که کسب و کار باید دولت به قید وثیقه در طول COVID-19?

به عنوان کشور در سراسر جهان همچنان به استراحت خود COVID-19 stay-at-home سفارشات صنایع در حال خارش به بخش از اق

توسط AKHBAREMAAAA در 1 خرداد 1399

به عنوان کشور در سراسر جهان همچنان به استراحت خود COVID-19 stay-at-home سفارشات صنایع در حال خارش به بخش از اقتصاد را به بالا و در حال اجرا است.

در حالی که این سوال بزرگ که باقی می ماند این است که آیا این همه می توان با خیال راحت داشتن یک جریان ثابت از درآمد بسیار مهم برای بقای کسب و کار.

شرکت های هواپیمایی خواسته اند خود را دولت های ملی برای کمک مالی پس از مستندات متوقف سفر. رستوران ها و هتل ها و مغازه ها در مهمان نوازی و اوقات فراغت بخش هشدار داده اند در مورد توانایی خود را به آب و بحران است. حتی شکسپیر گلوب تئاتر در لندن گفت: در این هفته آن را از خطرات دائمی بسته شدن اگر آن را قادر به دریافت اضطراری دولت بودجه را از درآمد از دست رفته در طول این مستند آغاز شد که در ماه مارس است.

سرعت که در آن دولت ها نیاز به تصمیم می گیرید که شرکت ها برای ارائه کمک به اتحاد پژواک از بحران مالی 2008. در آن زمان مقامات با عجله به ایجاد برنامه های نجات برای بانک های بزرگ تلقی سیستمیک مهم به صنعت مالی و در نتیجه به طور موثر بیش از حد بزرگ به شکست است.

حالا همین سوال رو دولت ها در بسیاری از قاره ها, اما این بار مشکل این است که ضربه به مراتب بیشتر صنایع و تأثیر تعداد بسیار زیادی از شرکت ها. این موضوع را خداوند Paul Myners که نقش کلیدی در انگلستان در پاسخ به بحران مالی 2008 و پیش بینی منجر به دولتها در نظر گرفتن مخاطرات در مراتب بیشتر شرکت.

"دولت گفته است که آن را انجام خواهد داد هر آنچه لازم است" Myners گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک ویکتوریا کریگ در نسخه جهانی "بازار صبح امروز گزارش."

برای خطوط هوایی و صنعت مهمان نوازی Myners گفت: آنها به دنبال در "سه زمستان در یک ردیف" در شرایط چگونه آهسته کسب و کار شده است.

"آنها هیچ جایگزین. بانک ها تنها به حمایت از آنها تا به یک نقطه" او گفت:. "به طوری که آنها باید به نوبه خود به دولت است. دولت وام دهنده از آخرین چاره گر از رفت و آمد مکرر گذشته و احتمالا صاحب آخرین رفت و آمد مکرر."

در زیر یک نسخه ویرایش شده از این گفتگو.

ویکتوریا کریگ: این است که نسبتا بی سابقه ای وضعیت. دولت هرگز واقعا نیاز به درگیر در صنایع در این راه قبل از آن است ؟

Lord Paul Myners: خوب بلافاصله پس از جنگ جهانی دوم وجود دارد یک برنامه ملی که در زمان چیزهایی مانند راه آهن و زغال سنگ صنعت و کشتی سازی و ارتباطات به مالکیت عمومی است. اما بود که یک دوره سوسیالیسم در احساسات از دوران پس از جنگ. و پس از آن ما شده ایم معکوس آن است.

اما زمانی که شما قرض دادن پول به کسی, شما فقط باید یک تعداد معینی از گزینه های دیگر اگر شخص نمی تواند بازپرداخت و بسیاری از افرادی که پول قرض گرفته شده در برنامه های دولت نمی تواند بازپرداخت آنها هرگز قادر به پرداخت. پس چه اتفاقی می افتد در این وضعیت ؟ دولت هم می نویسد بدهی و یا آن چه ما در تماس بانکی بدهی به حقوق صاحبان سهام مبادله. آن می گوید: "ما ترک مقدار شما مدیون ما, اما ما به شما یک سهم در کسب و کار شما." من می توانم پیش بینی دولت یا سازمان های دولتی در حال تبدیل شدن کاملا قابل توجه سهامداران در سراسر نوار گسترده ای از شرکت.

کریگو دولت باید از تجربه را با این, به عنوان آن را در آخرین بحران مالی با برخی از بانک ها مانند [بانک سلطنتی اسکاتلند]?

Myners: آره من فکر می کنم که بود و نه متفاوت. این شرکت های بزرگ. آنها ساده مدل های کسب و کار. آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر است که دولت با داشتن مالکیت آن انگشتان احتمالا همه نوع از کسب و کار قابل تصور است. بنابراین دولت باید به کار کردن چگونه آن را به نگاه پس از آن شرکت است. و جواب واضح به من است که آنها به ایجاد یک تعداد از بودجه آنها قرار داده و این سرمایه گذاری به بودجه و سپس آنها را در صنعتگران, تجاری, شرکت های سهام خصوصی برای مدیریت هر یک از این وجوه در راه رقابتی اما با دولت تنظیم کردن دستورالعمل ها است که نه فقط در مورد
فشردن به بسیاری از این کسب و کار به عنوان شما می توانید, اما در واقع در حال اجرا آنها را در مسئول راه.

کریگ: در آخرین بحران مالی وجود دارد یک نوع اخلاقی سوال در مورد محاسن "بیش از حد بزرگ به شکست" بانک ها و تصمیم گیری های به قید وثیقه کسانی که شرکت کردن. چگونه دولت در این مورد چگونه خواهد آن تصمیم بگیرید که به صرفه جویی ، و کسی که نه به صرفه جویی ،

Myners: این یک سوال بسیار مهم. دولت باید به کار با این شرکت ها و تصمیم می گیرید که آنهایی که به اندازه کافی قوی برای زنده ماندن آنهایی که هرگز نمی تواند زنده ماندن و که واقعا باید آینده ای روشن. و بنابراین ما باید برای نگه داشتن سوال در مورد توابع از کسب و کار خاص. این کاهش تدریجی در آجر و ملات خرده فروشی به جای آنلاین خواهد بود شتاب توسط این. بنابراین دولت باید به فکر می کنم در مورد ما propping تا دوام کسب و کار ؟ یا ما فقط به تعویق انداختن مرگ اجتناب ناپذیر از کسب و کارهای دیگر? یک دولت نیست و باید این مهارت به انجام این کار است.

کریگ: آیا زمان برای انجام این کار به دلیل شما می دانید ما در حال کار در یک روز به صورت روز. شما می دانید که ما می بینیم همه این تحولات در آینده و کسب و کار برای درخواست کمک. دولت نوع کار در زمان واقعی برای کشف این مسائل نیست ؟

Myners: در آن است. و ما دیده ایم که در برخی از برنامه های دولت است که کار نمی کند ، اولیه طرح وام به کسب و کار ندارد اثر است که مورد نیاز بود و تا به حال به بازنویسی شود. اما آره ما همه چیز را ما به عنوان همراه. من یک وزیر دولت در خزانه در طول بحران مالی جهانی. و این چیزی است که ما تا به حال به انجام. شما داده می شود مقدار زیادی از زمان در اینجا و شما اشتباه خواهد شد. اما دولت ندارد هر گزینه های دیگر. آن است که وجود دارد در نهایت به عنوان نهایی و خطر کردن. اما من اصرار دولت برای رسیدن به تجربه عاقلانه مردم به در آمده و به آنها کمک کند. من مطمئن هستم که بسیاری از مردم خارج وجود دارد که می گویند "اگر من می تواند کمک به, اینجا, اگر, نقش, که در آن من می تواند با استفاده از مهارت های من برای کمک به دولت و مدیریت از طریق این بحران" برخی واقعا مردم خوب به جلو می آیند.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن