چرا چند تا آمریکایی ها باید پس انداز به آب و این همه گیر

هوازدگی COVID-19 بحران تا حد زیادی به کار با داشتن پول در بانک. و برای بسیاری از آمریکایی ها صرفه جویی در یک چ

توسط AKHBAREMAAAA در 4 اردیبهشت 1399

هوازدگی COVID-19 بحران تا حد زیادی به کار با داشتن پول در بانک. و برای بسیاری از آمریکایی ها صرفه جویی در یک چالش است.

با توجه به بررسی انجام شده توسط Bankrate در ژانویه فقط چهار در 10 بزرگسالان ایالات متحده (41 درصد) را پوشش هزینه از $1,000 تعمیر ماشین و یا اتاق اورژانس مراجعه و با استفاده از پس انداز.

درک تامپسون نویسنده کارکنان در اقیانوس اطلس پیوست "بازار" میزبان کای Ryssdal به بحث در مورد دلایل آمریکا صرفه جویی در نرخ بسیار پایین است.

"برای اکثریت قریب به اتفاق از پایین 50 درصد ثروت خود را گره خورده است تا در خانه های خود" تامپسون گفت Ryssdal. وجود دارد دیگر فرهنگی و اقتصادی عوامل در بازی از جمله هزینه خدمات ضروری مانند مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش در ایالات متحده نابرابری درآمد همراه با فشار به صرف پول در برخی از کالاهای تامپسون اشاره کرد که منحصر به فرد قوی در آمریکا

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب