که کالج ها می گویند که آنها را بازگشایی در پاییز ؟ و آنهایی که در حال نگه داشتن کلاس های آنلاین?

کالج ها و دانشگاه ها شروع به فاش کردن آنچه که آنها انجام می دهند با ترم پاییز که آیا دانش آموزان خواهد بود رفت

توسط AKHBAREMAAAA در 31 اردیبهشت 1399

کالج ها و دانشگاه ها شروع به فاش کردن آنچه که آنها انجام می دهند با ترم پاییز که آیا دانش آموزان خواهد بود رفتن به دانشگاه و یا ماندن در منزل با کلاس های آنلاین.

سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا اعلام کرده است در آن باقی خواهد ماند آنلاین. که حدود 500000 دانش آموزان که در حال رفتن به در خانه بمانند. دانشکده پزشکی هاروارد نیز ساخته شده است که تصمیم گیری.

نوتردام دانشگاه فقط گفت: از آن خواهد شد از سرگیری کلاس های حضوری. دانشگاه انتظار برای بازگشت به فرد در آموزش نیز هست و در دانشگاه براون است که با توجه به آن.

در میان انگیزه برای بازگشایی پول است. بسته شدن این ترم آخر هزینه دانشگاه میلیاردها دلار است.

محل یک عامل بزرگ است. نوتردام به عنوان مثال واقع در ایندیانا است که بازگشایی.

دانشگاه نیویورک در سراسر بخش هایی از این نقطه شناخته شده به عنوان منهتن, برنامه ای برای بازگشایی اگر چه شهر نیویورک است و نه حتی بازگشایی نشده است.

NYU است صحبت کردن در مورد کاهش تراکم در مسکن دانشجویی و اجرای اجتماعی فاصله و همچنین به عنوان ویروس و آنتی بادی آزمایش.

علمی برنامه نیز دیدن تغییرات. نوتردام به عنوان مثال شروع کلاس های دو هفته زود بنابراین دانش آموزان می تواند انجام شود با ترم اول با شکرگزاری و مجبور به ترک و پس از بازگشت به دانشگاه.

یک سوال کلیدی در همه این را دانش آموزان, پدر و مادر و اساتید و کارکنان می خواهید به انجام این کار ؟

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن