چرا رهبران نگاهی به هزینه های زیربنایی در رکود

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: عمده هزینه های زیربنایی در منطقه شهر نیویورک به عنوان یک راه برای پرش

توسط AKHBAREMAAAA در 9 خرداد 1399

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: عمده هزینه های زیربنایی در منطقه شهر نیویورک به عنوان یک راه برای پرش شروع به اقتصاد منطقه است که به شدت مضروب توسط COVID-19 بیماری همه گیر. کومو خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب پروژه که ساخت یک قطار به فرودگاه لاگاردیا گسترش خیابان دوم مترو و ساخت یک مجموعه دوم از تونل زیر رودخانه هادسون.

این اولین بار نیست که رهبران باید تبدیل به پروژه های زیربنایی برای تحریک رشد در طول رکود اقتصادی. در دوران رکود بزرگ دولت شاغل میلیون ها نفر از آمریکایی ها از طریق قرارداد جدید برنامه های مانند آثار پیشرفت دولت و عمومی این نسخهها کار دولت ساخته شده است که جاده ها, پل ها و سدها هنوز در اطراف امروز.

بنابراین با نرخ بهره بسیار پایین می تواند زیرساخت های سرمایه گذاری به کمک کشیدن ما از coronavirus بحران ؟

"کینزی به سبک مردمی می گویند [که] به عنوان اقتصاد حرکت به سمت رکود است — و همه نشانه های نقطه نسبت به یک نسبتا پایدار یک دولت پله در تحریک تقاضا در بازار به ویژه برای خرید همه چیز از فولاد به بتن در واقع به کارگیری مردمی می تواند بسیار مفید" گفت: Adie تومر یک همکار در موسسه بروکینگز در مصاحبه با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

"اما این واقعا بستگی دارد به آنچه که ما در حال ساخت که در آن ما در حال ساخت آن است و در چه نقطه از چرخه اقتصادی ما در حال تلاش برای اجرای آن صرف شده است."

چرا که زیرساخت نیست یک پاسخ کامل به ما اقتصادی کنونی گلایه. بزرگ پروژه های ساخت و ساز به احتمال زیاد نمی ارائه همان نوع از مشاغل است که از دست داده بودند در طول COVID-19 مستندات — شغل که آنها اغلب توسط زنان انجام می شود.

"یکی از چالش های تفکر زیرساخت به عنوان سوپر اقتصاد در طول این زمان رکود اقتصادی است که مردمی کار در خرده فروشی و مهمان نوازی و نوع دیگری از فعالیت های اوقات فراغت آنها مردمی هستند که واقعا تلاش در حال حاضر. اما آنها نه لزوما بهترین راه حل مناسب را در ساخت و ساز و زیرساخت های دیگر مرتبط با مشاغل" تومر گفت.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن