دنبال کوسه دندان وقتی که من بچه بودم" او گفت:.

باستان می یابد از یک تور با نخل باد بزنی فسیلی گشت و گذار. (صبری بن-Achour/بازار)

سال گذشته به دنبال یک راه برای ایجاد برخی از پول او شروع به فروش فسیل و تورهای به افرادی که می خواستند به حفاری خود را. کسب و کار با تمرکز بر گردشگران و مردم محلی به ندرت.

"ما به طور معمول انجام نمی تورهای برای افرادی که از اینجا مگر ما انجام داده ایم برخی از زمینه های گسترده تحقیقاتی که به آنها به عنوان یک فرد" Andrulat گفت.

با رقابت در میان محلی های فسیلی شکارچیان در Summerville منطقه Andrulat نگه می دارد و او را مورد علاقه های فسیلی سایت های مخفی برای جلوگیری از مردم محلی دیگر از "غارت" این منطقه است.

Schuyler Andrulat دارای megalodon فسیلی (حسن نیت ارائه میدهد Andrulat).

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

این سری با این نسخهها کار فقط با کمک شما. اجازه دهید ما می دانیم که چگونه اقتصاد خود را انجام شده است با استفاده از فرم زیر و داستان خود را ممکن است برجسته در آینده نسخه ای از "من اقتصاد است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب