جایی که ایالات متحده و چین ایستاده در تجارت ؟

در حال تجارت کاهش تنش با چین ؟ پاسخ بستگی به جایی که شما نگاه کنید. از یک طرف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پی

توسط AKHBAREMAAAA در 30 خرداد 1399

در حال تجارت کاهش تنش با چین ؟ پاسخ بستگی به جایی که شما نگاه کنید.

از یک طرف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی تمدید کرد تهدید به قطع روابط اقتصادی. از سوی دیگر وجود دارد بنا به گزارش یک معامله تازه برای چین به خوبی به پیش از توافق برای خرید بیشتر از ایالات متحده مزرعه کالا.

اول رئیس جمهور تهمت که تمدید یک تهدید "کامل ترین جدایی" از چین. که یک روز پس از ایالات متحده تجارت نماینده رابرت Lighthizer گفت: در این کنگره شنوایی: "من فکر می کنم که شما می توانید بنشینید و جدا ایالات متحده اقتصاد از اقتصاد چین? هیچ. من فکر می کنم که یک گزینه سیاست سال پیش. من فکر نمی کنم آن را یک سیاست معقول گزینه در این نقطه است."

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این اظهار نظر در یک توییت دیروز گفت: بله در واقع افتراق است که هنوز هم یک گزینه است.

این اظهار نظر نیز پس از آمد چهره به چهره دیپلماتیک مذاکرات از سر گرفته بین دو کشور برای اولین بار در ماه. مذاکرات برگزار شده در هاوایی بودند به عنوان زمان.

اما بلومبرگ گزارش داد که آنها منجر به یک تعهد به وعده های تحت به اصطلاح فاز یک معامله تجاری با آمریکا برای خرید بیشتر مزرعه کالا از جمله سویا و ذرت است.

کمک خواهد کرد که کشاورزان آمریکایی ضربه سخت تجارت تنش بین دو کشور.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن