چرا کسب و کارهای کوچک به احتمال زیاد نمی خواهد خود را به حالت تعلیق درآورد Facebook ads

با وجود نام آن چیزی جز آبجو و آبجوسازی در سیراکیوز نیویورک باعث می شود مقدار زیادی از آن. وجود دارد یک پریدند

توسط AKHBAREMAAAA در 13 تیر 1399

با وجود نام آن چیزی جز آبجو و آبجوسازی در سیراکیوز نیویورک باعث می شود مقدار زیادی از آن. وجود دارد یک پریدند اپل آل و Szechuan ناچیز سلطنتی آل — همه گلوتن رایگان. و است که تجدید نظر به یک نوع خاص از مشتری. آبجوسازی افسر ارشد بازاریابی بریتنی بری می گوید: تبلیغات در Facebook باعث می شود آن را آسان به صفر در افرادی که به دنبال محصولات فاقد گلوتن.

"اگر من و ما, روزنامه محلی, چه درصدی از مردم که آن را در واقع می رسد که مربوط است ؟" او گفت:.

چرا که بری گذراندن تنها در تبلیغات است که هدف او بیشتر امیدوار کننده مشتریان بالقوه او می شود مقدار زیادی بیشتر برای پول خود را. محلی تبلیغات تلویزیون هزینه هزاران دلار است. تبلیغات یک رویداد برای یک هفته در Facebook هزینه های خود را از $200.

"بازاریابی سنتی است که خارج از محدوده قیمت ما," او گفت:.

خروج از Facebook در حال رشد است به عنوان صدها نفر از شرکت تعهد به تعلیق تبلیغات در سیستم عامل خود را به عنوان بخشی از جنبش به زور رسانه های اجتماعی به انجام بیشتر برای از بین بردن تبعیض و اطلاعات غلط. بسیاری از شرکت ها مانند Verizon و هوندا و آدیداس هستند برندها با بودجه و تحریم را دقیق قیمت. اما بزرگترین تکه از Facebook را 70 میلیارد دلار تبلیغ کسب و کار می آید از کسب و کارهای کوچک, که حساب برای نزدیک به 75 درصد از آن سالانه درآمد تبلیغ با توجه به دویچه بانک.

و آن را ترکیبی از تبلیغات ارزان, نرخ و سرپرستی بینندگان که جذب کسب و کارهای کوچک.

"فقط تا بسیاری از اهرم های مختلف است که شما می توانید بکشید از نظر هدف, منطقه, صرف, تست, یادگیری چه کار می کند و چه چیزی نیست" گفت: Danielle تامپسون حساب مدیر در آژانس بازاریابی خرس آبی, خلاق.

و وجود همه 3 میلیارد کاربر در سراسر Facebook سیستم عامل که شامل Instagram. که در آن دیگری می تواند یک کسب و کار کوچک بروید و پیدا کردن همه که ؟

"به طوری که این سوال درست است ؟" گفت: Jennifer Grygiel بازاریابی استاد در دانشگاه سیراکوس. "این چیزی است که حتی مارک های بزرگ بدانم در مورد."

بریتنی بری در هر چیزی اما آبجو گفت که او را دوست ندارد Facebook, اما او نیز نمی تواند به ترک آن — به خصوص در حال حاضر که بهترین راه برای رسیدن به مردم داخل است آنلاین.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن