چرا این یک مشکل اگر J. Crew و دیگر خرده فروشان برای ورشکستگی فایل در همان زمان

برای سال در حال حاضر ما شاهد یک خرده فروشی ورشکستگی یکی پس از دیگری: Sears, Forever 21, اسباب بازی R با ما. و

توسط AKHBAREMAAAA در 16 اردیبهشت 1399

برای سال در حال حاضر ما شاهد یک خرده فروشی ورشکستگی یکی پس از دیگری: Sears, Forever 21, اسباب بازی R با ما. و تحلیلگران وارد یک نوع ورشکستگی لیست سازمان دیده بان بیش از حد.

J. Crew بر روی آن است. آن را تا مقدار زیادی از بدهی. فروش آن شده است در حال سقوط است. و این بود شروع به نوبه خود چیزهایی در اطراف با یک برنامه ریزی spinoff از آن با نام تجاری Madewell, اما آن را از طریق کاهش در ماه مارس ، و در حال حاضر ؟

"ما با آن روبرو هستیم یک سال خیلی شدید اختلال و 2021 از به احتمال زیاد تنها بهبود نسبی در هزینه های مصرف کننده گفت:" رایا Sokolyanska یک تحلیلگر ارشد در مودی.

J. Crew است که انتظار می رود به فایل برای ورشکستگی این آخر هفته با توجه به اخبار و گزارش های متعدد.

Neiman Marcus, که به تازگی از دست رفته برخی از بدهی های خود را پرداخت است و همچنین بنا به گزارش در آستانه ورشکستگی است.

دین ظ برای فصل 11 در ماه آوریل است.

حتی اگر این شرکت ها ممکن است برای ورشکستگی زمینه در نهایت همه چیز خواهد بود بسیار بدتر — برای همه — اگر همه آنها را مجبور به آن را در همان زمان.

به یاد داشته باشید زمانی که شرکت های پرونده فصل 11 ورشکستگی آنها در حال تلاش برای زنده ماندن.

"این لزوما به این معنی نیست که آنها بیرون رفتن از کسب و کار" گفت: Craig رولی ارشد مشتری شریک در Korn کشتی مشاوره.

"انتخاب شرکت های ورشکسته گاهی اوقات به دلیل آن اجازه می دهد تا آنها را به از بین بردن بدهی و یا مذاکره مجدد بدهی ها و فروشگاه ها است که سود آور نیست," او گفت:.

اما این شرکت نیاز به بانک ها به قرض دادن پول به طوری که آنها می توانید صندوق عملیات خود را در طول فرآیند ورشکستگی.

از آن خواهد شد سخت تر برای شرکت ها برای تامین مالی در حال حاضر "و آن را به احتمال زیاد گران تر می شود" رولی گفت. "و به همین دلیل است که فقط عدم اطمینان از محیط فعلی است."

همچنین زمانی که خرده فروشان فایل برای ورشکستگی آنها نزدیک فروشگاه ها و نگه انحلال فروش به درام کردن برخی از پول نقد.

"اما در این زمان که مردم نمی توانند خارج از خانه آجر و ملات خرید پایین است که موجودی در حال رفتن به نشستن در آن فروشگاه من نمی توانم آن را تبدیل به پول نقد" گفت: Vishal گور, یک استاد مدیریت تولید در کرنل.

بنابراین خرده فروشان هستند که تحت فشار قرار دادند به تشکیل پرونده ورشکستگی در این لحظه هستند احتمال بیشتری برای بیرون رفتن از کسب و کار به طور کامل.

ما می دانیم آنچه در آن به معنی برای اقتصاد: بیشتر مردم از کار و بیشتر لباس و کفش کیف دستی جا به فروش محصولات خود را.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن