چرا به خوبی متصل حومه به طور ناگهانی بهترین مکان برای اجرای یک کامیون مواد غذایی

کامیون مواد غذایی در یکی از بسیاری از صنایع شده اند که بدبختانه وارونه توسط coronavirus بحران است. به عنوان شه

توسط AKHBAREMAAAA در 16 خرداد 1399

کامیون مواد غذایی در یکی از بسیاری از صنایع شده اند که بدبختانه وارونه توسط coronavirus بحران است. به عنوان شهرستانها در سراسر کشور آغاز شده و تعطیل بسیاری از کامیون مواد غذایی اپراتورها مجبور به تجدید نظر خود را به مدل های کسب و کار.

مت گلر رئيس جمهور موسس ملی کامیون مواد غذایی انجمن و اجرا می شود یک پلت فرم آنلاین به نام بهترین مواد غذایی کامیون. او در صحبت با بازار میزبان کای Ryssdal در مورد آنچه اتفاق افتاده است به کامیون مواد غذایی در زمانی که بسیاری از کشور دفاتر رفت و تیره. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کای Ryssdal: شما شاهد این اتفاق می افتد به نوعی در زمان واقعی به عنوان مردم شروع نه سایه کامیون مواد غذایی مناسب است ؟ به من بگویید چه شما می دانستند و هنگامی که شما آن را می دانستند.

مت گلر: ما می دانستیم که آن را بسیار به سرعت از آنجا که همه ما ناهار خشک شده بود. کامیون مواد غذایی به طور سنتی باید به حال ناهار خود را به عنوان نان و کره است. و در عرض یک هفته زمان ما شاهد هر ناهار فقط تعطیل. و بنابراین کار ما بود که به شکل از چه بعدی بود. ما تغییر برنامه ما به روز رسانی برنامه ما شش بار در شش هفته برای ویژگی های بیشتر و آسان تر ویژگی های, ویژگی های بهتر برای کامیون. این به طور سنتی ناهار کسب و کار تبدیل به تقریبا به طور انحصاری یک شب و شب را به یک محله را به مردم سفارش آنلاین و پس از آن انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را.

Ryssdal: جالب است. اجازه بدهید من به شما برای دو ثانیه. سفارش آنلاین? چرا که به طور سنتی تجربه من با یک کامیون مواد غذایی است که شما راه رفتن تا شما را در آنچه آنها به شما دست خود را شش یا هشت دلار است. که در حال تغییر صدای شما گفت ؟

گلر: به خوبی شما می دانید زمانی که ما شروع به آنلاین سفارش دو سال پیش با بهترین کامیون های مواد غذایی, مواد غذایی کامیون بودند, مانند, آه, آن را خراب کردن کسب و کار من, من می توانم آن را داشته باشند. اما زمانی که این اتفاق همه چیز تغییر کرده است. [در حال حاضر آن را] ما نیاز سفارش آنلاین ما به آن نیاز دارید در حال حاضر. و پس از آن ما نیاز سفارش آنلاین ما نیاز preordering. من می خواهم برای مشتریان من برای پیشسفارش 24 ساعت در پیشبرد. و پس از آن من می خواهم آنها را 48 ساعت در پیشبرد. بنابراین منظور من از آن شده است یک تغییر پارادایم آمد که اساسا در یک هفته.

Ryssdal: آره من تعجب می کنم اگر این است که یک کمی از غلط رمانتیسیسم اما نیست که نوع کمی از جذابیت دور از مواد غذایی کامیون ؟ درست است ؟ شما اتفاق می افتد برای دیدن یکی در خارج از دفتر خود را, شما از, شما باید هر آنچه که آنها در حال ارائه, شما می دانید ؟

گلر: آره من فکر می کنم تفاوت در حال حاضر آنچه که ما شاهد آن هستیم در این جوامع این است که مردم در حال گرفتن پیام متنی هنگامی که مواد غذایی خود را آماده است اما آنها در حال رفتن کمی زود است. همه آنها فقط اجتماعی-فاصله در اطراف کامیون. بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن به در ادامه با شیفت شب. آنها در حال رفتن به همچنان به رشد مردم در حال رفتن به در مورد آن هیجان زده و آن را به یک جایگزین برای حوادث تابستان. و سپس شما به آرامی رفتن به ناهار حوادث خزش در عنوان بیشتر و بیشتر مردم دوباره به کار می کنند.

Ryssdal: آره که کلمه "جایگزینی است." برای همه از فشار است که این کامیون ها انجام می دهند برای دریافت آنلاین و preorders و تمام است که آن را نمی ممکن است که آنها قادر به جایگزین کردن تمام کسب و کار که از دست داده اند درست است ؟

گلر: آن را در منطقه بستگی دارد. من می گویند که لس آنجلس خیلی سخت بود. اما مکان هایی مانند Nashville, Austin, Tampa, آنها در حال انجام خیلی حومه کسب و کار. بسیاری از آنها در حال انجام بیش از آنچه تا کنون انجام می شود. برای Nashville ما کتاب مکان های من از کامیون. من نمی توانم وجود ندارد مکان های بیشتر به کتاب تا زمانی که وجود دارد بیشتر کامیون ها باز است.

Ryssdal: بنابراین آنچه در آن است در مورد نشویل که کار ساخت آن را به خوبی در حالی که در L. A. یا شیکاگو یا هر کاری که شاید ما نه ؟

گلر: خوب به طور سنتی شما می خواهم فکر می کنم بیشتر متراکم برابر بهتر است. در حال حاضر حومه ها به خوبی متصل در بسیاری از جوامع بر خلاف لس آنجلس. من به یک نفر از یک منطقه و او اجرا می شود, Facebook صفحه 400 خانه. و هنگامی که او می گوید یک کامیون مواد غذایی در آینده همه آن را می داند. کامیون می رود وجود دارد و آنها به آن دست کشیدن از پارک. کامیون مواد غذایی در حال خدمت حومه جوامع هستند که به خوبی متصل شده چرا که آنها لازم نیست برای انجام تبلیغات و یا رسانه های اجتماعی آنها فقط باید به ahold از یک نفر اجرا می شود که در Facebook صفحه و یا همسایه صفحه و یا حتی یک واتساپ جریان در برخی از جوامع است. شما به یک نفر که شما به همه. و این خیلی بیشتر از یک حومه چیز از یک متراکم شهر چیزی.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب