چه کسی باید پرداخت برای خطر پرداخت ؟

شانزده دلار یک ساعته که چقدر رشاد لوید بود و در مجموع شراب و بیشتر در ویرجینیا در ماه مارس است. در حال حاضر او

توسط AKHBAREMAAAA در 4 مرداد 1399

شانزده دلار یک ساعته که چقدر رشاد لوید بود و در مجموع شراب و بیشتر در ویرجینیا در ماه مارس است. در حال حاضر او ساخت $14 از آنجا که خود را در خطر پرداخت تمام شده در ماه آوریل است. و او احساس می کند خیلی گیر کرده است. آن را مانند بسیاری از مشاغل دیگر خارج وجود دارد.

"وجود دارد هیچ وجه جایگزین در حال حاضر و بسیاری از این شرکت ها درک کنند که وجود دارد هیچ جایگزینی," او گفت:.

بازگشت در ماه مارس زمانی که اقامت در خانه سفارشات شروع یک دسته از کسب و کار بودند به کارگران ضروری خطر پرداخت به طور معمول $2-یک ساعت افزایش دهد. در حال حاضر حتی اگر همه گیر است و فزاینده در بسیاری از کشور خطر پرداخت بیشتر ناپدید شد.

که تا حدودی به این دلیل در آغاز همه گیر شرکت ها نگران بودند کارکنان را نشان می دهد نیست به کار می کنند.

"پویایی قدرت را تغییر داده اند" گفت: ارین هاتون استاد از نیروی کار جامعه شناسی در دانشگاه ایالتی نیویورک در بوفالو. "کارفرمایان بیشتر به راحتی پیدا کردن کارگران به طوری که آنها در حال کاهش انگیزه برای آوردن کارگران به محل کار."

شرکت ها نیز احساس می کنند مجبور به پرداخت اضافی به دلیل اقامت در خانه سفارشات برداشته اند. و گذشته از شرکت های بزرگ مانند آمازون و Kroger, بسیاری از کسب و کار نمی تواند استطاعت به خطر پرداخت برای همیشه لطفا برای.

"صاحبان کسب و کار نیاز به حمایت دولت است. منظور من این را نمی توان یک کارفرمای شرکت" هاتون گفت.

در حال حاضر متحده پله در. این هفته پنسیلوانیا تاسیس یک کمک برنامه برای کسب و کار برای ارائه پاداش برای کارگران در, بهداشت و درمان, حمل و نقل, مواد غذایی, تولید مواد غذایی و خرده فروشی.

که یکی از راه های دولت می تواند در حمایت از کارگران ضروری. آنها همچنین می تواند شرکت های ارائه مشوق ها مانند معافیت های مالیاتی. یا قیمومیت است که شرکت پرداخت هر چند که به معنی کسب و کار است که در حال حاضر مبارزه ادامه خواهد داد به پای این لایحه است.

دولت دستور را نیز انجام دهد چیز دیگری: ایجاد قوانین و دستورالعمل های اطراف در خطر پرداخت.

قبل از همه گیر بسیاری از افراد هرگز به نام یک فروشگاه مواد غذایی کارگر کار خطرناک است. و حالا که ما بازگشایی خیلی از اقتصاد با این ویروس هنوز هم یک تهدید بسیاری استدلال می کنند مدل مو و رستوران سرور در حال انجام کار خطرناک هم گفت نیکول Hallett, یک استاد قانون کار در دانشگاه شیکاگو است.

"تعریف آنچه که ما در نظر گرفته می شود کار های خطرناک چه خطرناک کار تغییر کرده است."

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن