چرا از بین بردن نژادی و بی عدالتی است کلیدی برای پست-COVID-19 اقتصاد

نژادی و نابرابری اقتصادی در حال جلو و مرکز در ایالات متحده در حال حاضر به عنوان معترضان را به خیابان ها به صور

توسط AKHBAREMAAAA در 15 خرداد 1399

نژادی و نابرابری اقتصادی در حال جلو و مرکز در ایالات متحده در حال حاضر به عنوان معترضان را به خیابان ها به صورت مساوی عدالت برای مردم سیاه و coronavirus همچنان به کشتن نامتناسب تعداد افرادی که سیاه و سفید و قهوه ای.

این "بازار صبح گزارش شده است صحبت های کارشناسان در مورد چگونه ما باید "reimagine" اقتصاد پس از COVID-19. باریک نژادی و نابرابری اقتصادی ضروری خواهد بود به جلو رفتن می گوید: Andre M. پری یک شخص در شهری سیاست برنامه در موسسه بروکینگز و نویسنده "قیمت خود را بدانید: ارزش نهادن به سیاه و سفید زندگی می کند و ملک در امریکا سیاه شهرستانها."

پری صحبت با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: حتی قبل از هر کسی می دانست این مدت COVID-19 و با وجود آنچه که کاخ سفید تا به حال تاکید کرد بهترین بازار کار برای مردم سیاه در, رکورد وجود دارد عظیم نابرابری.

Andre M. Perry: اوه ، بهترین بازار کار در تاریخ ایالات متحده برای سیاه پوستان بدان معنی است که سیاه پوستان — نرخ بیکاری دو برابر شد که از رای دادن. مالکیت خانه کاهش یافت و به سطح است که ثبت شد قبل از نمایشگاه مسکن عمل اجرا شد در 1960s. قصد بازگشت به حالت عادی فاجعه بار خواهد بود برای آمریکایی های سیاه و سفید. و ما قطعا در یک موقعیت به موج هر پیروزی پرچم. و پس از COVID که قطعا در معرض ساختاری نژادپرستی undergirding این نتایج اقتصادی آن را نشان می دهد که نژادپرستی یک مشکل بزرگ کشیدن در بازار است که محدودیت تحرک اقتصادی از مردم سیاه و سفید.

Brancaccio: و با COVID شما آن را بازی. منظورم این است که دولت می گوید به عنوان یکی از آن راه برای تحریک اقتصاد در مواجهه با این ویروس به بانک های محلی خود را و دریافت وام خواهد شد که بودجه [مدیریت کسب و کار کوچک] اما این الگوهای قدیمی از تبعیض در اعطای وام پرورش داده سر زشت خود را.

پری: آره. زمانی که آنها اعلام کرد که وزارت خزانه داری خواهد بود توزیع وجوه به بانک ها, اولین واکنش من بود "نه اصلا آنها متوجه رابطه منفی اصلی بانک ها را با عامیانه?" و ما نباید تعجب کرد که 95 درصد از صاحبان کسب و کار دریافت نکرده و دستمزد حفاظت از وام که در مراقبت عمل می کنند. بنابراین ما لزوما نیازی به دیدن "سیاه و سفید تنها" علائم در یک سیاست به می دانم که آنها وجود داشته باشد. که فقط یک بازتاب است که وجود دارد ساخته شده است در نابرابری در سیستم های که استفاده می کنیم برای توزیع منابع برای ایجاد ثروت است. و اگر ما در حال رفتن به ماندن در محدوده نابرابری ما در حال رفتن هرگز برای دیدن تغییرات سیستماتیک.

Andre M. پری (حسن نیت ارائه میدهد از پری)

Brancaccio: منظورم بازگشت به دوره پس از بازسازی و بدنام ریاست جمهوری اندرو جانسون چه هستند برخی از چیزهایی که اتفاق افتاده است پس از آن که طنین انداز حتی امروز ؟

پری: به یاد داشته باشید که بسیاری از اجتماعی فاصله که ما در مورد بحث امروز در واقع رخ داده است ، که بسیاری از جوامع سیاه شد "قرنطینه" برای جلوگیری از گسترش بیماری و سقوط ارزش ملک سفید جوامع است. و بنابراین ما یک سابقه طولانی در پیوند سیاه جوامع و سپس deeming آنها را بیش از حد مخاطره آمیز است. و بدیهی است که بود و محوری redlining — به خیال جوامع سیاه یا جوامع با اکثریت سیاه و جمعیت بیش از حد خطرناک برای دریافت refinancing وام و یا وام خانه. که محدود توانایی ما برای افزوده شدن ثروت در طول زمان است. کودکان از مردمی که زندگی [تحت] redlining [قوانین] نمی تواند اساسا نه اموال خود را پس از آن. و ما دیدن تاثیر این امروز است. افراد ثروتمند — و وقتی که من می گویند ثروتمند [منظورم] مردم با دارایی — باید زندگی بهتر نتایج بهتری در نتایج آموزشی و بهتر عدالت کیفری نتایج. و به این ترتیب نژادپرستی بود که وارد در برابر سیاه جوامع پس از آن هنوز هم بازی خود را امروز. و اگر ما قصد داریم برای اصلاح به خشونت پلیس ما در حال رفتن به مجبور به اصلاح سیستمیک خشونت تحمیل شده بر آمریکایی های سیاه و سفید در هر روز است.

Brancaccio: و بعضی از این است که چگونه جریان پول. من با صحبت مارک Morial ملی شهری لیگ روز دیگر و با او صحبت در مورد پول ما صرف پلیس در آمریکا از جمله ناقص انجام ندادی. و او فکر کردن در مورد راه های دیگر ما می تواند به صرف پول به مردم را امن تر و بهبود مردم چگونه زندگی می کنند. وجود دارد یک هزینه فرصت به صرف پول در چیزهایی که کار نمی کند.

"اگر ما در حال رفتن به ماندن در محدوده نابرابری ما در حال رفتن هرگز برای دیدن سیستمیک تغییر دهید."

Andre M. پری

پری: خب منظورم اینه که هر روز ما صرف پول در صدمات در, زندان, به عنوان مثال. این پول است که باید مورد استفاده قرار گیرد به طور کلی مراقبت های بهداشتی. پول ما سرمایه گذاری در زندان سیستم باید صرف آموزش و پرورش است. و به عنوان ایالت رفتن به حالت ریاضت به دلیل رکود اقتصادی ما در حال رفتن به واقعا که پول از دست رفته از مدارس و سایر خدمات عمومی است. و بنابراین اگر ما واقعا می خواهید به تصویب تغییر در جامعه ما در حال رفتن به واقعا به ساختارشکنی این سیستم عدالت کیفری به دلیل این ازدحام و بودجه است که باید مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد ثروت در مناطق دیگر.

Brancaccio در reimagining اقتصاد با توجه به فصل زمستان و بهار زندگی میکنیم طریق شاید از پنجره سیاست از امکانات در حال حاضر گسترده تر است. چه خواهد بود به سمت بالا از دستور کار خود واقعا زندگی مردم را تغییر دهید و باریک این اختلافات توسط نژاد ؟

پری: وای, وجود دارد بنابراین بسیاری از چیزها از پرداخت غرامت به مالکیت کسب و کار و تامین مالی کسب و کار. من با با یک: اگر ما می توانید تعداد زیادی از کسب و کار است که بیش از یک کارمند با 15% ما می تواند به گسترش اقتصاد توسط $55 میلیارد دلار است.

Brancaccio: وجود این عبارت به خصوص در میان شرکت های فن آوری در تلاش برای فکر می کنم در مورد تنگ شدن برخی از این نابرابری نژادی, "استخدام و یا سیم:" استخدام سیاه و قهوه ای مردم یا سرمایه گذاری در سرمایه گذاری های خود را. منظورم این است که نوع آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد.

پری: اوه کاملا. که کسب و کار یک مسئولیت برای سرمایه گذاری در جوامع در حال حاضر. هنگامی که شرکت های فناوری بزرگ زمین در شهرستانها آن را لزوما منجر به رشد در میان کارگران در آن محله است. من از پیتسبورگ که در آن گوگل فرود آمد مقر آن وجود دارد. سیاه و جوامع اطراف آن محله در حال مبارزه. وجود دارد به یک تلاش عمدی برای سرمایه گذاری در زندگی هر زمان که یک شرکت به شهر می آید. در واقع این زمانی است که شهرداران باید تقاضا با استفاده از مشوق های مالیاتی, که کسب و کار استخدام, سیاه مردم آواره ما اجتماعی فاصله گرفته است. ما در حال رفتن به خارج از این فقط از قوانین و مقررات. در برخی از نقطه رهبران شرکت ها نیاز به مسئولیت برای سیاست خشونت آنها شود. به یاد داشته باشید بسیاری از این شرکت ها می تواند تغییر اقتصادی مدار از جوامع با یک ضربه محکم و ناگهانی انگشت با استخدام آنها و با ارائه یک دستمزد زندگی می کنند و ارائه مزایای که در نهایت به آسیب پذیر جوامع حفاظت. اما این نابرابری ساختاری که حذف مزایای که کاهش پرداخت ساخته شده است که آن را کمتر احتمال دارد که مردم تا به حال خانه. اینها چیزهایی است که سیاه و جوامع آسیب پذیر تر و شرکت های بزرگ امریکا ایفای نقش کرده است در ساختارشکنی در آن سیاست ها و شیوه های, به طوری که ما می تواند به بالا بردن تحرک اقتصادی از جوامع است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن