شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

به عنوان هر دولت ایالات متحده شروع می شود و نوعی آرامش خود را stay-at-home قوانین و مردم سرمایه گذاری به کسب و

توسط AKHBAREMAAAA در 5 خرداد 1399

به عنوان هر دولت ایالات متحده شروع می شود و نوعی آرامش خود را stay-at-home قوانین و مردم سرمایه گذاری به کسب و کار محلی و برخی در حال فکر کردن در دراز مدت و دوردست. شرکت های هواپیمایی گزارش که رزرو هستند و خزنده به بالا و لغو کاهش یافته است, حداقل برای مسافرت داخلی.

با وجود آن محدود نشانه ای از اعتماد به نفس وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود.

"مردم باید این گزینه برای سفر اما آنها در حال رفتن به باید هوشمند در مورد آن گفت:" مایکل شریدان که مطالعات هتل, جاذبه های گردشگری در دانشگاه.

شریدان است انتظار برای دیدن گردشگران امید بستن به تعطیلات نزدیک به خانه که در آن آنها می توانند خود را کنترل مواجهه با افراد دیگر و امکان انتقال از coronavirus. قیمت های پایین گاز ميانگين مصرف, راه سفر, اجاره rv ها و امید بستن به خارج از مورد ضرب و شتم مسیر مقصد به احتمال زیاد به محبوب است. مردم نیز به احتمال زیاد به انتخاب کردن برای شناخته هتل های زنجیره ای به جای کوچکتر موسسات و یا اجاره خانه گفت: شریدان در جستجوی تضمین نظافت. "با زنجیر آنها را می دانم که وجود دارد با نام تجاری استاندارد."

هوا تعداد مسافر هنوز هم فقط یک بخش کوچکی از عادی اما شرکت های هواپیمایی در حال شروع به صحبت در مورد اضافه کردن برخی از راه آنها قطع در اواسط ماه مارس به عنوان COVID-19 جاروب جهان محو هر گونه تقاضا برای سفر است.

این بدان معنا برای بیشتر پرماجرا مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است. های اخیر بین المللی بررسی توسط IATA بین المللی هواپیمایی گروه تجارت نشان داد 60 درصد از افرادی که تا به حال پرواز در نه ماه گذشته انتظار می رود برای انجام این کار دوباره در عرض یک یا دو ماه از مهار COVID-19. آنها بدون نگرانی هر چند; 86% نگران بودند مورد تهدید و در حالی که سفر.

نیاز به جداسازی در ورود به یک کشور باقی خواهد ماند یک عامل محدود کننده در مقصد. انگلستان به عنوان مثال در حال برنامه ریزی برای معرفی یک دو هفته انزوا دوره بین المللی برای ورود. "که اساسا یک را نشانه" گفت: پری چخماق که سر تا ارتباطات برای IATA. "میانگین مسافر ندارد 14 روز برای خنک پاشنه خود را." آن را به طور موثر محدودیت سفر به که کشور به مردم از بازگشت به انگلستان پس از گیر بودن در خارج از کشور یا ورود طولانی مدت است. نه تعطیلات.

یاتا می بیند مسافرت هوایی و دور افتاده تعطیلات, دوره نقاهت در سه فاز روند. اول بازارهای داخلی راه اندازی مجدد خواهد شد به عنوان تحرک محدودیت برداشته می شوند. بنابراین پروازهای بین شهرهای آمریکا را در فرکانس افزایش می دهد. سپس کوتاه-مسافت مسافرت های بین المللی راه اندازی مجدد خواهد شد بنابراین در بین کشورهای اروپا و آسیا و امریکا لاتین. مرحله سوم این است که مسافت های طولانی پرواز.

پرواز بین المللی را در برخی از تحقیقات دقیق. شرکت های هواپیمایی فروش پرواز برای ژوئن, ژوئیه و اوت به مقاصد بین المللی اما این کشورها هنوز هم ممکن است محدودیت در سفر از جمله قرنطينه برای مردم ورود از مناطق خاص.

یاتا آنلاین, تعاملی, نقشه که مسافران آینده نگر می توانید استفاده کنید برای بررسی آخرین قوانین و مقررات برای مقصد مورد نظر خود. "این به روز رسانی در هر روز" فلینت گفت. "وضعیت بسیار سیال است."

برخی از کشورها به دنبال از سرگیری گردشگری به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به عنوان بخشی از راه اندازی مجدد اقتصاد خود را. "پیام ما این است که ما یک فصل گردشگری تابستان امسال" اروپا کمیسر امور اقتصادی Paolo Gentiloni به بی بی سی گفت. "حتی اگر آن را با اقدامات امنیتی و محدودیت."

"این هنوز یک کار در حال پیشرفت" گفت: Ilkka Kivela معاونت استراتژی و نوآوری در سیتا یک شرکت فن آوری فراهم می کند که آن را برای شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها در سراسر جهان است. Kivela رهبری یک تیم نگاه چقدر سفر است که به احتمال زیاد در این تابستان.

"روشن است که نیاز به سعی کنید برای شروع به باز کردن مرزها به ویژه در کشورها و یا کشورهای که در آن اقتصاد محلی است که به شدت وابسته به گردشگری" او گفت:. اروپا کمیسیون می گوید گردشگری را فراهم می کند 10 ٪ از منطقه اقتصادی خروجی و میلیون ها شغل.

اسپانیا و ایتالیا و یونان و قطعات از کارائیب و مکزیک در حال ساخت برنامه ای برای استقبال از گردشگران در جستجوی خورشید, دریا و ماسه. اما تجربه به احتمال زیاد بسیار متفاوت از معمول بسته بندی سواحل. اکثر مقامات نیاز به برخی از فرم های اجتماعی فاصله در سواحل. یک اسپانیایی رفت و آمد مکرر گزارش شده است که رفتن به رزرو برای یک نقطه بر روی شن و ماسه از طریق برنامه.

برنامه ریزی سفر و دور از خانه در سال 2020 را آماده سازی بیشتر از حد معمول. وجود دارد تاخیر و عقب با توجه به ادارات دولتی در سراسر جهان بسته شده است. ویزا گرفتن دیگر به موضوع است. و بررسی اعتبار گذرنامه خود را در اوایل به دلیل تمدید می تواند طولانی تر بیش از حد. اصلا فرض کنیم که فقط به خاطر اینکه در جایی مشخص شده است باز آنلاین و یا حتی طول می کشد رزرو است که همه طبیعی است شریدان گفت. "تماس مقصد خود را بررسی شرکت های هواپیمایی هنوز در حال پرواز بپرسید اگر هتل ها در استقبال از مهمانان چک کنید که چه سیاست ها و روش هستند."

بزرگترین ناشناخته است که چگونه به سرعت مسافران را دوباره به تازگی بازگشایی مقصد. این امکان وجود دارد که وجود خواهد داشت برخی از معامله به عنوان شرکت های هواپیمایی و تفریحی نگاه به مردم را جذب کند. اما اگر آنها عامل در کاهش ظرفیت به مردم بیشتر فضا در هواپیما بر روی سواری و رستوران ها که در واقع می تواند قیمت ها ، وجود خواهد داشت بسیاری از پیام ها در مورد بهداشت, ماسک, چک های بهداشتی و اجتماعی فاصله طراحی شده برای اطمینان بخشیدن به مسافران است. این احتمال وجود دارد که می تواند سرکوب تقاضا یادآوری برخی از افراد که coronavirus است که هنوز هم در حال حاضر تهدید.

حتی به عنوان افراد گیر کرده در خانه خیال پردازی در مورد مقصد خارجی و صرف بخشی از روز کاری مرور ساحل هتل آنلاین, کاهش می یابد تقاضا برای سفر به احتمال زیاد طبیعی جدید برای برخی از زمان. یاتا نمی بینم هواپیما مسافر تقاضا فراتر 2019 را از سطح تا 2023.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن