چرا برخی از فرفره کارگران کمتر در مزایای بیکاری

دولت ادعا می کند سیستم های غرق شده اند با بیمه بیکاری برنامه باعث به تاخیر می اندازد. اما حتی برای کسانی که مو

توسط AKHBAREMAAAA در 25 اردیبهشت 1399

دولت ادعا می کند سیستم های غرق شده اند با بیمه بیکاری برنامه باعث به تاخیر می اندازد. اما حتی برای کسانی که موفق شده اند به درخواست یک مشکل جدید پدید آمده است: برخی از آنها گرفتن پول کمتر از دیگران به سادگی از آنجا که چگونه کار خود را طبقه بندی شده است.

بازار را Nova Safo شده است به دنبال این و او اشاره می کند که کنگره در تلاش است تا shored تا بیکاری سیستم با ساخت فرفره کارگران واجد شرایط را از طریق همه گیر بیکاری کمک برنامه.

"قبل از آن شما نیاز به یک کار سنتی با یک کارفرما و یک W-2 برای دریافت مزایای بیمه بیکاری," Safo گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

مشکل این است که بسیاری از فرفره کارگران نیز برخی از W-2 درآمد شاید از پاره وقت و یا کار موقت, در علاوه بر این به خود اشتغال است. در صورتی که مورد کسانی که کارگران در حال پایان دادن به در "سنتی" بیکاری سیستم تنها با خود W-2 درآمد — که محدود — استفاده می شود برای تعیین خود را از بیمه بیکاری بهره مند شوند ، خود اشتغال و درآمد در تمام استفاده نمی شود که در محاسبه است.

جنیفر کوگان یک سان فرانسیسکو-بر اساس تانگو مربی می گوید این است که او را تحت تاثیر قرار.

"پس اگر من واجد شرایط به وضوح برای PUA من واجد شرایط برای $386 هفته," او گفت:. "اگر من مجبور به طور منظم بر روی UI من واجد شرایط برای $87 در هفته است."

که کاملا تفاوت دارد. کگن همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک فضای پیاده و دوچرخه سواری راهنمای کار که همه اما متوقف شد و پس از شیوع این بیماری آغاز شده است. او در واقع فقط بدست ارتقاء در کار بود که میله میله برای شروع در مارس 16. سان فرانسیسکو پناهگاه در محل سفارش آغاز شده 17 مارس است.

بنابراین او تنها در کار برای یک روز اما او را کارفرما پرداخت خود را از طریق پایان ماه میان مستند. که پرداخت هزینه طبقه بندی شده تحت W-2 درآمد. آن چه مانع از گرفتن بقیه از مزایای بیمه.

"من آن را انجام نداده ریاضی در این, اما آن را مانند هزاران و هزاران دلار" کوگان گفت.

کوگان در حال حاضر در حال کار بر روی یک تجدید نظر شود. او می گوید: او را "یکی از افراد خوش شانس" از آنجا که او هنوز هم کار می کند. اما او امیدوار است دولت می تواند در پیدا کردن راه حل برای موقعیت های مانند او.

"من فکر می کنم این مهم است که کنگره به رسمیت می شناسد که مردم متناسب نیست به دو دسته دیگر مانند آنها شاید در گذشته — یا شما یک کارمند برای یک شرکت دیگر و یا شما یک فردی خود اشتغالی. وجود دارد مطلقا افرادی که پول از انواع این دو درآمد و نام دیگر این هیبرید کارگر" کوگان گفت. "و که فوق العاده مهم است که آنها تشخیص و تنظیم قانون بر این اساس برای جبران آن افراد است."

وجود دارد rumblings در واشنگتن مکالمات در کنگره و در میان کارشناسان بیش از تلاش برای حل این مسئله با حل قانونی.

"رویکرد مناسب خواهد بود برای کنگره به گام و بگو:" نگاه متحده باید در نگاه یک کارگر درآمد بدون در نظر گرفتن منبع,'" گفت: ایندی Dutta-Gupta, co-مدیر اجرایی جورج تاون مرکز قانون فقر & نابرابری.

که آنها را واجد شرایط برای سود حداکثر مقدار است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن