که در آن PPP وام ؟ دولت نمی خواهید بگویید.

که بیش از 500 میلیارد دلار در چک برنامه حفاظت از وام است که مراقبت در عمل به کسب و کار به درد همه گیر? ما هرگز

توسط AKHBAREMAAAA در 27 خرداد 1399

که بیش از 500 میلیارد دلار در چک برنامه حفاظت از وام است که مراقبت در عمل به کسب و کار به درد همه گیر? ما هرگز ممکن است بدانند.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow می گویند این اطلاعات باید منتشر نمی شود.

وزارت خزانه داری بودجه مراقبت در عمل با پول مالیات دهندگان. زمانی که دولت در پوسته خود پول مالیات دهندگان معمولا آن را به شما می گوید که در آن می گذرد.

"پاسخگویی برای که می شود آن چقدر دریافت می کنند و آیا آنها حق دارند به آن است. که یک عامل اعتماد" گفت: اما کلمن اردن استاد از قانون کسب و کار در دانشگاه جورج تاون.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آنچه که ما باید در مورد مراقبت از این است که وام مطابق با مراقبت عمل می کنند. اما چه کسی را دریافت کردند ؟ وزیر خزانه داری گفت که کنگره در هفته گذشته که آن را "اطلاعات اختصاصی."

Mehrsa برادران یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین فکر می کند وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهای دیگر در بازی.

"بخشی از این لایحه این است که آنها در سمت چپ آن تعداد زیادی به بانک ها. و این امکان وجود دارد که آنها فقط نمی دانم که در آن بودجه رفت" برادران گفت. "این امکان وجود دارد که آنها را می دانیم و آنها نمی خواهند ما را به می دانم."

ما نمی دانیم که در آن برخی از پول رفت — به نام های بزرگ مانند زاینده رود و Potbelly که متعهد به بازگشت وام. اما ما تنها می دانیم که دلیل آنها داد و ستد عمومی شرکت.

"PPP فروخته شد به آمریکا به عنوان وام به کسب و کار کوچک به کارگران گفت:" آرون کلاین یک همکار در موسسه بروکینگز. "آنها شده ایم کمک های مالی به کسب و کار وام."

کمک های مالی و وام کسب و کار به دلیل ندارد به بازپرداخت آنها را اگر آنها تحقق شرایط خاصی مانند rehiring کارکنان. کلاین گفت که باعث شفافیت مهم است.

"عدم افشای کردم که این پول را تضعیف می کند این پاسخ و آینده پاسخ," او گفت:. کلاین بدان معنی نیست فقط آینده سهیم خواهد بود. او به معنی مثل فردا. چرا که هنوز هم وجود دارد حدود 130 میلیارد چپ در PPP گلدان.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب