که در آن ما در با 2020 سرشماری: 60 درصد از خانواده های ایالات متحده را در پاسخ

سرشماری در مورد نمایندگی سیاسی و آن را در مورد که می شود با پول دولت در ایالات متحده است. اداره آمار ایالات مت

توسط AKHBAREMAAAA در 13 خرداد 1399

سرشماری در مورد نمایندگی سیاسی و آن را در مورد که می شود با پول دولت در ایالات متحده است. اداره آمار ایالات متحده یک به روز رسانی و در سرشماری سال در حال وقوع در طول این همه گیر: آن را می گوید حدود 60 درصد از خانواده های ایالات متحده پاسخ داده اند. اما آن را هنوز هم کار در مردم برای شرکت در.

اگر شما هنوز نمی respondend و شما هنوز در حال شمارش جامعه محلی خود را نمی خواهد به عنوان مقدار پول فدرال برای چیزهایی مانند وام های دانشجویی و, آموزش و پرورش, بزرگراه, ساخت و ساز, مسکن, وام, مواد غذایی, مدیکر و مدیکید.

چرا که دولت فدرال متکی بر داده های سرشماری به تصمیم می گیرید که چگونه برای توزیع که بودجه. نگاهی به خدمات درمانی فراهم می کند که مراقبت های بهداشتی برای افراد با درآمد پایین. اگر سرشماری undercounts دولت جمعیت آن overstates چقدر درآمد دولت از ساکنان و نمی دهد مدیکید به عنوان پول زیادی.

دولت فدرال با استفاده از داده های سرشماری به توزیع تقریبا یک تریلیون دلار در کمک های مالی و وام. مهلت پاسخ تمدید شده است کمی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. شما در حال حاضر باید تا اواسط ماه اوت است.

اما اداره آمار ایالات متحده می گوید با پر کردن فرم به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید طوری آن را ندارد به ارسال کسی به دست کشیدن بر روی درب خود را و به شما یادآوری می کنند در این تابستان.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن