چرا فروشگاه ها گفت: "جایزه قهرمان" به جای "hazard pay"

آنها ممکن است از دادن "hazard pay" اما آنها خواستار آن است که. در طول COVID-19 بحران عمده شرکت خودداری از استف

توسط AKHBAREMAAAA در 3 خرداد 1399

آنها ممکن است از دادن "hazard pay" اما آنها خواستار آن است که.

در طول COVID-19 بحران عمده شرکت خودداری از استفاده از این برچسب است که به طور معمول مورد استفاده برای توصیف پرداخت اضافی برای انجام کار های خطرناک و یا کار مربوط به مشکلات فیزیکی.

Kroger, کشور, بزرگترین سوپرمارکت زنجیره ای پرداخت شده است کارگران $2-یک ساعت "قهرمان جایزه" که شنبه به پایان می رسد. در جای خود این شرکت ایجاد کرده است "با تشکر از پرداخت شما" برنامه ای است که خواهد شد کمک مالی $400 واجد شرایط به صورت تمام وقت همکاران و 200 دلار به واجد شرایط پاره وقت همکاران. این یک برنامه است که نیز به Kroger تابعه Fred Meyer و Ralphs. در ضمن مک دونالد و Albertsons در حال اعطای کارگران چه به آنها تماس بگیرید "تقدیر پرداخت."

اصطلاح "قهرمان" و دیگر عبارات قدردانی باید چشمانداز به شرکت بومی به عنوان شرکت های تجاری راه خود را از طریق بحران — از راه آنها توصیف اضافی پرداخت به لباس آنها توزیع به کارگران است. تمام مواد غذایی, برای مثال, دادن کارکنان پیراهن که می گویند "قهرمان" و "هسته سخت" ،

رادنی McMullen رئیس و مدیر عامل شرکت کروگر گفت: در ماه گذشته که "قهرمانان واقعی در این داستان هستند و همکاران ما و ما می خواهیم به ارائه آنها را با منابع اضافی و پشتیبانی برای کمک به آنها در ادامه قابل توجه تلاش است."


آنچه مهم کارفرمایان به پرداخت اضافی:

  • Kroger, Fred Meyer و Ralphs: $2 ساعت تا مارس 23 و یک بار پرداخت از $400 به صورت کامل-تایمر 200 دلار برای بخش تایمر
  • هدف: $2 ساعت تا 4 جولای
  • آمازون: $2 ساعت تا 31 مارس
  • هوشمند و نهایی: $2.25 یک ساعت حداقل تا پایان مارس
  • Albertsons/Safeway: $2 ساعت تا 30 مه
  • مک دونالد: پاداش برابر با 10 ٪ به دست آورده پرداخت در مه

اما این عبارات قدردانی دریافت کرده اند انتقاد از برخی از کارگران که در حال حاضر شروع به دیدن اضافی خود را پرداخت نهایی.

در حالی که تمام 50 ایالت شروع به بازگشایی در برخی از فرم خواروبار کارگران می گویند آنها هنوز هم چهره خطرات با رفتن به محل کار. ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده 1.3 میلیون کارگر از جمله کسانی که در زنجیره مواد غذایی مانند Ralphs و Albertsons — به تازگی اعلام کرد که حداقل 68 خواروبار کارگران جان باخته اند و بیش از 10 ، 000 آلوده شده اند و یا در معرض coronavirus.

در یک کنفرانس مطبوعاتی به میزبانی UFCW اماتور Salorio یک مدیر فروش از Ralphs شرح داده شده که چگونه فروشگاه خود را خواسته کارگران به لباس به عنوان قهرمانان یک روز.

"ما نه قهرمانان. ما دور از قهرمانان. من لازم نیست که یک شنل" او گفت:.

او خوشحال بود که او خاموش بود آن روز.

در اقیانوس اطلس, فروشگاه مواد غذایی, کارگر Karleigh Frisbie Brogan نوشت: چگونه کلمه "قهرمان" است "pernicious برچسب تداوم توسط کسانی که مایل به دست آوردن چیزی پول, کالا, تمیز وجدان — از من jeopardization."

مک دونالد Albertson و Kroger نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد چگونه آنها را در انتخاب برچسب برای کارمند اضافی پرداخت.

"کلمات مثبت و احساسات مثبت تمایل به ایجاد ادراک از ریسک پایین" گفت: سحر لرمان استادیار بازاریابی در دانشگاه فوردهام. "آنها ترجیح آن است که به جای خطر پرداخت به دلیل آن را می دهد مشتریان اعتماد به نفس بیشتر در این خرده فروش را افزایش می دهد و احتمال این که مشتریان هنوز هم نگه داری که خرده فروش است."

الیزابت Tippett استادیار در دانشگاه اورگان مدرسه قانون همچنین گفت که شرکت ها می خواهید می شود قادر به تغییر و یا تغییر سیاست ها در اختیار آنها است.

"اگر شما به کسی خطر پرداخت و پس از آن شما را متوقف کند که به آنها, و این خطر هنوز هم وجود دارد — که به نظر می رسد بد," او گفت:. "بخشی از آن است که فقط به حفظ انعطاف پذیری به تنها آن را یک بار و یا دوبار انجام دهید و یا برای انجام آن را به عنوان چند بار که شما می خواهید می شود قادر به توقف در هر زمان و بدون نیاز به می گویند که چرا شما در حال تغییر رویکرد خود را."

Tippett اضافه شده است که او فکر می کند این شرکت ها در حال انجام آن تا حد زیادی برای nonlegal دلایل هر چند اگر آنها آن تماس بگیرید, خطر پرداخت و آن را یک امتیاز به این ایده است که این کار خطرناک است.

"بنابراین اگر شکایت های قانونی وجود دارد که یک کلمه آنها می تواند اشاره به" Tippett گفت.

دبورا Berkowitz ملی قانون استخدام پروژه کارگر سلامت و ایمنی مدیر برنامه همچنین با اشاره به یکی دیگر از موضوع را با معانی "hazard pay."

"می توان آن را اشتباه به این معنی است که شرکت ها مجبور به محافظت از کارگران از COVID-19 تا زمانی که آنها به آنها پرداخت بیشتر" Berkowitz گفت: در یک ایمیل. "این یک اصطلاح مورد استفاده قبل از [ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت] قانون در سال 1970 زمانی که کارفرمایان نمی موظف به فراهم کردن شرایط ایمنی به کارگران است."

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن