چرا دیزنی می خواهد به بازگشایی آن پارک در حال حاضر

موارد COVID-19 صعودی در فلوریدا, اما نیست که توقف والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو از بازگشایی این آ

توسط AKHBAREMAAAA در 19 تیر 1399

موارد COVID-19 صعودی در فلوریدا, اما نیست که توقف والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو از بازگشایی این آخر هفته. هر چند تجربه نمی خواهد کاملا یکسان خواهد بود: هیچ رژه, هیچ, های داخلی را نشان می دهد و بدون بغل کردن میکی و مینی.

پس چرا بازگشایی در وسط یک بیماری همه گیر?

دیزنی ممکن است به اندازه کافی درآمد در مناطق دیگر حتی با موفقیت "همیلتون." این شرکت نقل مکان کرد و تا تاریخ انتشار در جریان آن پلت فرم دیزنی+. دلیلش این است که این پلت فرم است که هنوز هم بسیار جدید و ارزان — یک اشتراک $6.99 در ماه است. و این شرکت انتظار ندارد دیزنی+ برای تبدیل شدن به سودآور برای چند سال.

که به معنی آن را به نگاه در جای دیگر اما در جاهای دیگر به دنبال ندارد خیلی خوب است. "دیزنی متعدد کسب و کار و بسیاری از آنها در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر گفت:" استفانی لیو یک تحلیلگر در Forrester.

دیزنی درخشان ترین نقطه در این سال قرار بود در آن زندگی می کنند-عمل بازسازی "مولان." اما با بسیاری از سالن های سینما بسته شرکت به حالت تعلیق در انتشار آن است. در ضمن وجود ندارد بسیاری از زندگی ورزشی بازی در ESPN و دیزنی cruises به حالت تعلیق درآمد. اما پارک? "آنها برخی از کنترل بیشتر بر تجربه و آنچه بازگشایی به معنی" لیو گفت.

این شرکت همچنین دارای تجربه مدیریت یک بازگشایی طول COVID-19. آن رفت و آمد مکرر در شانگهای آغاز شده و استقبال بازدید کنندگان دوباره در اوایل ممکن است.

و برای دیزنی پارک ها در مورد خیلی بیشتر از پول در پذیرش استاندارد که هزینه $109 روز. پارک ها دیزنی تعاملی روابط عمومی ابزار کلیدی برای حفظ نام تجاری. هنگامی که مردم بازدید از سحر و جادو پادشاهی آنها ممکن است احتمال بیشتری برای عضویت در دیزنی+ خرید یک اسباب بازی پر شده در دیزنی فروشگاه و یا روزی را ببینید "شیر شاه" در برادوی است.

"پارک بزرگ قطعه در پازل" گفت: مایکل اسمیت استاد فناوری اطلاعات در دانشگاه کارنگی ملون. "اما من فکر می کنم آن را نیز یک بخش کلیدی در کلی دیزنی تجربه است."

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب