که دسترسی به COVID-19 تست ؟

امیلی پنک از هوستون, تگزاس, شده است و تلاش برای به دست آوردن یک COVID-19 آزمون برای تقریبا دو هفته است. برای

توسط AKHBAREMAAAA در 4 تیر 1399

امیلی پنک از هوستون, تگزاس, شده است و تلاش برای به دست آوردن یک COVID-19 آزمون برای تقریبا دو هفته است.

برای اولین بار وجود دارد بدون هیچ زحمتی از تلاش به کتاب قرار ملاقات — زمان انتظار بیش از این تلفن می تواند تا زمانی که نیم ساعت تست و مراکز رزرو برای روز ، پس از آن وجود دارد این کمبود. او مهاجرت چندین بار به نزدیکی تست سایت تنها به اعراض از آنها پس از فرار از آزمایشات است.

بیمه بهداشت و درمان است که قرار است برای پوشش هزینه های خود را COVID-19 تست. اما پنک که فقط فارغ التحصیل, هیچ, که به معنی او تست گزینه ها محدود تر.

"در این مرحله من نمی دانم چه چیز دیگری به انجام," او گفت:.

در حالی که کسب و کار در سراسر ایالات متحده در حال بازگشایی مجدد coronavirus موارد هنوز هم در حال افزایش است. در حال حاضر وجود دارد بیش از 2.3 میلیون مورد تأیید و بیش از 120 ، 000 مرگ و میر در کشور با توجه به نیویورک تایمز. بیش از آخر هفته در ایالات متحده گزارش شده بیش از 30000 COVID-19 موارد برای دو روز مستقیم — بالاترین روزانه بالغ پس از مارس 1, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

سهولت که با آن مردم شده اند قادر به دریافت COVID-19 تست متنوع. موانع می تواند واجد شرایط برای آزمون در برخی از نقاط در وهله اول; طولانی صبر کنید بار است که مردم مانند پنک را تحمل کرده اند (در Maryvale آریزونا 1000 نفر منتظر تا 13 ساعت در یک محل); زندگی دور از تست سایت; و برای درایو از طریق تست سایت داشتن یک خودرو واقعی.

و در حالی که COVID-19 تست قرار است به صورت رایگان برای کسانی که با بیمه برخی از کارفرمای طرح هنوز شارژ copays برای بازدید دکتر.

در حال حاضر وجود دارد دو آزمون در دسترس برای COVID-19. اولیه یکی از تست PCR (به طور معمول تجویز می شود و با استفاده از نازوفارنکس سواب) که به شما می گوید اگر شما یک عفونت فعال. با توجه به زمان تست این تست ممکن است از دست موارد مثبت در نرخ حداقل 20٪.

و همچنین تست آنتی بادی است که به شما می گوید اگر شما تا به حال یک عفونت قبلی. آن می تواند یک تا سه هفته پس از عفونت به آنتی بادی با توجه به مراکز بیماری و کنترل است.

Utibe Essien دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه پیتسبورگ گفت: در حال حاضر وجود دارد "اطلاعات کمی در مورد چگونه حساس آن آنتی بادی آزمایش هستند و آنچه که "ایمنی" در واقع به معنی."

در حال حاضر تست مکان ها شامل پاپ آپ سایت در کتابخانه ها و کلیساها و مدارس; بيمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی و CVS درایو-thrus. مکان هایی مانند CVS در حال ارائه آزمون برای "افراد واجد شرایط ملاقات مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری معیارهای, در علاوه بر این به دولت و سن دستورالعمل." (مرکز مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان با علائم نمونه هایی از CDC را در اولویت قرار گرفتند.)

"ما باید انجام دهند به مراتب بیشتر [تست] گفت:" لین گلدمن دین از دانشگاه جورج واشنگتن hariri بهداشت عمومی. "من فکر می کنم که ما تا به حال بسیاری از — و واقعا ادامه داشته و بسیاری از محدودیت های اطراف دسترسی به آزمون در سراسر کشور ما است."

به عنوان کسب و کار بازگشایی, Coby ترنر — یک وکیل در Seyfarth شاو LLP — گفت: بسیاری از کارفرمایان نیاز به کارگران خود را تست. "این واقعا سخت است برای انجام به دلیل تست سخت به آمده است که مفرد بزرگترین مانع" ترنر گفت. "حتی اگر یک کارفرما می خواهد به انجام این کار آنها باید نسبتا به خوبی متصل به یک منبع از coronavirus تست و تایید آزمایشگاه به فرآیند آزمون."

وجود مکان های مانند برککتن محله مرکز بهداشت در ماساچوست که خود را گسترش داده اند تست شامل هر کسی که می خواهد بدون اینکه به هر موضوع مورد نیاز است. آنها در حال حاضر سه تست سایت از جمله یک تست چادر تسهیلات آنها شروع به کار کرد در ماه مه.

"من هرگز فکر نمی کردم به عنوان یک روانشناس که ما می تواند راه اندازی یک چادر عملیات های جهانی همه گیر پاسخ گفت:" Maria G. Celli, مدیر خدمات اجتماعی در برککتن محله مرکز بهداشت.

Celli گفت: برخی از تازه کشف شده خود را مسئولیت شامل حصول اطمینان از دسترسی کافی به PPE ارزیابی چگونه بسیاری از سواب آنها تا به حال در دسترس بودن آموزش در مورد نحوه اطلاع رسانی به بیماران در مورد خود COVID-19 تست وضعیت.

به عنوان بحران در ادامه برخی از جوامع شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار. با توجه به موسسه بروکینگز در میان کسانی که سن 45-54 سیاه و اسپانیایی/لاتین نرخ مرگ حداقل شش برابر بیشتر از جمعیت سفید.

بدون دانستن این که آلوده به دکتر Essien گفت: آن را سخت بدانید که در آن برای توزیع منابع به.

دکتر گلدمن گفت که نسبت بالاتری از سیاه پوست و لاتین در مردان و زنان تست مثبت برای COVID-19 نسبت به همتایان سفید که در آزمون تبدیل به منفی در یک نرخ بالاتر. به او نشان می دهد که سیاه پوست و لاتین در جوامع هستند و هر دو احتمالا در معرض خطر بیشتری برای عفونت — اما ممکن است در گرفتن آزمایش مگر اینکه آنها بیشتر در فرم شدید این بیماری وجود دارد و آن را دسترسی بیشتر به تست برای افرادی که سفید هستند.

در حالی که برخی از مردم با آن مواجه شده اند موانع در گرفتن آزمایش دیگران داشتن شانس بهتر. هدلی لورن Gilpatrick از کلمبوس جورجیا گفت: گرفتن تست شده بود نسبتا ساده است (اگر چه روند ثبت نام بود نسبتا آهسته).

او رفت و به کلمبوس وزارت بهداشت اجازه داده است که او را برای آزمایش به صورت رایگان حتی اگر او را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از داشتن این ویروس. "من پر کردن تمام فرم ها و من کلیک بدون علائم من در معرض خطر نیست — همه که" Gilpatrick گفت. "و گفتند شما واجد شرایط هستید. پیش بروید."

در حالی که این روش Gilpatrick دریافت — یک نازوفارنکس سواب — شده است ناراحت کننده برای برخی از تجربه او به پایان رسید تا بودن بدون درد است. "من واقعا عصبی در مورد رفتن در در اول" او گفت:. نتایج: منفی.

Derek بری یک وکیل از شهر نیویورک گفت: "پرداخت هزینه سالانه برای پزشک خصوصی از طریق یک, پزشکی, مستقیم ارائه دهنده مراقبت های اولیه. او قادر به کتاب یک قرار ملاقات در عرض دو روز از طریق خود برنامه برای هر دو روش PCR و آنتی بادی تست کردم و نتایج خود را در کمتر از 48 ساعت. (این زمان چرخش برای آزمون می توانند از ساعت در هفته.)

"این بسیار آسان — بسیار ساده تر از آن است که برای بسیاری از نیویورکی" بری گفت.

ایالات متحده در حال حاضر گزارش حدود 500 ، 000 COVID-19 آزمون در روز است که حداقل روزانه جدید آزمون کارشناسان می گویند که نیاز به پیگیری و حاوی ویروس است. اما در یک دولت توسط دولت در سطح برخی مناطق نمی رسید این تست استاندارد است.

"ما در بهداشت عمومی خواسته شده است که برای مبارزه با این ویروس, این, دشمن, و آن را بسیار دشوار است برای مبارزه با دشمن است که شما نمی توانید ببینید. تست یک راه برای دیدن جایی که آن را" دکتر گلدمن گفت.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن