هنگامی که ما پیدا کردن یک COVID-19 واکسن که می شود آن را برای اولین بار ؟

وجود دارد بیش از 100 coronavirus واکسن در حال توسعه در سراسر جهان و بسیاری از کشورها از جمله آمریکا در مذاکرات

توسط AKHBAREMAAAA در 31 تیر 1399

وجود دارد بیش از 100 coronavirus واکسن در حال توسعه در سراسر جهان و بسیاری از کشورها از جمله آمریکا در مذاکرات دو جانبه با تولید کنندگان به امن دوز — بدون دانستن که واکسن موفق خواهد شد.

و شانس نیست بزرگ: وجود حدود 7% شانس که یک واکسن در بالینی توسعه را تبدیل به خطر و موثر است. بنابراین حتی اگر یک کشور سرمایه گذاری در واکسن های متعدد آنها ممکن است انتخاب یک برنده.

Gavi, the Vaccine Alliance — یک مشارکت عمومی-خصوصی است که کمک می کند تا توزیع واکسن به کشورهای در حال توسعه — در حال کار بر روی چه چیزی است که به عنوان یک "بیمه" برای توزیع هزینه ها و پاداش واکسن توسعه در سراسر جهان است. کشورهای شرکت کننده خواهد استخر پول خود را به صندوق توسعه انواع واکسن و هر کشور می شود تعداد محدودی از دوز از آنهایی که موفق می شوند.

ایده این است برای فعال کردن همه کشورها بدون در نظر گرفتن درآمد به واکسیناسیون خود را بالاترین خطر جمعیت به منظور سرکوب این ویروس به عنوان کارآمد که ممکن است در سراسر جهان — به جای واکسن دوز رفتن به بالاترین پیشنهاد.

"من فکر می کنم این چالش در اینجا وجود دارد این است که یک فرض است که اگر من فقط می تواند به اندازه کافی دریافت واکسن برای من جمعیت من خوب هستم" گفت: Gavi مدیر عامل شرکت ست برکلی.

"اما البته همانطور که مردم همچنان به حرکت در اطراف ما دیده می شود این ویروس حرکت نیز هست. بنابراین اگر شما می خواهید به بازگشت به حالت عادی چه چیزی شما رو به یک وضعیت که در آن شما واقعا سرکوب این بیماری در سراسر جهان است. و این که برای رفتن به بحرانی اگر ما همیشه می خواهید برای رفتن به عقب برای داشتن تجارت, تجارت الکترونیک, گردشگری و حرکات در سراسر جهان است."

برکلی صحبت به بازار را صبری بن-Achour در مورد این طرح است. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.


صبری بن-Achour: فرض کنید ما یک واکسن وجود دارد نه در رفتن به اندازه کافی برای همه. چگونه شما در مورد آن فکر سناریو ؟

ست برکلی: آنچه ما سعی به انجام این است که اساسا می گویند "چه درصدی از جمعیت که نیاز به واکسن به تعدیل اپیدمی حاد?" و اعتقاد ما بر این است که به طور متوسط حدود 20% — که اجازه می دهد تا شما را به پوشش هر مراقبت های بهداشتی کارگر است که اجازه می دهد شما به جلو بروید و شروع به کار در گروههای در معرض خطر که آیا آنها در افراد مسن و یا افراد با بیماریهای همراه. آن همچنین می تواند یک فرصت برای نگاه در معرض خطر انتقال تنظیمات بیایید می گویند مانند افراد مشغول به کار در خانه های سالمندان و یا بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و یا در کشورهای در حال توسعه اردوگاه های پناهندگان.

بنابراین راه حل پس از آن خواهد بود به تلاش برای دریافت کنید که 20 درصد برای هر کشور — در مقابل آنچه ما در حال حاضر به شنیدن در مورد است که تعداد کمی از کشورها در تلاش برای به دست آوردن 100% واکسیناسیون در دسترس است. که به معنی چند کشور خواهد دسترسی دارند و بیشتر که هیچ. و این یک راه بسیار کارآمد برای پایان دادن به جهانی همه گیر.

بن-Achour: ایده اساسی این است که من جمع آوری شما باید یک دسته از کشورهای مختلف همه تواند منابع تجمع به پرداخت یک دسته مختلف واکسن روش. و هنگامی که یکی برنده هر کس می شود یک مقدار مشخصی از دوز. این است که درست است ؟

برکلی: که درست است. و آن را نه لزوما یک — برای مثال واکسن برای افراد مسن و یا شاید یک تک دوز واکسن است که ممکن است بیشتر مربوط به استفاده از در یک وضعیت انسانی. بنابراین این ایده می تواند به شما مقدار زیادی از واکسن در حال حرکت رو به جلو است. امیدوارم تعدادی از آنها کار می کنند. و سپس شما می خواهم که قادر به مطمئن شوید که آنهایی که مناسب ترین قادر به استفاده می شود.

بن-Achour: شما نوشت که وقتی که می آید به coronavirus هیچ کس برنده مگر اینکه هر کس برنده است. شما چه معنی است ؟

برکلی: من فکر می کنم این چالش در اینجا وجود دارد این است که یک فرض است که اگر من فقط می تواند به اندازه کافی دریافت واکسن برای من جمعیت من خوب است. اما البته همانطور که مردم همچنان به حرکت در اطراف ما دیده می شود این ویروس حرکت نیز هست. بنابراین اگر شما می خواهید به بازگشت به حالت عادی چه چیزی شما رو به یک وضعیت که در آن شما واقعا سرکوب این بیماری در سراسر جهان است. و این که برای رفتن به بحرانی اگر ما همیشه می خواهید برای رفتن به عقب برای داشتن تجارت, تجارت الکترونیک, گردشگری و حرکات در سراسر جهان است.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن