چرا برخی از صاحبان کسب و کار برای استفاده از PPP وام در آخرین لحظه

کسب و کار باید یک روز از چپ به دریافت تایید برای وام از $134 میلیارد باقی مانده در فدرال چک حفاظت از برنامه. د

توسط AKHBAREMAAAA در 10 تیر 1399

کسب و کار باید یک روز از چپ به دریافت تایید برای وام از $134 میلیارد باقی مانده در فدرال چک حفاظت از برنامه. در حال حاضر که آن را پیچ در پیچ پایین برخی از کسب و کار در حال گرفتن برنامه های کاربردی خود را در تاریخ و زمان آخرین دقیقه.

در ماه آوریل یک PPP وام صدا مانند یک نجات دهنده زندگانی برای ریچارد مارکس. او اجرا می شود آموزش های حرفه ای شرکت به نام RDM گروه مدیریت یک کسب و کار ساخته شده بر چهره به چهره جلسات است که در میانهی شب اتفاق می افتد.

اما مارکس ندارد کارکنان. بنابراین از همان ابتدا او مطمئن بود که آیا او واجد شرایط برای وام.

"تفسیر من این بود که من تا به حال به کارمندان حقوق و دستمزد به منظور درخواست برای PPP" مارکس گفت.

حدود دو هفته پیش علائم شنیده از یکی دیگر از صاحب کسب و کار با کارکنان که دریافت PPP وام. بنابراین علائم کاربردی و مدیریت کسب و کار کوچک خود را تایید برنامه این جمعه گذشته. او را رها اما خواسته های او می خواهم دیر شناخته شده است که او واجد شرایط.

"اگر شما متصل نیست اگر شما نمی دانید که آنچه شما نمی دانید که شما را تا پایان از دست رفته" مارکس گفت.

برخی از صاحبان کسب و کار در حال ارسال مجدد برنامه در آخرین لحظه حتی اگر آنها سعی شده است از ابتدا.

"من درست مثل چک کردن ایمیل من گفت:" هالی Dreeuws که شرکت صاحب خط آب استخرهای شنا و چشمه های معدنی در سن دیگو. "من هرگز بررسی ایمیل من به عنوان های زیادی را در زندگی من است. به طور مداوم چک کردن برای دیدن اگر من هر چیزی است."

او را رد کرد و چهار بار در نهایت قبل از ارائه موفق نرم افزار. یک بار به دلیل دور اول PPP پول زد. یکی دیگر از بانک گفت که او نمی تواند بدون اعمال می شود حساب های موجود.

پس از یک در حالی که Dreeuws گفت: او به امید. او حتی فکر کردن در مورد گرفتن وام شخصی برای نگه داشتن کسب و کار خود را در حال اجرا است.

اما هفته گذشته او اعمال می شود از طریق یک بانک جدید و تایید شده است.

"من و همسرم شد نشئه است. نشئه!" Dreeuws گفت. "آن بوده است بسیار استرس زا چند هفته برای ما از نظر مالی."

نه هر کس را کاملا هنوز وجود دارد. Sherard دووال, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت OTR رسانه های گروهی, رسانه شرکت تولید در کارولینای جنوبی به کار گرفته شده است به هفت دهندگان برای یک PPP وام بدون شانس تا کنون.

"این سه ماه تقلا و مبارزه" دووال گفت. "خسته کننده است که احتمالا بهترین کلمه برای توصیف آن است. ناراحت کننده واقعا."

یک بانک را تصویب یک برنامه کاربردی است که دووال فرستاده شده از چند هفته پیش, اما او هنوز هم شنیده نشده که آیا SBA آن را تایید کرده است. اعمال او از طریق وام دهنده دیگر در هفته گذشته اما این درخواست برای اطلاعات بیشتر کارهای اداری.

"به نظر می رسد مانند من با رفتن به پایین به سیم" دووال گفت.

دووال گفت: PPP پول کمک خواهد کرد او را به کارکنان پرداخت صورت حساب آب و برق و اجاره و فاکتورها او هنوز نشده پرداخت می شود. اما در این مرحله او بسیار کمی اعتماد به نفس است که او را از دریافت هر گونه کمک.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن