چرا که هدف این است که افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار

هدف اعلام کرده است آن را به طور دائم افزایش حداقل دستمزد از 13 دلار به 15 دلار در ساعت شروع جولای 5 و دادن کار

توسط AKHBAREMAAAA در 29 خرداد 1399

هدف اعلام کرده است آن را به طور دائم افزایش حداقل دستمزد از 13 دلار به 15 دلار در ساعت شروع جولای 5 و دادن کارگران ساعتی یک بار 200 دلار پاداش. از آنجا که COVID-19 بحران شروع خرده فروش ارائه شده است همه کارکنان اضافی $2 ساعت در خطر پرداخت به صورت موقت.

هدف به طور پیوسته افزایش دستمزد بیش از سه سال گذشته افزایش آن ساعتی حداقل به 11 دلار در سال 2017 و 13 دلار در سال گذشته است. در سال 2017, شرکت همچنین اعلام کرد آن را با هدف افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در پایان سال 2020 قرار می دهد که خرده فروش چند ماه پیش از آن هدف است.

هدف سخنگو گفت: بازار در آن زمان که این افزایش به 11 دلار بود و با هدف حفظ آن اعضای تیم و استخدام کارکنان اضافی. جدید حداقل دستمزد قرار می دهد این شرکت در خط با آمازون و Costco که هر دو ارائه حداقل دستمزد 15 دلار و جلوتر از خارج که پرداخت حداقل دستمزد از 11 دلار در ساعت است.

"کارگران در حال رفتن به نگاه کردن به اطراف برای شغل. و اگر آنها می توانید یک کار در هدف قرار دادن بیش از Walmart, آنها در حال رفتن به را انتخاب کنید برای انجام این کار گفت:" ارین هاتون استادیار در دانشگاه بوفالو که تحقیقات جامعه شناسی کار می کنند.

دانیل ژائو اقتصاددان ارشد با Glassdoor گفت که قبل از بحران بسیاری از خرده فروشان و شرکت های بزرگتر را مطرح کرده و خود حداقل دستمزد برای رقابت در بازار کار است. این حرکت نشان می دهد که چگونه هدف را می بیند شرایط اقتصادی پیش رو است.

"شرکت های خود را عوض نمی کنند پرداخت ترازو در هوی و هوس. آن را قطعا خوب فکر کردن را به طور کامل مورد بحث تصمیم" ژائو گفت. "اگر آنها انتظار می رود به صرف تیک پشتیبان و بازیابی برای ادامه و سپس تلاش برای جذب کارگران در حال حاضر خوب است به دنبال حرکت در جهت دریافت پیش از مسابقه هنگامی که اقتصاد به طور کامل بازگشایی."

در طول بحران خرده فروشان شده اند ضربه با واکنش شدید برای پرداخت خط مقدم کارگران — بسیاری از آنها سیاه و لاتین — خطر پرداخت تنها برای یک مدت زمان محدود. به عنوان اقتصاد شروع به بازگشایی شرکت هایی مانند آمازون و Kroger کوچک اند این خسارت با وجود ادامه گسترش این بیماری همه گیر.

هاتون گفت که او فکر می کند هدف تصمیم به افزایش دستمزدها پیش از اولیه مهلت ممکن است یک راه برای ایجاد تبلیغات خوب برای شرکت می باشد.

"من شک دارم که آنها انجام داده ایم تا به سرمایه گذاری در این زمان لحظه ای از بحران — هر دو از coronavirus و بحران اقتصادی است که به نوعی در آورده و همچنین بسیار واقعی و مهم تظاهرات در اطراف سیاه زندگی مهم جنبش" هاتون گفت.

اگر چه برخی از کشورها خود را تنظیم حداقل دستمزد فدرال ساعتی حداقل دستمزد در حال حاضر در $7.25 و نه budged در بیش از یک دهه.

جنبش های سیاسی مانند مبارزه برای $15 در حال هل دادن فدرال افزایش دهد در حالی که دموکرات ها حمایت کرده اند 15 دلار حداقل دستمزد از طریق اقداماتی مانند افزایش دستمزد عمل می کنند. موسسه سیاست اقتصادی مشخص شده است چند نکته در مورد این مقدار خاص بیان کرد که تا سال 2024 یک بزرگسالان بدون کودکان نیاز به 15 دلار در ساعت در درآمد تمام وقت به "رسیدن به یک متواضع اما از استاندارد مناسب زندگی می کنند."

"از یک طرف ما نباید آن را ترک تا به احسان از شرکت های بزرگ برای افزایش حداقل دستمزد" هاتون گفت. "اما آن مثبت است برای دیدن چنین بزرگ و بسیار مهم شرکت و ارائه دهنده خدمات در آمریکا سعی می کنند منجر شود."

ژائو می گوید: برخی از شرکت ها ممکن است به دنبال کت و شلوار در حالی که دیگران نمی خواهد.

"برخی از شرکت ها فقط و اساسا نمی خواهد که پول نقد به منظور حمایت از افزایش دستمزد" او اشاره کرد. "از سوی دیگر شما ممکن است شرکت های بزرگتر که بیشتر ذخایر نقدی و بیشتر جریان وجوه نقد در واقع این حرکت کنید و سعی کنید به ضرب و شتم رقابت خود را."

هدف نیز ارائه جدید و تمدید COVID-19 مزایایی از جمله پرداخت مرخصی برای کارکنان 65 و بالاتر, رایگان, مشاوره رایگان و دسترسی به مراقبت های بهداشتی از طریق مجازی بازدیدکننده داشته است دکتر.

در حالی که هدف در حال حرکت در مسیر درست هاتون گفت: کارگران نه تنها باید مناسب و معقول ، پایدار و دستمزد آنها نیز نیاز به "محافظت از بی خطر و قرار گرفتن در معرض."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن