خواهد بيمارستان اجرا از دنده محافظ دوباره به عنوان موارد افزایش می یابد ؟

به عنوان ویروس موارد افزایش در آریزونا و فلوریدا تگزاس و کالیفرنیا و بیمارستان و شروع به غرق شود با بیماران. د

توسط AKHBAREMAAAA در 10 تیر 1399

به عنوان ویروس موارد افزایش در آریزونا و فلوریدا تگزاس و کالیفرنیا و بیمارستان و شروع به غرق شود با بیماران. دیگر نقاط کشور وجود داشته اند — و همه ما شاهد آنچه اتفاق افتاده است.

کارکنان مراقبت های بهداشتی کافی نبود تجهیزات حفاظتی. آنها تا به حال به استفاده مجدد از ماسک برای روز حمل آنها را در کاغذ قهوه ای کیسه های برچسب شده با نام خود. برخی به پایان رسید تا با پوشیدن کیسه زباله در محل فولاد لباسهای.

سیندی Zolnierek مدیر عامل شرکت تگزاس انجمن پرستاران گفت: کارکنان مراقبت های بهداشتی در تگزاس دیدم وخیم کمبود تجهیزات حفاظتی در جاهای دیگر. در حال حاضر Zolnierek گفت: آنها نگرانم "ما در مواجهه با آنچه در نیویورک دیدم چه میشیگان دیدم چه ما شاهد رخ می دهد در اروپا؟"

سه ماه بعد از بیمارستان مواجه شدید ترین کمبود همه چیز شروع به گرفتن بهتر است.

مثلا 3M که باعث می شود N95 ماسک دو برابر شده است تولید آن به بیش از یک میلیارد از آنها در سال است. اما از آن گفت: تقاضا برای ماسک هنوز هم بیش از عرضه است.

"سنبله در تقاضا است واقعا عظیم" گفت: Dan Hearsch یک مدیر عامل در AlixPartners.

همسر او یک پرستار در دیترویت یکی از شهرستانها بود که سخت ترین ضربه در بهار.

"در گرمای COVID حداقل اینجا در دیترویت آن 15, 20 بار در روز است که پرستاران را مجبور به قرار دادن بر روی یک ماسک جدید جدید, لباس شب," Hearsch گفت.

آن را سخت به خصوص برای پاسخگویی به نیاز برای N95 ماسک; آنها ساخته شده است با نوع خاصی از پارچه.

"در شرایط واقعا خوب-کیفیت N95 ماسک وجود دارد تنگنا دلیل این که شما فقط می توانید راه اندازی یک شرکت جدید و شروع فروش آن چیزهایی است. این ماه از مقررات گفت:" لوید Armbrust که آغاز شده یک شرکت تولیدی در تگزاس است که باعث می شود فولاد ماسک و می توانید N95s اما دریافت نکرده تصویب نشده است.

اما برخی از مردم خوشبین هستند که مراقبت های بهداشتی کارگران باید به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی این زمان.

Steven A. Melnyk که می آموزد مدیریت زنجیره تامین در دانشگاه ایالتی میشیگان گفت که تا حدودی به این دلیل کشورهای دیگر مسطح منحنی.

"اگر شما نگاهی به [اتحادیه اروپا] اگر شما نگاهی به کانادا, اگر شما یک نگاهی به کشورهای دیگر, استرالیا, برای مثال, شما خواهید دید که آنها در حرکت نزولی قابل توجهی" Melnyk.

این بدان معناست که رقابت کمتر برای دنده محافظ.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن