هنگام تماشای برای بهبود تقاضای مستمر برای رفع بیکاری کلید

وزارت کار گزارش روز شنبه که یکی دیگر از 2.4 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. که از هفته قبل ام

توسط AKHBAREMAAAA در 2 خرداد 1399

وزارت کار گزارش روز شنبه که یکی دیگر از 2.4 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. که از هفته قبل اما هنوز هم در مورد جمعیت هوستون. وجود دارد یک زن و شوهر از راه اقدامات دولت بیکاری براده. تقاضای اولیه برای رفع بیکاری — آنچه ما امروز و تعداد کلی در ادامه ادعا می کند. تفاوت بین این دو مهم است.

تقاضای اولیه برای رفع بیکاری هستند که چگونه بسیاری از مردم جدید فایل برای مزایای بیکاری در هفته است. در ادامه ادعا می کند اندازه گیری تعداد کل کارگران در بیکاری است. کرنل اقتصاددان اریکا Groshen گفت: فکر می کنم از آن را مانند یک وان حمام است.

"اولیه ادعا می کند که چه مقدار آب است که جریان به وان حمام و در ادامه ادعا می کند که چه مقدار آب در وان حمام" Groshen گفت.

هر عدد مهم است. کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاد مالی جهانی گروه MUFG زیر هر دو.

"خوب, این است که چرا خدا به ما دو چشم. شما را به تماشای هر دو" او گفت:.

اما Rupkey گفت: زمانی که او می خواهد به اذیت کردن زمینه روند ادامه ادعا می کند تعداد مهم تر است.

"از آنجا که لحظه به لحظه به تعداد مردم دریافت نرخ بیکاری شروع به پایین آمده که کلید سیگنال است که بازار کار را بهبود," او گفت:.

ادامه مدعیان اعداد را یک نقش کلیدی در اینکه آیا پس از coronavirus بازیابی به نظر می رسد مانند یک "V" و یا "U" — به این معنی که اقتصاد را بهبود می بخشد سرعت — و یا تملق مانند یک "L." کالج دارتموث اقتصاددان پاتریشیا اندرسون خواهد بود که در حال مشاهده.

"اگر در ادامه ادعا می کند شروع به افتادن نسبتا به سرعت در حال که نشانه خوبی است که ما ممکن است بیشتر U شکل از L-shaped," او گفت:.

اگر ادامه مدعیان حفظ آهسته همراه در حدود همان نرخ اندرسون گفت که نشانه آن است که ما واقعا تبدیل گوشه.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن