چرا دولت ایالات متحده به فروش اوراق قرضه است که نیازی به پرداخت

با کوهی از بدهی های دولت فدرال است گردآوری طول همه گیر آن کمک می کند که نرخ بهره بسیار کم است. وجود دارد تجدید

توسط AKHBAREMAAAA در 2 تیر 1399

با کوهی از بدهی های دولت فدرال است گردآوری طول همه گیر آن کمک می کند که نرخ بهره بسیار کم است. وجود دارد تجدید صحبت از یک استراتژی دیگری به تسلیم بدهی — استقراض از طریق فروش اوراق قرضه است که نیازی به پرداخت می شود تا ... خوب همیشه.

فکر می کنم در مورد آن: آنچه مردم انجام دهید اگر آنها کاملا نمی تواند استطاعت است که ماشین جدید ؟ آنها را از هفت سال وام به جای یک وام پنج ساله.

بازار ارشد اقتصاد کمک کننده کریس فارل شده است به دنبال این است. در زیر یک ویرایش متن خود را در گفتگو با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

دیوید Brancaccio: بنابراین یک راه برای مدیریت این کوه از بدهی است واقعا ؟

کریس فارل: بله چگونه در مورد 100 سال ؟ منظورم این است که در حال حاضر طولانی ترین خزانه داری ایالات متحده اوراق قرضه 30 سال است. اما ایده اصلی در پشت اصرار دولت فدرال به موضوع "قرن اوراق قرضه" به قفل امروز در نرخ پایین. بنابراین پایه بینش متفاوت است صاحب خانه: شما قفل در نرخ پایین با 30 سال ثابت نرخ وام مسکن, پس مهم نیست که اگر نرخ بهره بالا برود اگر تورم بالا می رود. شما در حال رفتن به پرداخت است که نرخ بهره پایین در 30 سال وام مسکن. همان ایده است.

Brancaccio: همه حق است. بنابراین ما در حال صحبت کردن در حدود 100 سال است که برای تلفن های موبایل مانند یک زمان واقعا طولانی اما چرا توقف وجود دارد کریس?

فارل: آره دقیقا. جذاب ترین ایده ای که وجود دارد این است که برای دولت ایالات متحده به فروش آنچه به نام "perpetuals." در حال حاضر این اوراق قرضه و آنها با پرداخت یک نرخ بهره ثابت به سرمایه گذاران است. اما این پرداخت هیچ پایان تاریخ و هیچ اصلی پرداخت. بنابراین پیوند وجود دارد تا زمانی که دولت فدرال دارای مازاد و یا زمان مناسب است چرا که دولت حق خرید مجدد خود را perpetuals در قیمت های بازار است.

Brancaccio: منظورم این است که واقعا وجود دارد خواهد بود یک سرمایه گذار که مایل به دولت ایالات متحده پول تا stardate 3342.6 و ما پیچ و تاب درایو ؟

فارل: هنگامی که شما آن را قرار داده است که راه ... اما تاریخ می گوید بله. و اینجا نقطه: جان کوکران عضو ارشد در موسسه هوور دانشگاه استنفورد و او واقعا یک متفکر طرفدار خزانه داری فروش perpetuals. اما آنچه که او به من متقاعد شده است که این امر می تواند هوشمند مدیریت بدهی حرکت برای خزانه داری برای رفتن جسورانه به همراه و در آغوش همیشگی.

Brancaccio: من بسیاری از مقالات در اروپا امپریالیسم در کالج. من به یاد داشته باشید استرالیایی با استفاده از این perpetuals — در طول امپراتوری بریتانیا.

فارل: راست آنها تقریبا مترادف با امپراتوری بریتانیا در قرن 18 و 19. و این جالب است که آخرین consols پرداخت شد در 2015. اما این دائمی دارای سابقه طولانی است. این ترسیم به قرن هشتم اروپا و حتی الکساندر همیلتون استفاده perpetuals برای کمک به بازپرداخت جنگ انقلابی بدهی این تازه استقلال ایالات متحده و آخرین آنها بازنشسته شدند در سال 1835.

Brancaccio: OK, و اجازه دهید من فقط روشن دائمی: این که آنها مجبور به رفتن است. این امکان وجود دارد که دولت می تواند — به دلیل شرایط مناسب — گفت:, "بله, ما در حال آماده به شما پرداخت بازگشت."

فارل: درست است. و همین دلیل است که آن را خوب ابزار مدیریت بدهی.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن