که در آن همه سکه ها رفتن ؟

با یک شیب در هزینه های مصرف کننده و خرده فروشان ترغیب مشتریان به پرداخت با کارت به جای پول نقد, coronavirus هم

توسط AKHBAREMAAAA در 2 مرداد 1399

با یک شیب در هزینه های مصرف کننده و خرده فروشان ترغیب مشتریان به پرداخت با کارت به جای پول نقد, coronavirus همه گیر شده سکه از گردش خون و ایجاد کمبود در سراسر ایالات متحده است. در حال حاضر آن را به احتمال زیاد دیده اید نشانه های خود را در فروشگاه مواد غذایی درخواست شما با پرداخت دقیق تغییر دهید.

فدرال رزرو ایجاد یک کارگروه بررسی این مشکل است. با نمایندگانی از ایالات متحده, نعناع, خارج, Coinstar و تغذیه خود کارشناسان وظیفه نیروی امیدوار است برای پیدا کردن راه حل برای آوردن سکه ها را به این اقتصاد است.

Sherri ken gardner, the معاون اجرایی رئیس جمهور از شمال Salem بانک دولتی در ایندیانا نیز در نیروی کار. Ken gardner صحبت با "بازار" میزبان کای Ryssdal در مورد راه حل به "سکه دوباره به دست راست." در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کای Ryssdal: تا جایی که تمام سکه ها در این اقتصاد ؟

Sherri ken gardner: سکه ها در واقع هنوز هم در دسترس است. آنها در گردش است. آنها فقط در حال حرکت که در آن آنها نیاز به. در سال 2019 ما تا به حال 47.4 میلیارد سکه های در گردش و در حال حاضر وجود دارد 47.8 میلیارد دلار است. بنابراین ما در واقع بیشتر وجود دارد. آنها فقط نیاز به حرکت کنید.

Ryssdal: به طوری که که میلیاردها دلار ارزش سکه ها درست است ؟ تقریبا 50 میلیون دلار ارزش سکه ؟

Ken gardner: آره وجود دارد مقدار زیادی از سکه وجود دارد.

Ryssdal: پس دیگر از من احتمالا چند صد دلار در شیر شیشه در کمد من و من در حال حاضر رها شده در اتاق آنها نه تنها بودن صرف. این است که چه خبر است ؟ زیرا مردم نمی رفتن وجود دارد و صرف پول ؟

Ken gardner: حق با شماست. مردم باید کاملا تغییر عادات هزینه های خود را در طول بیماری همه گیر. وجود دارد مقدار زیادی از توقیف کسب و کار, جرم, حمل و نقل در حال اجرا نیست laundromats بسته شده اند. اغلب شما می دانید, ما مشتریان بانک بوده است صرفه جویی در سکه و آن را به پول نقد در به رفتن در تعطیلات و یا در سفر و مردم نیست سفر در حال حاضر. به طوری که آنها در حال گرفتن سکه های خود را به Coinstar ماشین آلات و چیزهایی مانند آن.

Ryssdal: بنابراین به عنوان قدرتمند به عنوان فدرال رزرو است و همچنین نیت به این نیروی کار است که چگونه شما می رویم به تغییر رفتار مصرف کننده? یا آیا ما فقط باید برای مقابله با کمبود سکه تا زمانی که من حدس می زنم وجود دارد یک واکسن مناسب است ؟

Ken gardner: خوب, شما می دانید ما در حال کار بر روی گرفتن ارتباطات برای کمک به مردم آدرس سکه کمبود و کمک به نشانی زنجیره تامین زیرا ما معتقدیم که این یک زنجیره تامین, موضوع, و ما فقط نیاز به دریافت سکه های خود را به دست راست.

Ryssdal: چه اتفاقی می افتد اگر من و نگاه این است که رفتن به صدا مانند یک چیز بی اهمیت اما واقعی برای بسیاری از مردم — اگر من باید چهارم به انجام لباس های شسته شده و من نمی تونم چهارم? چه کار کنم ؟

Ken gardner: و است که مشکل واقعی است. شما می دانید بسیاری از فروشندگان محلی که نیست, پذیرش, نقدی, در حال حاضر به دلیل آنها نمی باید این تغییر را به مشتریان خود و یا آنها در حال قرار دادن آن را به عقب در یک کارت. اما شما می دانید که این بی سابقه بار. ما واقعا نمی دانم آنچه در آن به مانند نگاه در دو هفته. بنابراین ما فقط همه را تشویق به نگاه زیر نیمکت بالشتک و در اتومبیل های خود را و به نحوی باید این سکه در گردش است.

Ryssdal: اگر شما و تغذیه و این نیروی کار موفق هستند چه مدت شما تا زمانی که ما در حال نزدیک شدن به چیزی عادی با کمبود سکه در این اقتصاد است ؟

Ken gardner: من نمی دانم که ما باید در هر طرح از آنچه که به مانند نگاه. من فکر می کنم در برخی از مناطق شهری, بانک لابی هنوز باز است. پس از آن می شود چگونه ما دریافت سکه به بانک ؟ هیچ کس نمی داند چگونه این بیماری همه گیر در حال رفتن برای پایان دادن به و یا چه مقدار دیگر آن ادامه خواهد داشت. ما فقط در حال رفتن به آن را یک روز در یک زمان.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن