به همین دلیل است که بازار سهام به خوبی انجام می دهند در حال حاضر ؟

در چند هفته گذشته بیش از 26 میلیون آمریکایی به ثبت تعداد مدعیان بیکاری در خرده فروشی کاهش یافت و کسب و کارهای

توسط AKHBAREMAAAA در 9 اردیبهشت 1399

در چند هفته گذشته بیش از 26 میلیون آمریکایی به ثبت تعداد مدعیان بیکاری در خرده فروشی کاهش یافت و کسب و کارهای کوچک باید در تلاش برای به دست آوردن وام. با وجود این که بازار سهام نگاه مثبت بیشتر پس از تیز کاهش در ماه مارس ،

بازار میزبان کای Ryssdal صحبت با Anat Admati استاد امور مالی در تحصیلات تکمیلی دانشگاه استنفورد کسب و کار, در مورد قطع ارتباط بین بازار و اقتصاد واقعی است.

"بازار سهام بالا است چرا که این واقعا نشان دهنده کل اقتصاد" Admati گفت. "کسب و کارهای کوچک باید برای زنده ماندن به نحوی و آن را تبدیل شدن به فوق العاده دشوار است برای آنها."

او گفت: سرمایه گذاران به احتمال زیاد با تمرکز بیشتر بر روی کمک مالی برای شرکت های بزرگ از تلاش کسب و کارهای کوچک و کارگران است.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن