که کسب و کار کردم PPP وام ؟ احتمالا کسانی که نیاز آنها را به حداقل, محققان می گویند.

که وام زیر چک حفاظت از برنامه ؟ این پول است — کمک های مالی اگر مدارک درست انجام شده است — به نگه داشتن کسب و

توسط AKHBAREMAAAA در 4 تیر 1399

که وام زیر چک حفاظت از برنامه ؟

این پول است — کمک های مالی اگر مدارک درست انجام شده است — به نگه داشتن کسب و کار شناور و کارکنان در payman تا اثرات این بیماری همه گیر سهولت. تحت فشار کنگره مقامات فدرال و توافق کرده اند که در نهایت به انتشار اطلاعات است. اما تحقیقات جدید از لارنس اشمیت در MIT Sloan School of Management و Dimitris Papanikolaou از شمال غربی دانشکده مدیریت کلاگ که نشان می دهد کسانی که بیشترین کمک ممکن است به آن نیاز حداقل.

بازار را Nova Safo بیشتر است. در زیر یک ویرایش متن خود را در گفتگو با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

نوا Safo: محققان در یک نگاه تعداد داده های مختلف مجموعه که در حال حاضر در دسترس است و آنچه او بیرون ریخته شده است که کسانی که بیشتر تحت تاثیر زیان کار در حال حاضر — کاهش-درآمد کارگران — رو حداقل مقدار پول از چک حفاظت از برنامه به دلیل مقدار وام بودند بر اساس چقدر شرکت پرداخت کارکنان خود را. در اینجا چیزی است که اشمیت به حال به می گویند:

"و بنابراین آنچه در این پایان می رسد تا معنی است که اگر شما یک شرکت است که پرداخت حقوق بالاتر شما در حال رفتن به واجد شرایط برای کمک های بیشتر. اما این شاید نتیجه ناخواسته از ارسال کمک های بیشتر به این نوع از شرکت های که در آن شاید مردم کمتر در معرض این بیماری همه گیر."

برای مثال اشمیت در بر داشت بزرگترین وام به سطح حرفه ای و ویژگی های بخش خدمات — تعداد زیادی از کارگران از راه دور کمتر شغل از دست داده است.

دیوید Brancaccio: کنگره در حال حاضر با توجه به آنچه که دیگر همه گیر بسته کمک ممکن است مانند نگاه. در پرتو یافته های خود را چه اشمیت نشان می دهد ؟

Safo: آنچه را که او گفت این است که در دور اولیه کمک خیلی یکنواخت و ساخته شده است که حس زیرا کنگره نیاز به سرعت عمل می کنند. اما در حال حاضر اشمیت نشان می دهد یک رویکرد متفاوت:

"زمانی که برخی از مردم واقعا ضربه سخت و دیگران در حال رفتن به بیشتر یا کمتر باشه قادر به نگه داشتن شغل خود را از آن ممکن است کمی بیشتر سودمند را به جای قرار دادن یک هدف بیشتر رویکرد است. زیرا پس از آن شما می توانید ارسال چک های بزرگتر و یا ارسال چک برای مدت زمان طولانی تر برای این نوع از بخش هایی که به شدت مختل شود.

یک مثال او در اینجا این است که مراقبت از کودک: کاهش درآمد کارمندان و زنان بیشتر احتمال دارد به قادر به کار اگر آنها نمی, مراقبت از کودک برای بچه ها در خانه گیر کرده چرا که مدارس تعطیل هستند. به طوری که یکی از راه های او می گوید کنگره می تواند هدف کمک در دور بعدی.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن