خواهد شد شرکت های بیمه پوشش خدمات بهداشت روانی' سوئیچ به پزشکی از راه دور?

جینا لیندگرن شده است و ساخت همان تماس بیش و بیش از این روزها تلاش برای کشف کردن اگر مشتریان تحت پوشش بیمه درما

توسط AKHBAREMAAAA در 23 فروردین 1399

جینا لیندگرن شده است و ساخت همان تماس بیش و بیش از این روزها تلاش برای کشف کردن اگر مشتریان تحت پوشش بیمه درمانی telehealth. به عنوان دولت پس از دولت مردم را تشویق به ماندن در خانه درمانگران و روانپزشکان باید نقل مکان کرد و عمل خود را خارج از دفتر و بر روی اینترنت و یا از طریق تلفن.

مراقبت از سلامت روان ترجمه به telehealth نسبتا به راحتی اما این که آیا آن را تحت پوشش بیمه است یکی دیگر از سوال است.

پل جوناس اجرا می شود که این شرکت لیندگرن کار می کند برای, می گوید: قوانین تغییر شده است تقریبا به روز است. "تماس با ما ارائه دهنده خدمات خط و گاهی اوقات ما گفت یک چیز است و گاهی اوقات ما گفت: یکی دیگر از. مشتریان با داشتن این اتفاق می افتد بیش از حد" او گفت:.

بیمه بهداشت و درمان است, خوب پیچیده است. مرکز مدیکر و مدیکید خدمات آژانس فدرال مجموعه قوانین اساسی برای بیمه بهداشت عمومی و خصوصی بیمه به طور کلی به دنبال دولت منجر شود. اما آنها همچنین می توانید قوانین خود را دارند.

تا آخرین ماه های دولت بسیار سخت بود که در مورد تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای telehealth. درمانی بود که باید انجام شود از طریق ویژه, تایید, اینترنت, سیستم عامل; گوشی نیست مجاز است. در حال حاضر دولت می گوید درمانی بیش از هر تلفن مجاز است که یک معامله بزرگ; برخی از مردم لازم نیست که گوشی های هوشمند و یا کامپیوتر.

شرکت های خصوصی در حال حاضر باید تصمیم بگیرید که اگر آنها را پوشش درمانی بر روی تلفن تحت چه شرایطی و برای آن برنامه دارد.

"چگونه از گروه تمرین و یا ارائه دهنده تواند کار کند ؟" می پرسد پاملا گرینبرگ, رئيس جمهور از انجمن برای سلامت رفتاری و سلامتی یک سازمان تجاری است که نشان دهنده برنامه های بهداشتی. "و سپس شما می توانید تعیین اینکه آیا یا نه که به نظر می رسد مانند بله که حس می کند که باید از طریق این سرویس است که شما با استفاده از."

گرینبرگ می گوید: چالش دیگر برای شرکت های بیمه است به مطمئن شوید که پزشکان در واقع ارائه خدمات به آنها وعده و که بیماران هنوز هم گرفتن مراقبت از آنها نیاز حتی از راه دور.

"این واقعا می تواند یک تعویض بازی برای روانپزشکی عمل رفتن به جلو" گفت: Haiden Huskamp که مطالعات سیاست بیمه بهداشت و درمان در دانشکده پزشکی هاروارد. "ممکن است یک فشار برای شرکت های بیمه برای حفظ پوشش پزشکی از راه دور برای مراقبت های روانی پس از این بحران به پایان می رسد."

در این میان هر چند بیماران و روان خود را از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ممکن است می دانم که اگر درمان تحت پوشش خواهد شد.

جیم جوناس پدر پل جوناس مرد اجرا می شود که این خدمات حسابداری و مدیریت. ارشد جوناس یک درمانگر اجرا می شود که سلامت روانی تمرین در شهرهای دوقلو.

در حال حاضر جوناس می گوید او قمار. "من مایل به گرفتن خطر است که من نمی خواهید به پرداخت برای همه, این," او گفت: "و من هنوز هم احتمالا نمی خواهید به پرداخت برای همه از این. اما من می تواند در شب خواب دانستن است که من در با بررسی مشتریان من."

درمانگران و روانپزشکان هستند فقط شروع به ارسال راهپیمایی خود را از لوایح که به معنی آنها را می دانم که در هفته های آینده آنهایی که پرداخت می شود — و آنهایی که هستند را رد کرد.

"تماس به ذهن" است که در آمریکا رسانه ها ابتکار عمل را به فاستر جدید مکالمات در مورد بهداشت روان.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن