چرا شما باید به خودتان اجازه برای پیدا کردن شادی

در اوایل این هفته ما گزارش نتایج از ما جاری بازار-ادیسون تحقیقات نظرسنجی نشان سنبله در آمریکا "اقتصادی اضطراب

توسط AKHBAREMAAAA در 19 اردیبهشت 1399

در اوایل این هفته ما گزارش نتایج از ما جاری بازار-ادیسون تحقیقات نظرسنجی نشان سنبله در آمریکا "اقتصادی اضطراب است."

پنج شنبه ما آموخته است که 3.2 میلیون نفر ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته است. که به ارمغان می آورد تعداد کل آمریکایی ها تقاضا برای مزایای بیکاری از COVID-19 بحران ایالات متحده به بیش از 33 میلیون نفر است. و جمعه دولت را انتشار آنچه را که مطمئن شوید که به یکی از grimmest ماهانه شغل گزارش در تاریخ ایالات متحده است.

اما حتی با اضطراب آور عناوین آینده هر روز کارشناسان می گویند که ما باید به خودمان اجازه برای پیدا کردن شادی.

"تمام احساسات نمایشگاه بازی در حال حاضر" دکتر رایان Howes, یک روانشناس بالینی در کالیفرنیا گفت: "بازار است." "تجمع استرس و اضطراب در طول زمان بسیار مضر به مردم تا آنجا که خود را قلب و عروق, سیستم, سیستم ایمنی بدن و همه چیز. به طوری که قادر به مرحله از آن و احساس شادی نبود از همه کسانی که هورمون های استرس بسیار مفید است," او گفت:.

"بیشتر ما احساس شادی بیشتر آن در واقع کمک می کند تا دیگران گفت:" کریستین نف استادیار آموزشی روانشناسی در دانشگاه تگزاس در آستین که مطالعات خود-دلسوزی.

"احساسات مسری هستند," او گفت:. "بنابراین احساس شادی لزوما خودخواه چیز. آن را حتی ممکن است بالا بردن ارواح کسانی که در اطراف شما است."

Krista Vernoff تلویزیون showrunner برای "آناتومی گری" و "ایستگاه 19" و فیلمنامه توییتی یک داستان در مورد یک راه او را در بر داشت شادی در طول coronavirus بحران — مصرف آواز خواندن درس است.

"من بسیار نزدیک به پشت سر هم به اشک," او نوشت: پس از موفقیت در حوله برای اولین بار. "این احساس موفقیت. و آن را احساس داشتن شده است به اندازه کافی شجاع به سعی کنید چیزی جدید و خطر شکست. و احساس داشتن با موفقیت مهار شادی حتی برای کمی در حالی که در میان جنون از این لحظه در تاریخ است."

Vernoff با اشاره به اینکه احساس بدبختی می کند کمک به افرادی که در حال مرگ هستند و یا مردم در تلاش برای کمک به آنها.

"انجام کارهایی که بلند ما را از یاس و ناامیدی به طوری که ما می تواند همچنان به اعضای مولد جامعه و کمک و حمایت از یکدیگر کمک می کند," او نوشت.

نف در UT Austin آیا ارائه یک نکته: "مطمئن شوید که شما با استفاده از این شادی به عنوان یک راه برای جلد کردن و یا سرکوب درد" او گفت:. "اما اگر چیزی مثل امضای شما شادی ؟ کاملا شما باید آن را انجام می دهند."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن Vernoff داستان و یا نگه داشتن اسکرول برای خواندن توییتر خود موضوع.

اجازه به آواز خواندن – سرپرستی توییتهایی توسط MHollenhorst

اگر شما را دیده ام توییتر موضوع است که شما می خواهم برای شنیدن در هوا صدای جیر جیر آن را به @بازار.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن