به همین دلیل است که آن را بسیار سخت برای دولت برای خرید PPE?

در چند ماه گذشته چندین میلیون دلاری قراردادهای دولتی برای ماسک صورت در آمده اند تحت بررسی. دیوید McSwane یک رو

توسط AKHBAREMAAAA در 23 اردیبهشت 1399

در چند ماه گذشته چندین میلیون دلاری قراردادهای دولتی برای ماسک صورت در آمده اند تحت بررسی. دیوید McSwane یک روزنامه نگار در Marketplace صرف 36 ساعت تماشای یک چنین معامله سقوط از هم جدا. بازار میزبان کای Ryssdal صحبت با McSwane در مورد مقاله خود در نقش سود در بازار تجهیزات حفاظت شخصی در حال حاضر.

"شما باید بی سابقه تقاضا و بسیار کمی از عرضه" McSwane گفت. به سود حاصل از آن تقاضا McSwane گفت: کارگزاران در حال ارائه به اتصال پیمانکاران به صورت زنجیره تامین است.

"که پیمانکار وجین از طریق همه از این واسطه ها که در حال ساخت وعده های بزرگ مردمی که می گویند که کسی با ماسک یا کسی در چین است. در پایان برای ما پیمانکار در این داستان مرور که فقط ثابت بیش از حد و معامله از طریق کاهش یافت."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب