عمده فروشی مواد غذایی کسب و کار کشتی به طور مستقیم به مصرف کنندگان برای دیدار با تقاضا

این COVID-19 همه گیر شده است به طور کامل طرح میتوانست به ما شخصی زنجیره تامین. برخی از شرکت های در حال تطبیق ب

توسط AKHBAREMAAAA در 24 فروردین 1399

این COVID-19 همه گیر شده است به طور کامل طرح میتوانست به ما شخصی زنجیره تامین. برخی از شرکت های در حال تطبیق با پر کردن یک نیاز با برخی از قفسه ها در فروشگاه ها به دنبال سر.

زمانی که بریتانیا اجرا پناهگاه در محل دستورالعمل غذا شروع به پرواز کردن قفسه های سوپر مارکت.

عمده زنجیره ارائه سفارش آنلاین و تحویل اما شما تا به حال صبر کنید تا آنجا که سه یا چهار هفته فقط به یک تحویل اسلات.

که در مورد زمان عمده فروشی مواد غذایی کسب و کار — مانند اسمیت و براک — آغاز اجرای مستقیم به مصرف کننده سمت hustles.

"این واقعا آغاز شده از چند WhatsApps گفت:" نیک فاولر از بنیانگذاران این شرکت فراهم می کند که میوه و سبزیجات به 300 مشتریان شرکت های بزرگ از جمله Michelin رستوران ها و هتل های پنج ستاره.

زمانی که COVID-19 ناشی از رستوران ها و هتل ها به بستن درهای خود را Smith & براک شد ناگهان آب گرفتگی با عرضه بیش از حد.

"ما در حال سقوط از 95% به معنای واقعی کلمه یک شبه" فاولر گفت.

بنابراین او و تیم شتاب قصد دارد برای راه اندازی یک درب به درب تحویل سرویس.

"یکی از ما بچه ها فروش messaged چند نفر در خیابان و گفت: "اگر کسی می خواهد یک سبزی جعبه اجازه دهید من می دانم'" فاولر گفت. "و که فقط رشد بازوها و پاها. گوشی های وحشی رفت."

اسمیت و براک در حال حاضر ارائه جعبه هزینه بین $25 و 70 دلار در هر. آن را کاملا درآمد ژنراتور شرکت خود را خریداران به ارمغان بیاورد, اما آن را اجازه می دهد فاولر تیم به استخدام کارکنان بیشتر و خدمت به جامعه.

"یک هفته پیش ما بودند خیره پایین بشکه, 'چگونه ما از اینجا دریافت کنید ؟ ما برای زنده ماندن؟'" او گفت:. "من هرگز پیش بینی هفت روز پیش ما می تواند صحبت کردن در مورد تبدیل وب سایت به دلیل آن را به نقطه که در آن من مطمئن هستم که ما قادر خواهید بود که مسئولیت رسیدگی به آن در چند روز زمان."

که احساسات رانندگی خانواده پشت Wessex آسیاب کوچک آرد تهیه کننده 90 دقیقه از مرکز لندن.

نسل پنجم امیلی میلر prem singh می گوید: تولید چهار برابر شده اساسا یک شبه. "ما هیچ جا به جلسه تقاضا است."

نه تنها سوپر مارکت ها قادر به نگه داشتن سهام بزرگ نام آرد مارک های کوچک millers مانند Wessex نیز شاهد افزایش تقاضا در بیشتر مردم را پخت تحت مستند.

"دیروز ما در زمان 80 سفارشات در هشت دقیقه" prem singh گفت. "ما در حال ارسال حدود هشت تن آرد در هفته است. ما با استفاده از تنها به ارسال یک."

اما prem singh نیست نگران در مورد در حال اجرا از منابع.

"ما خرید بسیاری از ما محلی گندم از کشاورزان محلی در 30 مایلی," او گفت:.

سوال بزرگ این است که آیا مصرف کنندگان ادامه خواهد داد خرید این راه یک بار coronavirus بحران است. در این میان شرکت را حفظ خواهد کرد گرفتن سفارشات بنابراین ما شخصی زنجیره تامین — و خمیر ترش غذای ما ایجاد شده را پر کنید ما خرابی — خشک نیست ،

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن