چرا برخی از پارک دیزنی باز کردن در حالی که دیگران باقی می ماند بسته به COVID-19 موج ؟

به بازدید از دیزنی پارک بستگی دارد که بخشی از جهان زندگی می کنند. دیزنی لند در کالیفرنیا و هنگ کنگ دیزنی بسته

توسط AKHBAREMAAAA در 26 تیر 1399

به بازدید از دیزنی پارک بستگی دارد که بخشی از جهان زندگی می کنند. دیزنی لند در کالیفرنیا و هنگ کنگ دیزنی بسته هستند اما دیزنی لند پاریس و والت دیزنی جهان در حال حاضر باز برای کسب و کار.

دیزنی جهان بازگشایی شد با وجود افزایش COVID-19 موارد با فلوریدا گزارش 67,507 موارد جدید در روز سه شنبه — دوم-بالاترین روزانه تعدادی از آنجا که بحران آغاز شد و بیش از 300,000 موارد در مجموع از ماه مارس. برخی از آن COVID-19 اقدامات شامل محدود کردن حضور و غیاب نیاز به پوشش صورت برای همه مهمانان سنین 2 و بالاتر و انجام دما نمایش.

دیزنی لند پاریس نیز بازگشایی با محدودیت حضور اعلام این امر باید صورت ماسک مورد نیاز برای مهمانان سنین 11 و بالاتر و پیاده سازی فاصله گرفته است. در ضمن هنگ کنگ دیزنی تعطیل شده به دلیل افزایش, موارد, در منطقه, در حالی که دیزنی لند در کالیفرنیا بسته باقی خواهد ماند در انتظار دولت و دولت های محلی مصوبات به بازگشایی شده است.

مقدار زیادی از پول در خطر است برای سرگرمی کنگلومرا. توجه داشته باشید تحقیق از برنشتاین تحلیلگر تاد Juenger تخمین زده است که دیزنی می تواند از دست دادن حدود 1 میلیارد دلار در سود قبل از بهره و مالیات در هر ماه است که پارک های آن بسته شده است.

"من فکر می کنم آنها در حال ساخت یک اشتباه در مرتب کردن بر اساس از ارسال متناقض پیام. این واقعیت است که دلار هنگ کنگ دیزنی لند دوباره بسته شد اما فلوریدا است که جعل جلوتر حتی پس از سنبله در coronavirus موارد در فلوریدا نیست جواب خوبی برای ضریب اطمینان مصرف کننده در نظر ایمنی پارک" گفت: کریستن Boesel ارشد, شیوه زندگی تحلیلگر در Mintel. "شما در حال رفتن به افرادی که در حال رفتن به رفتن و زندگی خود و رفتن به دیزنی جهان است زیرا آنها می توانند. اما پس از آن من فکر می کنم سهم بیشتری از جمعیت در حال رفتن به دور بماند."

به همین دلیل دیزنی بوده است متناقض در مورد آن پارک باقی می ماند باز Boesel با اشاره به این که شرکت ندارد اکثریت سهام در هنگ کنگ دیزنی لند داشتن 47% از آن در حالی که دولت دارای 53 درصد که بدان معنی است که آنها ممکن است قادر به آن تماس بگیرید.

فلوریدا آغاز شد که یک "فاز دو" بازگشایی در اوایل ماه ژوئن و که فرماندار شده سرسخت در مورد خاموش کردن دوباره تایید دیزنی جهان را بازگشایی. Boesl گفت که دنیای دیزنی همچنین استخدام تعداد زیادی از مردم نسبت به دیزنی لند که بدان معنی است که این شرکت می ایستد به از دست دادن مقدار زیادی بیشتر با نگه داشتن سابق بسته شده است.

دیزنی جهان در مورد استخدام 77,000 مردم و تا به حال بیش از 58 میلیون بازدید کننده در سال 2018 در حالی که دیزنی لند و Disney California Adventure مورد استخدام 31,000 در مجموع و تا به حال بیش از 28 میلیون بازدید کننده در سال 2018 است.

به علاوه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تا به حال تاخیر در انتشار کوروناویروس-دستورالعمل مربوط به پارک در دولت است.

"با توجه به زمان مورد نیاز برای ما به ارمغان بیاورد هزاران نفر از اعضای بازیگران بازگشت به کار و راه اندازی مجدد کسب و کار ما, ما هیچ چاره ای جز به تاخیر بازگشایی ما پارک و هتل رفت و آمد مکرر تا زمانی که ما دریافت تایید از مقامات دولتی" دیزنی در بیانیه ای گفت.

فلوریدا بازگشایی نشده آمده بدون مقاومت مواجه. بازیگران' انجمن حقوق صاحبان سهام — یک اتحادیه است که نشان دهنده دیزنی جهانی هنرمندان — که قبلا به نام برای پارک فلوریدا به توقف بازگشایی برنامه است و در حال حاضر نیز درخواست برای شرکت در آزمون کارکنان.

"با توجه به این که دلار هنگ کنگ دیزنی لند بسته خواهد شد این هفته می کند دیزنی هنوز برنامه ای برای بازگشایی استودیوهای هالیوود و Epcot بدون هیچ گونه برنامه ریزی برای آزمون اجرا آن گفت:" براندون لورنز, بازیگران,' سهام ملی مدیر ارتباطات است. "با کروناویروس موارد صعودی در فلوریدا وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای دیزنی به ارتکاب به یک قوی ایمنی طرح که شامل تست برای نوازندگان."

دیزنی تصمیم به بازگشایی امر موجب انتقاد عمومی با های اخیر یک آگهی backfiring. روز شنبه, دیزنی, نوشته شده تصویری "استقبال" بازگشت مهمانان که منجر به مردم ایجاد خود dystopian نسخه از آن را.

اما Jonah Berger بازاریابی استاد در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون گفت که او فکر می کند که در دراز مدتخود تصمیم به بازگشایی بعید است که برای صدمه زدن به برداشت از نام تجاری خود را.

"در حالی که طنز ویدئوها اغلب می گویند چیزهای منفی در مورد مارک های آنها نیز افزایش توجه کسانی که مارک های دریافت کنید. آنها نمی رنگ دیزنی جهان در یک نور مثبت" ایران برگر گفت. "که گفت: آن را ارائه اطلاعات است که دیزنی جهان باز است."

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن