که به تصمیم گیری اگر ما در یک رکود ؟

اداره ملی تحقیقات اقتصادی روز دوشنبه اعلام کرد که ایالات متحده وارد یک رکود اقتصادی در ماه فوریه است. اما چرا

توسط AKHBAREMAAAA در 21 خرداد 1399

اداره ملی تحقیقات اقتصادی روز دوشنبه اعلام کرد که ایالات متحده وارد یک رکود اقتصادی در ماه فوریه است. اما چرا ما نیاز به یک کمیته به ما بگویید که چرا در خاص است که کمیته?

"تعریف 'رکود' نوع کیفی" سعید بن Herzon یک مدیر اجرایی در IHS Markit. وجود دارد یک دسته از معیارهای رکود — اقتصادی پایدار انقباض در سراسر اقتصاد برای بیش از چند ماه. این بار با همه گیر آن بسیار آشکار است. اما گاهی اوقات آن را واقعا نمی.

"در بسیاری از قضاوت درگیر" Herzon گفت.

پس چه کسی باید که قضاوت تماس بگیرید ؟ دولت می تواند.

"اما اگر شما فکر می کنم فقط برای یک دقیقه در مورد تضاد منافع که شمار است که فقط به نظر نمی رسد مانند یک انتخاب بسیار خوب" گفت: James سهام, استاد اقتصاد سیاسی در دانشگاه هاروارد.

پس چرا باید مردمی که بسیار زیبا با ایده از مطالعه چرخه کسب و کار در وهله اول آن را انجام دهید ؟ خواهد بود که اداره ملی تحقیقات اقتصادی تاسیس 100 سال پیش.

"که برنامه های تحقیقاتی در '20s و 30s تاسیس مفاهیم از رکود و توسعه و کسب و کار, چرخه" سهام گفت.

آن را ماه ژوئن در حال حاضر و آن را ممکن است به نظر می رسد این شورا در زمان شیرین خود را از زمان اعلام رکود اقتصادی آغاز شده است که در ماه فوریه است. اما آن را سریع برای NBER.

"به وضوح گفت که رکود اقتصادی آغاز شده از یک سال پیش است که آنچه را که آنها با 2008 رکود است نه فوق العاده مفید از سیاست دیدگاه" گفت: جرمی Piger, یک استاد اقتصاد در دانشگاه اورگان است. فدرال رزرو در حال رفتن به صبر ماه برای تحریک اقتصاد.

اما رکود اقتصادی اعلام می کند با ارائه یک رکورد برای افرادی که به مطالعه و بررسی چگونگی اقتصاد کار می کند.

"شما می تواند فکر می کنم از آن به عنوان مفید برای همه جا از یک دبیرستان کتاب درسی تمام راه را تا به برش لبه اقتصادی پژوهش" Piger گفت.

شما ممکن است نیاز به یک دکتر به شما بگویم که شما بیمار هستید اما شما مطمئن هستید که می خواهید به کشف کردن آنچه شما تا به حال.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن