خواهد COVID-19 پایان برنامه باز و دفاتر و جلسات بی فایده و دست دادن?

به عنوان مارس به پایان می آید پس از هفته های اجتماعی فاصله, قوانین, در, اثر, کشورهای مختلف باید شروع نورد از ب

توسط AKHBAREMAAAA در 12 اردیبهشت 1399

به عنوان مارس به پایان می آید پس از هفته های اجتماعی فاصله, قوانین, در, اثر, کشورهای مختلف باید شروع نورد از برنامه های به آرامی سهولت COVID-19 مربوط به محدودیت. دستورالعمل های معرفی شده توسط کاخ سفید پیشتر در آوریل تقسیم بازگشایی به سه فاز با فاز اول تماس برای کارفرمایان به ادامه تشویق teleworking و به زمینه های مشترک اگر دفاتر را بازگشایی شده است.

حتی پس از اکثر دفاتر بازگشایی زندگی کار نخواهد بود. به ما کمک می کند تصور کنید که ممکن است در انتظار کارگران ایالات متحده هنگامی که آنها به ما رسیده به کارشناسان برای پیش بینی آنچه پس از COVID-19 دفاتر خواهد بود.

بیشتر مردم از خانه کار می کنند?

"بیشتر مردم را کاملا از صفحه اصلی کار از این روز به بعد" با توجه به کارا Silletto رئیس جمهور و رئیس حفظ افسر در اوج استراتژی.

"بزرگترین مانع اکثر شرکت ها با آن مواجه بودند یا فن آوری موانع که ما غلبه بر طرز فکر و موانع از رهبران مدرسه باور است که مردم باید در سایت سازنده است. در مورد دوم ما را به دیدن برخی از رفتن به عقب به طور پیش فرض خود را و خوشحال به پشت در یک اتاق با هم, دوباره, اما ما همچنین انتهای دیگر این طیف که در آن رهبران را در تعجبم که چرا آنها پرداخت بسیار برای اجاره فضای اداری و تدبیر موثر از راه دور کار طرح است."

"در حالی که من نمی توانم پیش بینی اقدامات سازمان در حال حرکت رو به جلو ما را بررسی کارگران قبل از COVID-19 همه گیر و کمتر از نیمی از حرفه ای ها (47%) گفت: شرکت خود را فراهم می کند گزینه ای را برای کار از راه دور – که قطعا برگ های اتاق را برای کسب و کار به تغییر سیاست های خود گفت:" پل مک دونالد, ارشد اجرایی, مدیر رابرت نیم. "برای رهبران که مطمئن بودیم کار از خانه راه اندازی خواهد عملکرد خود را برای تیم, این ممکن است فقط آزمایشی اجرا است که مجموعه یک تغییر در حرکت است."

کارکنان که در حال کار از خانه بدون رفت و آمد و وقفه کمتری است که اگر آنها نمی قرنطینه با کودکان و نوجوانان نیز ممکن است رشد علاقه به کار از خانه و ممکن است تقاضای کار از صفحه اصلی گزینه در هنگام انتخاب آینده خود کارفرمایان Silletto گفت.

این می تواند پایان باز ، آنچه در مورد co-کار ؟

در مصاحبه با, بازار, را به مگان مک کارتی Carino, رامون پرالتا بنیانگذار پرالتا طراحی و میگوید که "ممکن است در نظر برخی پلکسی گلاس تقسیم و یا نوع سرفه سپر" در طرح طبقه باز ، کارمندانی که احساس ناراحت کننده که به دفتر خواهد بود و مجاز به ادامه کار از خانه.

در حالی که ما ممکن است کمتر باز طرح طبقه دفاتر پس از COVID-19 همه گیر است و بیش از co-کار ممکن است در این افزایش به دلیل مردم کمتر کار واقعی در دفاتر Silletto گفت.

"من طرح این است که همکاری کار در فضاهای رشد خواهد کرد پس از این تغییر به دلیل بیشتر شرکت ها را کاهش می دهد مورد نیاز خود را مربع هنگامی که آنها خود را تمدید تجاری املاک و مستغلات, اجاره, اجازه می دهد کارگران را به ماندن در خانه که مورد نظر و/یا محل کار از شهرهای مختلف اگر آنها پیدا کردن استعداد های خارج از منطقه جغرافیایی" او توضیح داد. "از آنجا که ما شیفت کار بیشتر از خانه موقعیت های, در علاوه بر این به یک رشد فرفره اقتصاد, من فکر می کنم بیشتر مردم و کسب و کار خواهد شد ثبت نام برای شرکت-فضای کار گزینه برای خود لازم در جلسات حضوری و/یا نزدیکتر به یک شبکه حرفه ای."

چگونه دفتر خود را طراحی شده است برای رفتن به جلو ممکن است به شما بیش از حد.
"خود کارگران ممکن است بازی نقش بزرگتر در این تغییرات به دفاتر شروع به باز کردن آنها ممکن است مسئول برای رهبری این تغییر با ساخت درخواست های خاص خود را در مورد ترتیبات صندلی" گفت: مک دونالد.

آیا این پایان از دست دادن?

"من فکر نمی کنم ما باید همیشه لرزش دست هرگز دوباره به با شما صادق باشد. نه تنها این امر می تواند خوب برای جلوگیری از بیماری کروناویروس; آن احتمالا کاهش موارد آنفلوانزا به طور چشمگیری در این کشور" دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: زمانی که در مصاحبه با وال استریت ژورنال.

اما آیا جشن مرگ از دست دادن فقط رتبهدهی نشده است, هشدار Silletto.

"به اعتقاد من دادن است بیش از 2020, اما من شک و تردید جدی است که از آن خواهد شد برای همیشه رفته است," او گفت:. "این بیش از حد عمیق در فرهنگ ما ریشه دوانده و رفتار به عنوان یک راه برای جسمی اتصال با یکدیگر. هنگامی که زمان همه گیر تهدید سلامت کاهش یافته اند بسیاری از مردم را قبول قیاس دوباره, اما آنها نیاز به احترام کسانی که انتخاب می کنید به لرزش دست و هنوز انجام ضد عفونی کننده دست."

آنچه در مورد جلسات ؟ آیا ما در نهایت باید کمتر جلسات ؟

در سال گذشته جلسات هزینه ایالات متحده کسب و کار $399 میلیارد دلار با توجه به دودل آنلاین, برنامه ریزی خدمات. ابله نشان داد که 44 درصد از مردم گفت: سازماندهی ضعیف جلسات نگه داشته و آنها را از داشتن زمان برای انجام کار مهم دیگر. "این دیدار می توانست یک ایمیل" مشترک خودداری کنند در آمریکا در محل کار. تغییر به کار از راه دور می تواند منجر به کمتر جلسات آن را به حال نشده است به صورت ویدئو کنفرانس ابزار مانند زوم.

"تماس های تصویری می تواند جایگزین تقریبا تمام کوچک داخلی جلسات سازمانی و رهبران که نمی دانید که چگونه برای آماده سازی و مدیریت جلسات به طور موثر ادامه خواهد داد به شکست عملا" Silletto گفت. "این بدان معناست که تقویم را همچنان پر از 60 دقیقه جلسات است که باید 15."

به گفته او بزرگ مدیران را بهتر است در استفاده از ابزار در دسترس به آنها و تبدیل این به یک فرصت برای تغییر راه همه چیز باید همیشه قبل از انجام شده است. بد مدیران با این حال ممکن است تا پایان رانندگی کارکنان خود را دور.

"برای سازمان است که غرور خود را در حال اجرا "تکیه خدمه" آنها در حال حاضر قرار دادن بیش از آنچه مناسب در مديران و کارکنان صفحات با بسیار کمی کوسن برای گردش کارکنان, آموزش, مشاوره, و غیره" گفت: Silletto. "من معتقدم که کارگران در تلاش برای حقه بازی چالش های جدید امروز مانند مدرسه در منزل در حالی که مشغول به کار خواهد شد در نهایت به یک نقطه شکستن از کارفرمایان خود را خواستار بیش از حد از آنها را و آنها را در جای دیگر برای پیدا کردن انعطاف پذیری بیشتر و واقع بینانه حجم کار."

را این گونه تاثیر در لباس کدهای?

"ما اخیر (قبل از همه گیر) تحقیقات نشان داده که بیشتر لباس های گاه به گاه در حال حاضر تبدیل شدن به بیشتر قابل قبول در محل کار بیش از دهه گذشته و از هفته در لباس خواب و sweatpants بازگشت به اتاق لباس ممکن است یک مبارزه, اما من مطمئن هستم فوق العاده گاه به گاه کمد لباس کار خواهد کرد برای کار در دراز مدت" مک دونالد گفت.

در حالی که کارگران ممکن است مجبور به ترک خود sweatpants پشت هنگامی که آنها بازگشت به کار وجود دارد یک چیز است و او امیدوار است که آنها را ترک نمی پشت: همدلی خود را.

"آنچه که ما را دیده می شود و بیشتر و بیشتر از حس همدلی بشریت و جامعه در میان همکاران است که من امیدوارم که باقی می ماند زمانی که ما در حال زوم کردن و پشت در اتاق کنفرانس."


چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب