را هفته کاری کوچک در یک پست-همه گیر ،

این ایده از چهار روز هفته کاری دریافت افزایش از نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio هفته گذشته هنگ

توسط AKHBAREMAAAA در 7 خرداد 1399

این ایده از چهار روز هفته کاری دریافت افزایش از نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio هفته گذشته هنگامی که او را تشویق شرکت ها به آن را امتحان کنید به عنوان یک راه از تحریک گردشگری داخلی بیش از دیگر تعطیلات آخر هفته. کوتاه هفته کاری در یک پست-COVID-19 جهان افزایش می دهد برخی از نکات جالب توجه است.

مانند تقریبا تمام شرکت های رسانه های اجتماعی برنامه بافر شده است مبارزه با بالاتر از حد معمول استرس و اضطراب در میان کارکنان خود را در طول چند ماه گذشته.

"و به جای گفتن" نه مبارزه با آن بود به عنوان مولد به عنوان شما همیشه در حال' — که نیست حس را برای ما" این شرکت نقل مکان کرد و به چهار روز هفته کاری در آغاز ممکن است برای یک monthlong آزمایش گفت: Courtney Seiter منابع انسانی سر در بافر.

"می تواند ما را در دیدار با موجود مهلت که در حال حاضر تعیین شده است؟" "آیا ما می توانیم مطمئن شوید که ما در حال مراقبت از خودمان و هنوز جلسه این نوار جدید از بهره وری؟"

تا کنون او گفت: آنها در حال ملاقات با آن اهداف و گرفتن بازخورد خوبی از این تیم است.

داشتن زمان پایین است مهم تر از همیشه این روزها به گفته دیوید راک از بنیانگذاران NeuroLeadership موسسه که مشورت با شرکت از مایکروسافت به Netflix در مورد نحوه درخواست اعصاب به کار می کنند. او گفت: نگرانی در مورد بهداشت شخصی و اقتصاد در حال قریب به اتفاق کارگران است.

"و بنابراین ما نیاز به برخی از زمان بهبودی به زمان به مانند سازماندهی بقیه از ما زندگی می کند و دوست داشتن وقت با خانواده و دوستان و حتی اگر آن را فقط آنلاین," او گفت:.

تناقض تنظیم از کار اغلب ما را قادر به انجام بهترین های ما به فکر او گفت:, و یک هفته کاری کوتاه تر می تواند کمک به کارگران بهتر را جدا کنید.

که چه امی نفوذ یافت در سیاتل سازمان خلاق قاتل استراتژی های بصری هنگامی که آن را روشن به کوتاه هفته چند سال پیش. او گفت اضافی جستن از انرژی تیم رو بعد از یک آخر هفته طولانی تر ساخته شده تا برای تنبل جمعه.

"بنابراین ما به طور ناگهانی خیلی بیشتر بهره وری از کمتر روز کار در هفته" او گفت:.

نه که تغییر نمی آمد با برخی از اتصالات. او گفت: آن را در زمان حدود یک سال به کار کردن چالش های برنامه ریزی با مشتریان متناوب خاموش روز به مطمئن شوید که کسی در دسترس بود پنج روز در هفته است.

و وضعیت فعلی با بسیاری از شرکت ها مجبور به تبدیل شدن به بیشتر انعطاف پذیر و نتایج رانده مناسب برای آزمایش گفت: Alex اضطراب سخت و ناگهانی نویسنده کتاب "کوتاه: کار بهتر و دقیق تر و کمتر است."

"همه نوع از چیزهایی که ما را برای مسلم در مورد چه کار عادی به نظر می رسد در واقع برای مذاکره," او گفت:.

و کوتاه هفته های کاری می تواند کمک به کسانی که قادر به کار از راه دور. اضطراب سخت و ناگهانی به بررسی رستوران های پرستاری و خانه و ماشین و مغازه های مراکز تماس است که باید تمام راههایی را برای رشد کار روز کمتر.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب