که گرفتن $1,200 COVID-19 چک ،

IRS می گوید آن را آغاز کرده است توزیع کمک های اضطراری پرداخت 1200 $در هر فرد است که بخشی از دولت فدرال در تلاش

توسط AKHBAREMAAAA در 25 فروردین 1399

IRS می گوید آن را آغاز کرده است توزیع کمک های اضطراری پرداخت 1200 $در هر فرد است که بخشی از دولت فدرال در تلاش برای گرفتن برخی از فشار اقتصادی کردن افراد در این بیماری همه گیر.

اما نه هر کس است که در همان زمان.

بازار را کیمبرلی آدامز آخرین به روز رسانی در جایی که ایستاده پرداخت.

"با توجه به IRS افرادی که در زمینه مالیات در دو سال گذشته و استفاده می شود که پرداخت مستقیم خود را بازپرداخت خواهد شد برای اولین بار به دریافت و پرداخت" آدامز گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کیمبرلی آدامز: از 1200 $در هر فرد اعمال می شود به افرادی که شهروندان آمریکایی یا مقیم و کمتر از $99,000 یک سال برای افراد است.

دیوید Brancaccio: و چه زمانی مانند نگاه برای افرادی که لازم نیست مستقیم سپرده و یا در امنیت اجتماعی و نبود فایل مالیات در سال گذشته?

آدامز: افرادی که هرگز به IRS خود را در بانک اطلاعات ممکن است باید صبر کنید هفته اگر نه ماه به آنها پرداخت. و افرادی که نمی فایل در تمام در سال 2018 یا 2019 را به صبر به عنوان به خوبی. IRS اجازه غیر filers ثبت نام آنلاین به طوری که آنها می توانید پرداخت های خود را. آژانس انتظار می رود که مشابه ابزار آنلاین در اواخر این هفته برای افرادی که در زمینه مالیات اما هرگز خود را به اشتراک گذاشته بانک اطلاعات.

Brancaccio: یک گزارش منتشر شده که یک گروه خاصی از مردم که در گذشته ثبت هنوز هم ممکن است برخی از تاخیر بیشتر?

آدامز: بار مالی گزارش شده است که برخی از مالیات دهندگان استفاده می شود که به اصطلاح "هزینه انتقال" خدمات ممکن است در صورت تاخیر بیشتر. این سرویس اجازه می دهد تا مردم را به استفاده از خود را بازپرداخت به پرداخت هزینه برای آماده سازی و پر کردن خدمات, اما به این معنی خود را بازپرداخت می رود از طریق یک شخص ثالث قبل از آن را به آنها. برخی از طرفداران مصرف کننده هشدار می دهند این باعث تاخیر بیشتر برای کم درآمد filers.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن