چرا annualizing می تواند تولید ناخالص داخلی پیش بینی نگاه ترسناکتر از آنها

بیش از گذشته چند ماه وجود داشته است بسیاری از پیش بینی ها در مورد آنچه اتفاق می افتد به تولید ناخالص داخلی بیش

توسط AKHBAREMAAAA در 23 خرداد 1399

بیش از گذشته چند ماه وجود داشته است بسیاری از پیش بینی ها در مورد آنچه اتفاق می افتد به تولید ناخالص داخلی بیش از چند بعد چهارم. به عبارت دیگر بسیاری از پیش بینی در مورد جایی که این اقتصاد است که به رهبری. اما از آنجا که ارقام تولید ناخالص داخلی گزارش شده در مقیاس سالیانه در برخی از این پیش بینی می تواند به نظر می رسد ترسناکتر از آنها در واقع هستند.

برای مثال آخرین طرح از بانک فدرال رزرو آتلانتا در GDPNow ردیاب تخمین می زند که تولید ناخالص داخلی کاهش خواهد یافت و در نرخ سالانه از 48.5 درصد در سه ماهه دوم. کلید عبارت وجود دارد "نرخ سالانه."

یک 48.5% کاهش در سه ماهه دوم به صورت سالانه به این معنا نیست که اقتصاد را کوچک 48.5% فقط در سه ماهه دوم. این بدان معنی است که اگر نرخ اقتصادی کاهش مشاهده شده در سه ماهه دوم ادامه داد: برای کل اقتصاد خواهد بود کوچک 48.5%.

از آن فکر می کنم این راه: اگر شما کسب درآمد $1,000 یک هفته که در هفته دستمزد سالانه خواهد بود $52,000.

زمانی که اقتصاد در حال رشد و یا کاهش در نرخ ثابت annualizing باعث می شود آن را آسان تر برای مقایسه یک چهارم با سال های گذشته است. اما در این سال به دلیل همه گیر سطح فعالیت های اقتصادی خواهد شد و به احتمال زیاد بزنین قابل توجهی از سه ماهه به سه ماهه.

"Annualizing اغلب به خوبی کار می کند گفت:" مگان گرین یک اقتصاددان و عضو ارشد در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه. "اما زمانی که ما این عظیم ساختاری می شکند و آن را فقط کاملا تحریف داده است."


شما چه می خواهید توضیح بعدی ؟

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن