خواهد وام مسکن نرخ پایین رفتن در ماه مه سال 2020? پیش بینی و روند

وام مسکن نرخ پیش بینی ممکن است در سال 2020 نرخ وام مسکن در حال پایین آمدن به پایین ترین رکورد در سطح دوباره پس

توسط AKHBAREMAAAA در 30 فروردین 1399

وام مسکن نرخ پیش بینی ممکن است در سال 2020

نرخ وام مسکن در حال پایین آمدن به پایین ترین رکورد در سطح دوباره پس از ضربه زدن به پایین ترین سطح خود در ماه مارس است.

محتاطانه خریداران نیست شرط بندی در نرخ پایین تر است. دلیل: این بار می شدید غیر قابل پیش بینی.

اقتصاد ایالات متحده است که در uncharted waters. نرخ بیکاری باید مشخصی به 10 برابر سطح دیده می شود در طول رکود اقتصادی ، هیچ کس نمی داند اثرات ماندگار از چنین پدیده.

نرخ می تواند سنبله به راحتی به عنوان آنها می تواند به نزول. بهترین حرکت ممکن است به قفل در یک فوق العاده کم رای دادن در حالی که آن را در دسترس است.

پیدا کردن و قفل در نرخ پایین امروز. (May 17th, 2020)

در این مقاله:

پیش بینی برای ماه مه

می خواهد یک سوار وحشی برای نرخ وام مسکن. تنها سوال این است که می شود آنها بیشتر یا کمتر سودمند برای وام مسکن خریداران?

مقامات مسکن پیش بینی سال 2020 نرخ وام مسکن خواهد بود در اطراف 3.32% تا پایان سال. که در مورد که در آن نرخ در حال حاضر.

به عنوان این است که نوشته شده Freddie Mac گزارش 3.31% نرخ متوسط (که مسابقات قبلی پایین ترین سطح خود از سال 2012 تا آن را در هم شکسته شد در ماه مارس سال جاری).

بنابراین نرخ امروز اساسا بهترین آنها تا کنون بوده است.

خط پایین این است که نرخ می تواند به پایین در مارس سال 2020 اما چرا کسی محل که شرط می بندم زمانی که آنها می تواند ضبط ویدئو تا کنون نرخ در حال حاضر ؟

قفل در نرخ امروز قبل از آنها افزایش یابد. (May 17th, 2020)

نرخ وام مسکن بعد از 90 روز

این نمودار نشان می دهد گذشته نرخ وام مسکن روند به علاوه پیش بینی برای آینده 90 روز بر اساس رویدادهای جاری و سال 2020 پیش بینی از عمده مسکن مقامات.

Mortgage rates forecast for the next 90 days based on housing authority predictions and projections from The Mortgage Reports - May 2020

بازار خواهد شد در تمرکز اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19

در گذشته 60 روز coronavirus و بیماری های آن, علل COVID-19 قرار داده کل سازمان ملل در مستند سوخته بازار سهام و از همه بدتر ایجاد شده جدی وضعیت سلامت در سراسر جهان است.

آن را نیز آورده و در پایین ترین نرخ در تمام دوران است.

در مارس 5, 2020, Freddie Mac گزارش 3.29% به طور متوسط 30 سال نرخ وام مسکن, ضرب و شتم قبلی بهترین 3.31% در ماه نوامبر 2012.

دانش آموزان از نرخ وام مسکن جنبش می دانیم که زمان اقتصادی نامشخص اغلب به کم نرخ وام مسکن.

به همین دلیل خریداران باید وقایع کنونی نزدیک است. هیچ کس نمی داند چگونه این وضعیت بازی خواهد کرد. اقتصاد می تواند به سرعت بهبود می یابند و پس از قرنطینه رونق می امدن. که ممکن است باعث شود نرخ وام مسکن برای افزایش سرعت.

یا اقتصاد می تواند در تلاش برای بازیابی. قبل از هرگز شده است وجود دارد چنین ناگهانی و همه گیر مستند از ایالات متحده کسب و کار. در اینجا چگونه به طور چشمگیری تعداد مدعیان بیکاری سر به فلک کشید در اولین هفته از COVID-19.

COVID-19 jobless claims spiked to 10 times their 2008 recession levels.

تعداد مدعیان بیکاری شروع به پریدن کرد به 10 بار خود را 2008-09 اوج در اولین هفته از COVID-19 مستندات. تصویر: سنت لوئیس فدرال رزرو (حاشیه نویسی اضافه شده).

هر کس بدانم که آیا اقتصادی "توقف کامل" انجام خواهد شد آسیب پایدار به کوچک و بزرگ کسب و کار در سراسر کشور و جهان است. ممکن است برای قرار دادن هر کس و هر چیز در مکث و سپس به سادگی ضربه "بازی" بعد از?

پاسخ به این سوال معنی دار برای نرخ وام مسکن. نرخ می تواند به موشک وار رفتن بر بهبود سریع یا شاقول به پایین ترین نرخ های جدید پس از سیستمیک سقوط.

توصیه ما: ضبط یک بار در طول عمر نرخ وام مسکن در حال حاضر. نرخ در حال حاضر نزدیک به 50 سال پایین. در حالی که ما می بینیم یک معنی شانس است که نرخ کاهش خواهد یافت و به پایین ترین نرخ های جدید قطعا وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد.

پیش بینی ما: یکی دور تر از رکورد شکنانه نرخ

تاریخ می گوید نرخ وام مسکن باید حدود 2.85% در حال حاضر.

بله شما که راست: 2.85%.

اما وجود دارد یک زن و شوهر دلایل نرخ نیست که پایین:

 1. وام دهندگان نمی تواند مسئولیت رسیدگی به حجم
 2. سرمایه گذاران نمی خرید وام مسکن در انتظار رای

برای وام مسکن نرخ پایین سنگ وجود دارد نیاز به یک تقاضا از سرمایه گذاران برای خرید این کم 3 درصد و حتی بالا-2% اوراق وام مسکن. به طور معمول سرمایه گذاران به خرید وام مسکن به عنوان یک پناهگاه امن سرمایه گذاری زمانی که بازار سهام است تانک.

اما سرمایه گذاران مردد هستند زیرا 1) آنها از ترس صاحب خانه تشکیلات جدید بکار تجاری حذف به دست آورده بهره و; 2) آنها ترس از پیش فرض ها به عنوان coronavirus را تهدید می کند مردم شغل و کسب و کار.

اما در چند ماه برخی از چیزهایی که اتفاق می افتد را در مورد دور دیگری از همه زمان-نرخ پایین.

وام دهندگان به سهولت حجم

وام دهندگان در حال غرق در لحظه و این می تواند یکی دیگر از 60 روز برای آنها به پاک کردن خطوط لوله از کسب و کار فعلی. اما پس از آن چه ؟

پس آنها را به نگه داشتن کسب و کار در یک کلیپ برای حمایت از تمام کارکنان آنها فقط استخدام. وام دهندگان انتخاب خواهد شد اما به رقابتی دوباره و دیگر تشکیلات جدید بکار تجاری رونق خواهد بود در جریان است.

عمو سام را ادامه خواهد داد به افزایش وام مسکن اوراق قرضه تقاضا

همانطور که گفته شد هر روز سرمایه گذاران با احتیاط از وام مسکن مورد حمایت اوراق قرضه. این است که قرار دادن رو به بالا فشار بر نرخ.

اما فدرال رزرو در ابتدا متعهد به خرید $200 میلیارد ارزش اوراق وام مسکن در تلاش برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است. سپس در اواخر ماه مارس آن را حذف مقدار دلار در دسترس نباشد گفت: این امر حمایت از بازار وام مسکن به هر سطح آن را مناسب دیدم برای حفظ بازارهای در حال حرکت است.

ما بر این باورند که فدرال رزرو را به فقط در مورد هر ظهر به مطمئن شوید که وام دهندگان می تواند به من قرض بدهید. این گروه را تا آن MBS خرید ریتم شاید حتی به نقطه آوردن نرخ پایین.

سرمایه گذاران به خرید اوراق وام مسکن دوباره

سرمایه گذاری در مسکن است غیرجذاب پیشنهاد برای سرمایه گذاران در حال حاضر. صاحبخانه هم می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری و یا به طور پیش فرض با توجه به شرایط فعلی.

اما سرمایه گذاران ممکن است به خود جلب کوچک اما پایدار گرداند که اوراق وام مسکن ارائه در این نگران کننده محیط زیست است. این امکان وجود دارد که ایالات متحده اوراق قرضه خزانه داری ارائه خواهد شد منفی بازده تا قبل از این است که بیش از همه به عنوان بسیاری از اوراق قرضه دولتی در سراسر جهان در حال حاضر در حال انجام است.

بنابراین سرمایه گذاران ممکن است ببینید که 2% بازگشت نسبتا امن اوراق قرضه می تواند به نظر می رسد بسیار جذاب — و یک راه عالی برای سوار کردن یک رکود است.

تمام وقت-نرخ پایین دوباره در ژوئن ؟

همه عوامل فوق می تواند با هم کار کنند به دور دیگری از مختصر اما در دسترس تمام وقت-نرخ پایین در حدود 60 روز است.

اما انتظار نداریم که این نرخ به آویزان در اطراف برای مدت طولانی. خواهیم دید که دور دیگری از غرق دهندگان و spooked سرمایه گذاران در هنگام یورش برنامه تحقیق و بحث. (نگاه کنید به نمودار فوق فقط برای چگونه سریع نرخ می تواند افزایش یابد.)

پس چه استراتژی خود را? اگر شما refinancing شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن فایل های خود را فعال و به روز شده با وام دهنده خود را بنابراین شما می توانید قفل و لحظه ای نرخ ضربه پایین سنگ.

این شامل استفاده از در حال حاضر, اما شناور تا زمان مناسب. شما حتی ممکن است بخواهید برای تامین درآمد و دارایی اسناد و مدارک. اما نگه داشتن در سفارش ارزیابی تا زمانی که شما قفل. ارزیابی هزینه های غیر قابل استرداد.

قفل در نرخ امروز. از اینجا شروع کنید. (May 17th, 2020)

پس از برش به نرخ نزدیک به صفر چه خواهد شد فدرال رزرو انجام بعدی ؟

به تازگی به عنوان اوایل فوریه هر کس انتظار می رود که فدرال ریزرو به حفظ نرخ وجوه فدرال به 2021 سپس شروع به پیاده روی.

به عنوان COVID-19 نگرانی گریبانگیر بازار این گروه کاهش نرخ آن با 1.5 درصد به نزدیک صفر سطوح. علاوه بر آن متعهد به خرید مقدار نامحدود از خزانه و اوراق قرضه وام مسکن. همچنین شروع به انجام همه چیز را قبل از به حال هرگز مانند خرید بدهی های شرکت های بزرگ.

شما می توانید تغییر بنیادی در بانک فدرال در مقایسه با پیش بینی قبل و بعد از COVID-19.

Federal Funds Rate projection 2020-2023 before COVID-19 and after COVID-10

در اواسط ماه مارس پیش بینی ما هرگز قبل دیده می شود محرک اقتصادی از سوی فدرال ریزرو در ماه آوریل است. اما حتی ما را شگفت زده برای دیدن که محرک چک و 12 ماه وام تحمل شد بخشی از واقعیت جدید.

فدرال رزرو گسترده قدرت برای حفظ اقتصاد در رفتن و گرفتن آن را بیشتر و پررنگ تر در مورد استفاده از قدرت است که به حد کامل خود را.

این را بدانید: فدرال رزرو همچنان به حمایت از پایین-نرخ محیط زیست است. دقیق فرم است که می تواند همه ما را متعجب.

آژانس های مسکن در سراسر کشور هستند خواستار نرخ در پایین 3s برای سال 2020 است. یکی از عمده آژانس حتی برای تماس های زیر 3 درصد نرخ متوسط است.

آژانس 30-سال نرخ پیش بینی
ولز فارگو 2.95%
Fannie Mae 3.00%
فردی مک 3.20%
ملی Assoc. از سازندگان خانه 3.34%
وام مسکن بانکداران Assoc. 3.50%
ملی Assoc. از Realtors 3.9%
به طور متوسط از تمام سازمان های 3.32%
2020 mortgage rate forecasts from leading housing authorities show that the 30-year fixed mortgage rate may be around 3.32% by the end of the year.

به مجموع آن تا نرخ, پیش بینی طور گسترده ای متفاوت است. نرخ امروز ممکن است به خوبی به عنوان ما را ببینید برای سال آمده است و یا آنها ممکن است بهبود بخشد.

وام مسکن راهبردهای ممکن است در سال 2020

در ماه مه آماده برای غیر منتظره نرخ رها کردن. ما انتظار داریم که نرخ اقامت بالاتر از پایین ترین نرخ های اخیر تا حدود ماه ژوئن وجود دارد اما می تواند یک شیب دیر.

زود اقدام کنید. اکثر مالکان بودند گرفتار کردن گارد آخرین بار نرخ plummetted. آنها تا به حال به تلاش برای اعمال و قفل به امید گرفتن فوق العاده کم نرخ بودند که تنها در اطراف برای چند روز.

اگر شما می خواهید به آماده شدن این زمان در حال حاضر درخواست و ارسال تمام اسناد و مدارک لازم مانند پرداخت های اینترنتی W2s و صورتحساب های بانکی. آیا منظور ارزیابی فقط رتبهدهی نشده است. زمانی که نرخ سقوط از طبقه, تماس با وام دهنده خود را و قفل در. سپس اعطای مجوز برای وام دهنده به منظور ارزیابی.

وام خود فایل آماده خواهد شد برای بستن سریع تر و شما جلوتر از موج بعدی از refinances.

انتظار سخت تر تصویب. وام دهندگان وام مسکن افزایش نمره اعتباری حداقل و قطع برخی از برنامه های وام. ادم تنومند و بدقواره وام و جایگزین-اسناد و مدارک وام به طور موقت به حالت تعلیق در اکثر وام دهندگان. برخی از آنها حتی متوقف FHA وام.

به عنوان یک خریدار خانه یا تشکیلات جدید بکار تجاری نامزد تلاش وام خود را به عنوان فایل "وانیل" به عنوان امکان پذیر است: پرداخت بدهی بالا بردن نمره اعتباری خود و دریافت مبلغ وام خود را به منطبق با سطوح.

شروع درخواست وام خود را در اینجا. (May 17th, 2020)

محصول وام با نرخ به روز رسانی

بسیاری از وام مسکن خریداران را درک نمی کنند وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از نرخ. اما این دانش می تواند کمک به خریداران خانه و refinancing خانواده ها پیدا کردن بهترین ارزش برای وضعیت خود را.

پس در حال به روز رسانی خاص و انواع وام و مربوط به خود را به نرخ.

"مرتبط با: گزینه های خود را بدانید: اگر من قرار داده کمتر از 20 درصد را در یک خانه ؟

نرخ وام مرسوم

معمولی نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری و کسانی که برای خرید خانه باید trended پایین تر در سال 2020 است.

با توجه به وام شرکت نرم افزار ترجمه در این 30 سال نرخ وام مسکن به طور متوسط 3.65% در ماه مارس (داده های اخیر در دسترس) از 3.89% در ماه فوریه است.

این است که بالاتر از فردی مک 3.31% میانگین دلیل آن عوامل در کم اعتبار و کم-کردن-پرداخت وام متعارف closings که تمایل به آمده با نرخ بالاتر است.

کاهش نمره های اعتباری وام گیرندگان می توانید با استفاده از وام های معمولی اما این وام ها بیشتر مناسب برای کسانی که با اعتبار مناسب و معقول و حداقل 3 درصد پایین. پنج درصد پایین بهتر است با توجه به نرخ های بالاتر آمده است که با پایین تر پرداخت.

بیست درصد از سهام ترجیح داده است که refinancing.

کافی سهام در خانه های معمولی تشکیلات جدید بکار تجاری می تواند پرداخت هر نوع وام. یک Alt-A, بیپشتوانه یا بالا PMI وام ؟ معمولی refi می تواند مراقبت از آن است.

به عنوان مثال می گویند شما خریداری یک خانه سه سال پیش با FHA وام در 3.5 درصد پایین. از آن پس ارزش خانه سر به فلک کشید.

شما در حال حاضر 20 درصد سهام بنابراین شما می توانید به تشکیلات جدید بکار تجاری وام های معمولی و از بین بردن FHA وام مسکن بیمه.

این می تواند صرفه جویی صدها هزار دلار در هر ماه حتی اگر نرخ بهره خود را بالا می رود.

خلاص شدن از وام مسکن بیمه یک معامله بزرگ است. این ماشین حساب وام مسکن با شاخص مدیران خرید بخش برآورد وام مسکن فعلی خود را هزینه بیمه. را وارد کنید و 20% پیش پرداخت برای دیدن جدید خود را بدون پرداخت PMI.

پیدا کردن یک کم معمولی نرخ وام. از اینجا شروع کنید. (May 17th, 2020)

FHA وام مسکن نرخ

FHA در حال حاضر در حال رفتن به برنامه برای خریداران خانه است که ممکن است واجد شرایط برای وام های معمولی.

خبر خوب این است که شما یک نرخ مشابه — و یا حتی پایین تر — با FHA وام از شما خواهد با معمولی است.

مرتبط با: جزئیات بیشتر در مورد FHA هزینه ها و نیازهای ما FHA loan calculator صفحه.

با توجه به وام شرکت نرم افزاری Ellie مای که فرآیندهای بیش از 3 میلیون وام در هر سال FHA وام نرخ به طور متوسط 3.76% در ماه مارس کمی بالاتر از دمای معمولی هستند.

یکی دیگر از آمار جالب از Ellie مای: حدود 30 درصد از تمام FHA وام های صادر شده به متقاضیان با نمرات زیر 650.

FHA وام با وام مسکن بیمه. اما به طور کلی هزینه نیست خیلی بیشتر از وام های معمولی.

کمی شناخته شده برنامه به نام FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاریاجازه می دهد تا شما را تبدیل زمان FHA وام به یک جدید در نرخ پایین تر اگر نرخ در حال حاضر پایین تر است.

FHA ساده بدون نیاز به W2s پرداخت های اینترنتی و یا اظهارنامه مالیاتی. و شما نمی نیاز به یک ارزیابی بنابراین ارزش خانه مهم نیست.

اطلاعات بیشتر در مورد FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری در اینجا.

پیدا کردن کم FHA نرخ. از اینجا شروع کنید. (May 17th, 2020)

وام مسکن نرخ

صاحب خانه با وام در حال حاضر واجد شرایط برای همیشه محبوب و ساده تشکیلات جدید بکار تجاری.

بدون درآمد و دارایی و یا ارزیابی و مدارک مورد نیاز است.

اگر شما تجربه از دست دادن درآمد یا کاهش پس انداز و ساده می تواند شما را به یک نرخ پایین تر و بهتر وضعیت مالی. این درست است حتی زمانی که شما نمی خواهد واجد شرایط برای یک استاندارد تشکیلات جدید بکار تجاری.

اما چشم پوشی نیست وام برای خرید خانه. آن نیاز به صفر پرداخت. این بدان معناست که اگر شما پول نقد برای هزینه های بسته و یا می توانید آنها را برای پرداخت توسط فروشنده شما می توانید خرید یک خانه بدون بالا بردن هر گونه وجوه اضافی.

چشم پوشی نیست وام برای خرید خانه است. آن نیاز به صفر پرداخت.

و وام های مسکن ارائه شده توسط محلی و ملی وام دهندگان نه توسط دولت به طور مستقیم.

این مشارکت عمومی-خصوصی مصرف کنندگان ارائه می دهد بهترین از هر دو جهان: قوی دولت حمایت و راحتی و سرعت یک شرکت خصوصی است.

اکثر وام دهندگان را قبول نمرات پایین به 620 و یا حتی پایین تر است. به علاوه شما نمی پرداخت نرخ بهره بالا برای نمرات پایین.

کاملا برعکس وام با کمترین نرخ تمام انواع وام با توجه به Ellie مای. در ماه فوریه (داده های اخیر در دسترس), 30 سال و نرخ وام مسکن به طور متوسط فقط 3.45% در حالی که وام های معمولی به طور متوسط 3.65% به نمایندگی از تخفیف اگر شما یک کهنه.

بررسی پرداخت های ماهانه خود را با این وام ماشین حساب.

وجود ارزش باور نکردنی در وام.

بررسی امروز وام و نرخ. از اینجا شروع کنید. (May 17th, 2020)

وزارت کشاورزی ایالات متحده نرخ وام مسکن

مانند VA FHA و فعلی وزارت کشاورزی ایالات متحده دارندگان وام می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری از طریق یک "کارآمد" روند.

با USDA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری شما نمی نیاز به یک ارزیابی جدید. شما حتی نمی باید واجد شرایط با استفاده از درآمد فعلی خود را. وام دهنده فقط مطمئن شوید که شما هنوز هم در وزارت کشاورزی ایالات متحده محدودیت های درآمد.

اطلاعات بیشتر در مورد وزارتخانه ساده تشکیلات جدید بکار تجاری.

صفحه اصلی خریداران نیز یادگیری مزایای این وزارتخانه برنامه وام برای خرید خانه است.

بدون پیش پرداخت مورد نیاز است و نرخ فوق العاده کم است.

صفحه اصلی پرداخت می تواند حتی پایین تر از پرداخت اجاره بها به عنوان این وزارتخانه وام ماشین حساب نشان می دهد.

صلاحیت آسان تر است چرا که دولت می خواهد به خار مالکیت خانه در مناطق روستایی است. صفحه اصلی خریداران ممکن است واجد شرایط حتی اگر آنها تبدیل شده را برای یکی دیگر از نوع وام در گذشته است.

پیدا کردن یک قفل پایین USDA نرخ. (May 17th, 2020)

نرخ وام مسکن امروز

در حالی که ماهانه وام مسکن نرخ پیش بینی شده است که مفید, آن مهم است که بدانید که تغییر نرخ روزانه.

شما ممکن است دریافت 3.25% در امروز و 3.5% فردا. بسیاری از عوامل تغییر جهت نرخ وام مسکن فعلی.

برای دریافت خلاصه ای از آنچه اتفاق می افتد امروز, بازدید روزانه ما نرخ به روز رسانی. شما را پیدا خواهد کرد, نرخ زنده و قفل توصیه.

ممکن است تقویم اقتصادی

بعد از سی روز نگه دارید و هیچ کمبود بازار در حال حرکت ، در کل خبری که به تقویت اقتصاد می تواند به معنای افزایش نرخ در حالی که اخبار بد را می توانید کاهش نرخ.

 • چهار شنبه, آوریل 29: نشست فدرال ریزرو adjourns
 • چهار شنبه, آوریل 1: شاخص تولید متعلق به ISM
 • پنج شنبه, مه 7: مدعیان اولیه بیکاری
 • جمعه, مه 8: اشتغال بخش غیرکشاورزی و دستمزد و نرخ بیکاری
 • سهشنبه, مه 12: نرخ تورم
 • جمعه, مارس 15: خرده فروشی
 • چهار شنبه, مارس 18: شاخص بازار مسکن NAHB
 • پنج شنبه, مارس 19: مسکن شروع می شود مجوز ساخت
 • پنج شنبه, مارس 21: فروش خانه های موجود
 • جمعه, مارس 29: شخصی درآمد و هزینه های شخصی

در حال حاضر می تواند زمان را به قفل در یک رای در مورد این حوادث فشار تا نرخ این ماه است.

نرخ وام مسکن Q&A

در این پرسش و پاسخ:

در زیر برخی از رایج ترین سوالات در مورد نرخ وام مسکن.

آنچه در حال حاضر نرخ وام مسکن امروز

نوسان نرخ وام مسکن بر اساس شرایط بازار و وضعیت خاص خود را. برای مثال کسی که با نمره های اعتباری بالا را به یک نرخ پایین تر از کسی که با نمره کم. برای دیدن نرخ متوسط, رفتن به themortgagereports.com/today و یا تماس با وام دهنده از طریق تلفن و یا آنلاین در اینجا.

خواهد شد نرخ بهره وام مسکن در سال 2020?

با توجه به بررسی های ما از عمده مسکن مقامات مانند فنی فردی مک و وام مسکن بانکداران انجمن 30 سال ثابت نرخ وام مسکن به طور متوسط در حدود 3.32% از طریق 2020. نرخ معلق در هوا در نزدیکی این سطح از مارس سال 2020 است. مشاهده کامل هوا از مقامات مسکن در اینجا.

شما می توانید بهتر مذاکره نرخ وام مسکن?

بله. وام دهندگان باید انعطاف پذیری خود را رها نرخ ها و هزینه ها. در اغلب موارد شما باید روش وام با یک پیشنهاد بهتر در نوشتن قبل از آنها خود را پایین تر هستند.

است 3.875% خوب نرخ وام مسکن?

در طول تاریخ آن نرخ وام مسکن. متوسط نرخ از سال 1971 بیش از 8 درصد برای 30 سال وام مسکن ثابت. برای دیدن اگر 3.875% است نرخ خوب در حال حاضر و برای شما 3-4 وام مسکن به نقل و ببینید چه چیزی دیگر وام دهندگان ارائه دهد. نرخ های متفاوت است تا حد زیادی مبتنی بر بازار و مشخصات خود را (نمره های اعتباری پرداخت و بیشتر).

وام مسکن که شرکت دارای بهترین میزان ؟

اکثر شرکت های مشابه نرخ. برخی از پیشنهاد فوق العاده کم نرخ برای به دست آوردن سهم بازار. دیگران باید نرخ پایین تر برای FHA از متعارف و یا بالعکس. تنها راه به می دانم که اگر شرکت شما ارائه پایین ترین نرخ به نقل قول از وام دهندگان مختلف.

چقدر نقطه 1 کاهش نرخ بهره خود را?

یک نقطه است که هزینه ای برابر با 1 ٪ از مبلغ وام خود را و یا 1000 $برای هر $100,000 قرض گرفته شده. نرخ خود را می تواند رها کردن 0.25%-0.50% یا بیشتر برای هر نقطه پرداخت می شود اما, است که می تواند تا حد زیادی متفاوت است بسته به وام دهنده وام فنی و قرض مشخصات.

چگونه می توانم جلوگیری از پرداخت هزینه های بسته?

شما می توانید 1) درخواست وام اعتباری; 2) درخواست فروشنده اعتباری (در صورت خرید یک خانه); 3) افزایش نرخ وام مسکن برای جلوگیری از امتیاز; 4) دریافت پرداخت هدیه (که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هزینه های بسته); 5) دریافت کمک پرداخت. پیدا کردن استراتژی های بیشتر در اینجا.

آنچه امروز نرخ وام مسکن?

نرخ پایین وام مسکن هنوز در دسترس است. شما می توانید یک نقل قول نرخ در عرض چند دقیقه تنها با چند مرحله ساده برای شروع است.

به من نشان می دهد نرخ امروز (May 17th, 2020)

انتخاب منابع:

 • https://www.elliemae.com/mortgage-data/origination-insight-reports
 • https://tradingeconomics.com/united-states/calendar
 • https://www.federalreserve.gov/monetarypolicy/fomccalendars.htm


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب