چرا تنوع و گنجاندن برنامه های اغلب سقوط کوتاه

شرکت های بزرگ از جمله اپل, Estée Lauder و NBCUniversal عمومی تعهدات این هفته به بهبود نژادی عدالت در سازمان ها

توسط AKHBAREMAAAA در 24 خرداد 1399

شرکت های بزرگ از جمله اپل, Estée Lauder و NBCUniversal عمومی تعهدات این هفته به بهبود نژادی عدالت در سازمان های خود را در میان ملی حساب بیش سیستمیک نژادی و بی عدالتی است. بسیاری از شرکت های بزرگ در حال حاضر تنوع و گنجاندن برنامه های بسیاری از آنها در دهه های قدیمی, مملو از تعصب آگاهی و آموزش گوش دادن جلسات و گروه های کاری.

اما این طرح ها اغلب سقوط کوتاه از اهداف اعلام شده خود را و گاهی اوقات حتی بدتر.

در دهه کار در بانکداری و امور مالی, Debra گور مان نشسته است از طریق او سهم عادلانه از نژادی حساسیت کارگاه های آموزشی. به عنوان یک زن سیاه و سفید او اغلب خواسته برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را از نژادپرستی در محل کار.

"و من قصد ندارم به نشستن در اتاق و می گویند," خوب, شما می دانید چارلی گفت: این و آن و پس از آن من کردم برای بازگشت به کار, شما می دانید ؟ " او گفت:. "بنابراین من به تماشای هر کلمه از آنجا که شما فقط می تواند در کاهش تنش است."

او در حال حاضر رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی Greenlining موسسه که طرفداران برای تنوع بیشتر در کارکنان و بهتر گنجاندن شیوه برای پرورش یک محیط که در آن تنوع رشد است.

چنین برنامه هایی هستند که اغلب مانع او گفت: با نگرانی ها در مورد ساخت همه راحت که منجر به مطابق با این مسئله است.

"بحث در اطراف امتیاز سفید و, سفید, شکنندگی بیش از حد ناراحت کننده به," او گفت:. "به طوری که آنها تمرکز بر چگونه به محل کار راحت تر برای مردم رنگ و شما واقعا در برخورد با این مسئله زمینه ای."

بحث در مورد مسابقه در محل کار نیز اغلب تا پایان قرار دادن تعهد از های در افرادی که در حال حاضر صدمه دیده اند.

"این بسیار حادثه," او گفت:. "هنگامی که شما قرار داده است که در مردم و مردم از رنگ است که در حال حاضر در جنگ من فکر می کنم آن را فقط به طور کامل غیر مسئولانه" گفت: Brianna McCullough یک مدیر پروژه در گوگل که مشغول به کار به عنوان یک مهندس در شرکت های مختلف دیگر.

او گفت: تنوع و شمول طرح اغلب به معنی مقدار زیادی از اضافی کار احساسی برای مردم رنگ — در حال ارسال به همایش ها و, استخدام, حوادث اغلب با کمی پاداش.

"آن را با ارزش زمانی که آن پایین می آید به بررسی خود را اما آنها می خواهند شما را به انجام است که legwork و آموزش دیگر مردم چگونه با شما رفتار," او گفت:.

او امیدوار است که در زمان حاضر الهام بخش سفید بیشتر همکاران را به رهبری بر این کار.

اما این طرح باید گاهی اوقات نشان داده شده است به تعصبات بدتر گفت: Kira هادسون بانک ها, یک استاد روانشناسی در دانشگاه سنت لوئیس و شرکت اصلی از فیل و ماوس یک کسب و کار مشاوره است که توسعه سفارشی تنوع و گنجاندن برنامه های.

"وجود دارد را به مردم برای آنها صرف گفتگو در حال رفتن به خود را افزایش defensiveness," او گفت:. "آن را به عنوان یک تهدید و حتی ممکن است بیشتر entrench خود کلیشه."

بانک گفت: پایدار تغییر طول می کشد زمان و تعهد و بیش از حد اغلب چنین برنامه هایی یک چاره اندیشی موقت است تصور سرعت در یک لحظه از بحران است.

"ما اغلب فکر می کنم در مورد آموزش تنوع به عنوان مداخله و ما شاید نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه می آید که قبل از مداخله," او گفت:. "چگونه ما آماده محیط زیست قادر به به طور کامل تجربه پتانسیل کامل از یک تنوع در آموزش؟"

او توصیه می کند برنامه های آموزشی گذشته حداقل نه ماه تا یک سال. پس از همه, او گفت: بی عدالتی ما در حال تلاش برای حل صدها سال در ساخت.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن